Şimdi Ara

ASUS Download Master'dan kurtulmak isteyenlere Transmission yükleme rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
31
Favori
28.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet hocam verdiğiniz programla formatlayıp ext3 e çevirmiştim
  • mavi_06 kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş daha aynı yerde hata almıştı. Sanırım bu programın kaynağını yükleyen kişi ile alakalı . Asus vip forumdan inceleyip size dönerim.
  • xxxone kullanıcısına yanıt
    bugün gün boyu nasıl yapacağımı araştırıp denedim asus vip forumdan ve farklı bir çok yerden bulduğum her yöntemi denedim ama malesef hala sonuca ulaşamadım
  • bende de dsl n66 var bende aynı hataları aldım. sanırıım bizim modemlerden kaynaklanan bir sorun var.
  • Arkadaşlar bende sizler için tekrardan kurulum yapayım dedim. Aynı sorun bende de oluştu.Gerekli dosyaların çekildiği server ile alakalı bir problem var.Gerekli paketleri indiremiyor. Asus vip takip ediyorum.Güncelleme olduğunda hemen düzeltirim buradan da .
  • hmm. en azından bizim modemle alakalı değil. işte bu iyi haber
  • farklı bir forumdan aldığım hataya cevap olarak

Dunno if your dsl router is compatible, this is for mipsel and arm devices. 
    Post results from this command:
    uname -a
    [/code]

şeklinde bir cevap geldi ama anlamadım nolduğunu anlayan varsa belki sorunun çözümü için birşey bulabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_06 -- 17 Şubat 2014; 19:47:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavi_06

farklı bir forumdan aldığım hataya cevap olarak

Dunno if your dsl router is compatible, this is for mipsel and arm devices. 
    Post results from this command:
    uname -a
    [/code]

şeklinde bir cevap geldi ama anlamadım nolduğunu anlayan varsa belki sorunun çözümü için birşey bulabiliriz

hocam bu programın mips ve arm tabanlı yazılımlarla uyumlu olduğunu ve bu komutla cihazımızın işlemci tipini öğrenebileceğimizi söylüyor. ben baktım
    Linux DSL-N66U 2.6.22.15 #5 SMP Thu Jan 23 11:47:54 CST 2014 mips unknown
    şeklinde çıktı. demekki uyumlu.
    bunda başka bir sorun var ama bir türlü çözemedim
  • Sorun dosya indirme kısmında , cihazlarımızda sorun yok. Yakında düzeltirler.
  • İphone için uygulama yokmu torrent takip edecegimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: audi06_19

İphone için uygulama yokmu torrent takip edecegimiz

Bildiğim kadarıyla yok. Herhangi bir web tarayıcı üzerinden (örneğin safari) 192.168.1.1:9091 adresinden takip , ekleme silme vb. işlerinizi halledebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxone

quote:

Bildiğim kadarıyla yok. Herhangi bir web tarayıcı üzerinden (örneğin safari) 192.168.1.1:9091 adresinden takip , ekleme silme vb. işlerinizi halledebilirsiniz.

Hıımmmmm
    Peki dışarıdan ddns kullanarak cihazın torrent leri takip edebiliyormuyuz
    Transmission Remote GUI denedim olmadı
    iphone Aicloud cihaza baglanabiliyorum benim amacım torrent ekleme ve silme
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xxxone

quote:

Hıımmmmm
    Peki dışarıdan ddns kullanarak cihazın torrent leri takip edebiliyormuyuz
    Transmission Remote GUI denedim olmadı
    iphone Aicloud cihaza baglanabiliyorum benim amacım torrent ekleme ve silme

Download master'da ve Transmission'da böyle bir özellik yok. Bunun için 3. parti uygulama var mı bilmiyorum(uTorrent , Bittorent'teki gibi).

Mümkün ama elimizde yok .

yükleme sorunu çözüldümü acaba yoksa hala devam ediyormu
  • Transmission uygulaması sadece torrent mi indiriyor? HTTP veya e2dk linklerini de indirebiliyor mu?
    teşekkürler , çok güzel çalışma olmuş :)
  • Merhaba

daha önce seagate goflex cihazına transmission kurulumu yapmıştım ve sorunsuz kullanıyorum.

ASUS N55U modemim var, transmission kurdum fakat default download directory de hata yapıyorum heralde, belli bir süreden sonra disk dolu diyor resimdeki gibi.

EXT2 formatlı 160gb 2.5'' disk bağlı.

Bazı yabancı forumlarda okuduguma gore disk label'i de girmek gerekiyormuş path'a, denedim denedim olmuyor :/

nerede yanlış yapıyorum acaba?
     ASUS Download Master'dan kurtulmak isteyenlere Transmission yükleme rehberi

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarashman

Merhaba

daha önce seagate goflex cihazına transmission kurulumu yapmıştım ve sorunsuz kullanıyorum.

ASUS N55U modemim var, transmission kurdum fakat default download directory de hata yapıyorum heralde, belli bir süreden sonra disk dolu diyor resimdeki gibi.

EXT2 formatlı 160gb 2.5'' disk bağlı.

Bazı yabancı forumlarda okuduguma gore disk label'i de girmek gerekiyormuş path'a, denedim denedim olmuyor :/

nerede yanlış yapıyorum acaba?
     ASUS Download Master'dan kurtulmak isteyenlere Transmission yükleme rehberi

hallettim

putty de mount yazınca gördüm ki sda1 şu şekilde:

/tmp/mnt/ASUS

yani transmission ayarlarını nano ile değiştirdim

ve download directory yi /tmp/mnt/ASUS/NAS/Torrents/ diye ayarladım.

incomplete folder için false dedim. CTRL O ENTER CTRL X , transmissionu startladım ve ta daaa

• Tarashman kullanıcısına yanıt
    Öncelikle tebrik ederim.

Program gayet güzel çalışıyor fakat benim modemime has bir bozukluk mu bilmiyorum usb bellek veya HDD ne takarsanız haşat ediyor bir süre sonra. Download manager , transmission veya başka bir yazılım fayda etmiyor.

1 adet 32 gb kingston flash belleğim bozuldu. 500 gb i omega diskim kafa sesi yapıyor ve bazen yazma hatası veriyor. Hadi elimdeki cihazlar eski dedim yeni flash belleğimi kullandım. 1 hafta sonra baktım ki yazma hızında bariz düşüş var. Tövbe ettim bu işe.

Size tavsiyem download yapmadığınız sıralarda modem arayüzünden usb diski güvenli çıkartın ve cihazdan sökün. Çünkü dracula gibi emiyor diski benden söylemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxone -- 20 Mart 2014; 21:18:54 >

Teşekkürler

denemek için eski hdd bağladım. bozulması önemli değil zaten hassas bilgi barındırmiycam bir süre. Diski Y kablo ile bağladım zaten 2-3 tane flash diski tanımadı nedense, usb konusunda çok seçici ve buglu bir modem.

bu arada DLNA'dan full hd yayın yapıyorum televizyona fakat altyazıları tanımıyor. Daha araştırmadım internette belki çözümü vardır

modem tv nin yanında televizyona kablo ile bağlı, diğer cihazlar 5ghz wireless ile aynı odada 300mbps bağlı. İlk zamanlar illallah ettirdi neredeyse satıcaktım modemi, sürekli bi bağlantı kopmaları vs, sonra komple telefon kablosunu değiştirdim düzeldi. 150TL ye ilan açıcaktım neredeyse az kalmıştı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.