Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.723
Cevap
17
Favori
74.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Biri 5 tane aldı sanırım

Oyke böyle bayrama kadar biter bayram ertesi gelir modemler. Konu modem resimleriyle dolar. Her şekliyle aticam buraya:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ters çevirip atan görmedim, onu da yapalım

• Sayinin 20den bir anda 15e düşmesi hic normal degil. Sabahtan beri takip ediyorum. Bir anda 5 tane mi satildi yani. Bir aldatmaca var bunda.

• Bende ön sipariş vermiş bulunmaktayım, hadi hayırlısı..
  • Bence aldatmaca yok, birisi 5 tane aldı ve satacak büyük ihtimalle. Aldatma olacak olsa birden 5 tane düşmez, sadece arada birer tane ufak ufak fazladan azaltırlardı ve belli olmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Sayinin 20den bir anda 15e düşmesi hic normal degil. Sabahtan beri takip ediyorum. Bir anda 5 tane mi satildi yani. Bir aldatmaca var bunda.

Aldatacak olsa 5 düşürür millet bitiyor diye saldirir bir 30 daha koyar. Hayat bu forumdan ibaret deil ustelik forum disindan alan olmiyacakmi takibi birak kap bir tane

• İlk mesajı arada bir güncelliyorum, konuyu favorilere alırsanız size güncelleme bildirimi gelecektir. İlk mesajın en üstünde bulunan duyurular bölümüne bakarsanız faydalı olacak bir bilgiyi kaçırmamış olursunuz.

Konuda ön sipariş veren 6 kişi olduk, modemi alan 7 kişiyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 22 Ağustos 2017; 0:38:22 >
  • Alip almama arasindayim. Bir an gaza gelip alayim diyorum. Sonra cok para diye vazgeçiyorum. Beklemedeyim hala

• Modem ihtiyacın varsa almak mantıklı, ön sipariş sonrası fiyat ne olur acaba.
  • mrbluesman kullanıcısına yanıt
    Teşekkür hediyesi için PM gönderdiniz mi ?
  • BU FİYATA SON 14 ÜRÜN! 1 tane daha satildi :D
  • Acele etmeyin vatan tata ta tan kaymağını yiyince başka sitelerde de ön siparişe açılacaktır.Ben Ac68u' hızlıaldan almıştım.Daha uyguna alınabilir diye düşünmekteyim.

• Biri Vatan'da yorum yazmış

quote:

param olsa düşünmeden alırım
    çok iyi bir ürün neden çünkü İSS ları aslında sözleşmede bedava size modem vermez onu sözleşme kapsamında sadece parasını almaz ve bedava der ama sözleşme fesih ettiğinde en az 200 tl modem ücreti alırlar diğer ücretler cabası 1 kere buna para ver servis sağlayıcıdan aldığın ürünü iade et bunu kullan çok iyi uzun süre kullanırsın

Gerçekten ISS lerin verdiği modemler çok kötü. Özelliklerin kısıtlanmasını geçin doğru düzgün bağlantı hızı veremiyorlar. her taraf modem çöplüğüne dönüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 22 Ağustos 2017; 0:59:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Alip almama arasindayim. Bir an gaza gelip alayim diyorum. Sonra cok para diye vazgeçiyorum. Beklemedeyim hala

Taksitte varken düşünme al geç :)

• PM göndermedim çünkü daha modemin faturası elimde değil haliyle. Sipariş sayfasının ekran görüntüsünü göndersem olabilir mi? Ayrıca kime göndereceğim söyleyebilir misiniz?
  • BuBBa123 B kullanıcısına yanıt
    Alan benim dostum gece
  • Ekran görüntüsü ve adresimi hey e göndermiş bulunmaktayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbluesman -- 22 Ağustos 2017; 10:48:44 >
  • mrbluesman kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun hocam :)
  • Son 12 :)

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.