Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.723
Cevap
17
Favori
74.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yoğunluk ve konumdan dolayı erişim noktası ihtiyacı diyebiliriz. Ethernet portlarını kullanmıyorum bütün cihazlar wi fi bağlanıyor. Aynı anda 7 farklı cihaz bağlandığı oluyor. Dsl-n66u nun wifi performansı ve çekim gücü yetersiz kalıyor. Asus un pl-n12 powerline kitini aldım ondan da memnun kalmadım. Bu kit kendisine hiçbir cihaz bağlı değilken stanby konumuna geçiyor ve bağlandığınızda yeniden internet bağlantısı aktifleşinceye kadar 2-3 kez yeniden bağlanmak gerekiyor. Asus kaliteli olur modemle aynı marka olsun diye baya para da verdim ama boşa gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar cihaz gelmis kurdum dp dedigin gibide son beta yazilimini kurdum usb taktim ama downland master kurulmuyor "uzak sunucu yanit vermiyor" diyor kurulum yapmiyor beta yazilimi down mu yapayim sende boyle bir sıkıntı varmi? Daha pek deneme firsatim olmadi bir kac tane listeye biseyler alayim dedim olmuyor airdisk bile kululmuyor beta kaynaklimi acaba.

• pinaras P kullanıcısına yanıt
    Çekim gücü yetersiz kalıyorsa ve arada duvarlar varsa kablosuz erişim noktası takman şart, tek cihazla çözemezsin. Onu da ethernetle uzatman lazım. LAN > Wifi şekline olması gerekiyor. RT modelini o şekilde bağlayabilirsin. Bu modemde bu akşam 9-10 kişi bağlıydı hiç zorlanma hissetmedim. Böyle modemler için 10 kişi çok bir sayı değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • utku49 U kullanıcısına yanıt
    Benimki de beta ama mesajını şimdi okuyunca flash bellek takarak denedim yükledi. Beta olmasından kaynaklanmıyor demekki. Kullandığın internet ile ilgili olabilir yada modemde yazımsal bir şey olmuş olabilir. Arkadaki tuştan sıfırlayıp dene tekrar istersen. Eğer olmazsa normal en son frimware e yükle sıfırla arkadan tekrar dene kurarsa betaya geçersin yada kalsın öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 11 Eylül 2017; 1:20:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Annex A ve Annex B çok farklı şeyler, siz Annex A ile Annex M yi karıştırdınız sanırım. Orada Annex B yazıyor ama doğru değil, FW yazılımın şu anki halinde bazı yerlerinde yazan bilgiler tam doğru değil.

İki modem arasında birinde upload biraz fazla diğerinde download biraz fazlaysa soketteki kablo temas yerleri bir birinden farlıdır. Telefon hattında tx ve rx var ya onları kastediyorum. Jack içinde genelde yeşil, kırmızı. Diğer modemdeki değeri almak için soketi kesip ters şekilde yeni soket basmak gerekir yada ek yeri varsa iki ucun yeri ters şekilde tekrar bağlamak gerekir. Bu sadece upload ve download farkında iki cihaz arasında ters oran görürseniz geçerlidir. Özellikle VDSL hatlarda uploadı düşük veriyorlar ya burada işe yarayan birşey. Upload hızı düşük olduğundan SNR yüksek oluyor, iki telden biri zayıf geliyorsa ve diğeri iyiyse bahsettiğim şekilde ters vermek işe yarıyor. Upload SNR bu durumda düşse bile çok fazla düşmeyecek ancak download SNR ye büyük katkı sağlayacaktır.

uçları değiştirdim değişen birşey yok.
    bağlantım 100 mb i destekler mi benim sizce?https://store.donanimhaber.com//6b//8d//2d//6b8d2d1997fed4814a5d3717eae4a316.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doggymania -- 11 Eylül 2017; 14:14:34 >

• perşembe çıkan modem 20 dk önce elime geçti hemen bağladım başladım testlere.

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici

Çıkan modemim Airties 5650V3
    ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici<br>

Asusla testler

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici</br>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan003 -- 11 Eylül 2017; 15:7:16 >

• Doggymania kullanıcısına yanıt
    Destekler

• ozkan003 O kullanıcısına yanıt
    Tebrikler, 7-8 dakikada ben modemi açıp kuramazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Tebrikler, 7-8 dakikada ben modemi açıp kuramazdım

Modemi kurdugumda kendi yaptıgı update yazılımındayım. Beta falan diyorsunuz onumu yüklemeli? birde yazılımları nerden takip edecegiz.
  • Ben genelde sürekli asus, asus vip, whatsyourrouter gibi denk gelen sitelere bakıp ilk sayfanın 2. mesajına kısayol olarak koyuyorum, herkes bir tıkla indirip kolayca yükleyebilir. Beta yazılımlar genelde bir kaç şey açık oluyor ve normal yazılımdan daha güncel oluyor. build yani yapı numarası ne kadar yüksekse o kadar geliştirilmiş demektir ama beta da hatalı olan fonksiyon da olabilir. ben nurmal şekilde aldıüımdan beri 441 li betayı kullanıyorum.

Beta yazılım farkı mesela konuya modemin altına mini fan koydum (önceden arkasındaydı) ve sıcaklık şu şekilde diye mesaj atacaktım. Ekran görüntüsü olarak atayım, şu an sendeki modemde aynı sayfaya bakıp ne farkların olduğunu görebilirsin.

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 11 Eylül 2017; 21:53:39 >

• Aynen benim planım da bu. O yüzden rt ac88u almanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum.

• ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici

ben bu beta firmwareyi kuramiyorum. resimdeki hatayi veriyor nerde hata yapıyorum.

bu versiyonda da kararlilik ayarlarini 15 db yaptıgımda internet bağlanmiyor böyle bir hata ile karşilaşan var mi
  • BuBBa123 B kullanıcısına yanıt
    Sıkıştırılmış arşiv dosyasını (zip) çıkartıp içerisindeki dosyayı seçeceksiniz.
  • lol sagol hocam
  • gece 1:30 da eve anca gelebildim. kafam durmuş resmen
  • Sabah erken uyumaya söz verip uyuyamama ruh halindeyim.
  • ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici

bu kararlilik ayarlari sizde de böyle mi arkadaşlar
  • BuBBa123 B kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani ? Varsayılanı soruyorsan devredışı
    Hattın ADSL değil de VDSL se ve oradan ayarlamaya çalışıyorsan, işlevin çalışmamasını soruyorsan şu anki yazılımda o şekilde sadece ADSL için.
  • ben eksik veya yanliş yazilmiştir diye düşünmüştüm eyw :D
  • O değil de hala uyuyamadım
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.