Şimdi Ara

ASUS COMMANDO&E6750 o/c yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    en son 3.52mhz kadar çıkabildim, çarpan 8 de sabit zaten. RAM 5-5-5-15 de FSB:RAM 1:1
    440fsbx8
    caps ekledim
    yardımlarınızı bekliyorum

ASUS COMMANDO&E6750 o/c yardım

• 20 kişi bakmış bi allahın kulu yorum yapmamış yazıkk.
  • İşlemcine tam olarak vakıf değilim ama ram timing değerlerini düşürerek daha yüksek frekanslara çıkman mümkün olabilir. Resmi göremedim ama voltajlarda çok önemli, default voltaj ile max frekansa çıktıktan sonra ufak yükseltmeler yapıp sistemini stabilitesini de sağlayarak daha üst frekanslara çıkman mümküm bence. Tabi kuzey ve güney köprülerinede voltage vermeyi (birer kademe yükselterek) unutma. Kolay gelsin...
  • çıktığın hızın üzerine bu anakart ve mevcut soğutucu ile ulaşman zor. zaten aldığın 3.5lik değer çok iyi.
    asus p5k premium, koca radyatörlü apogee su soğutma, 1.6Vcore ile en fazla stabil 4.1'e çıkılabiliyor ki bu değer çok iyi OC olabilen işlemcilerde geçerli.
    zaten 4ghze ulaşman için 1.625 civarında bişi vermen lazım işlemciye o zamanda feci ısınıyor söliim. belleklerini manual'de ayarla yani sync mode veya auto yapmadan default hızlarında (800 mhz ve default gecikmeler) ayarlayıp arttırmayı deneyebilirsin.
  • teşekkürler arkadaşlar. sanırım resim net çıkmamış. cep tlf. ile çekmiştim ayrıntılı olarak yazarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.