Şimdi Ara

Asus 1070ti boşta %20 guc cekiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En baştan soyleyeyim, nvidia guc ayarlari adaptive, DDU ile driver silip kurdum, eski driverları da denedim fakat bilgisayar ne zaman tekrar açılsa core clock:1607mhz ve memory clock:3804mhz de cakikip kaliyor boşta. Driveri silip kurmak duzeltiyor ama tekrar ayni sey olmaya basliyor. Guc tuketimi de hwmonitorda baktigim kadariyla sabit %20 de cakikip kaloyor.

Yuke girdigi zaman cekirdek hizi normal bir sekikde boostlaniyor fakat memory 3804 de kaliyor. OC yaomada da sikinti yok canavar gibi overclock oluyir ama memory clock - 200mhz offsette calisiyor gibi davraniyor sürekli. Normalde memory ye +450mhz verirken 4450mhz e ulasmasi icin +650mhz vermek durumunda kaliyorum.

Donanimsal oldugunu hala dusunmuyoru. 3 ayri virus programiyla tarama yaptim mining ile alakali birsey cikmadi pc temiz.

Yardimci olabilecek varsa tesekkurler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veinglory -- 9 Ocak 2019; 15:46:20 >

• Kardeşim rahatla diye söylüyorum, benimki de masaüstünde %22 güç çekiyor.

• Omisis046 kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözdüm kendim. Solidworks kullanıyordum onu kaldirinca normale dondu hersey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veinglory

Sorunu çözdüm kendim. Solidworks kullanıyordum onu kaldirinca normale dondu hersey.
    Bende de matlab var iyi mi?
  • Buyuk ihtimal arka planda online update ile alakalı bi eklentisi falan calisiyorsa ve kürekliyse oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.