Şimdi Ara

Asus 1660 süper Tuf O6G Çift fan kullanan varmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: LEON-X

@Lonestalker

Ekran görüntüsü olarak atman yeterli olur kardeşim.

Mesela benim şuan boşta ki vga değerlerim; oyunda da max. 55-60 dereceler de geziniyor.

dikkatimi çekti bende fanlar durmuyor bilmiyorum marka model yada ayar v.s mi var

sorun değil ama sizde boşta fan durmuş 33

bende fan %24 çalışır halde 32

bende kullanım 0 dı normalde masaüstünde wallpaper engine kullanıyorum onu da durdurdum en düşük hali bu

• en son 28 dereceyi gördü masaüstü boşta.

Asus 1660 süper Tuf O6G Çift fan kullanan varmı?
  • @Lonestalker

Aynen boşta iken fanlar çalışmıyor, bir de full tower kasa olduğu için bende ki soğutmam da çok iyi, haliyle bu açıdan memnunum kart yüke girince fanlar devreye giriyor, herhangi bir ayar vs yapmadan, 3D aktif fan sistemi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

@Lonestalker

Aynen boşta iken fanlar çalışmıyor, bir de full tower kasa olduğu için bende ki soğutmam da çok iyi, haliyle bu açıdan memnunum kart yüke girince fanlar devreye giriyor, herhangi bir ayar vs yapmadan, 3D aktif fan sistemi var.

valla hocam kartı tavsiye ederim. ben memnunum. ısı değerleri de normal bana göre..

önceki ısı borusu olmayan modellerde ti ve düz olanlar da çok şikayet varmış bu süper serisinde ısı borusu eklenmiş buda fayda sağlamış

ben şahsen kartı düşünen varsa öneririm. fikir ve yardımlar için de tekrar size teşekkür ederim. iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellmonger -- 10 Kasım 2020; 14:17:14 >

• Gayet iyi değerler bence vga'lar için bu sıcaklıklar normal, ortam sıcaklığına bağlı olarakta sistem sıcaklıkları değişkenlik gösteriyor, güle güle kullan kardeşim Asus 1660 süper Tuf O6G Çift fan kullanan varmı? 

• quote:

Orijinalden alıntı: Hellmonger

hocam selam Asus 1660 süper tuf O6G yi aldım bugün.

şu an taktım. 1060 3gb ı da az önce ilana 800tlye koydum anında satıldı..

saolun tekrar yardımlar için.

bu arada bu modele bakır ısı borusu eklenmiş o nedenle soğutması yeterliymiş onu da biraz dün araştırdım.

aldım gitti valla. size de teşekkrüler fikirler ve yardımlar için.

Alıntıları Göster

Aynısını bende aldım bugün Vatandan

Sıkıntı var mı sizde kullanım süresince.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz1907

Aynısını bende aldım bugün Vatandan

Sıkıntı var mı sizde kullanım süresince.

Alıntıları Göster

yok valla çok memnunum. oyunlarda performansı çok iyi. ısınma derecesi de gayet makul 72-73 derece görüyor max oyunlarda.

• Değiştirme şansım var hala karar veremedim bende

Rog strix mi alsam acaba diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.