Şimdi Ara

asus 1001ha Wireless sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar Wireless balantı kurunca ilk olarak görüyor ama sonra kesiliyor sorun ne olabilir acaba

• Benimde böyle bir sorunum var , asus 1001ha 250 gb win7 li model, Eee super hybrid engine v2.09 yüklü geldi burdan super performans moduna alınca wireless kesiliyor. Sanırım bir çakışma mevcut , bir çözüm bulamadım henüz Auto performans modunda sıkıntı çekmiyorum bu nedenle sürekli auto performans modunda kullanıyorum. İlgili sıkıntıyı çözebilen varsa paylaşırsa seviniriz arkadaşlar. SOnuçta süper performansta çoğu zaman lazım oluyor netbookta.
  • bende 1001ha kullanıcısıyım, böyle bir sıkıntı yaşamadım henüz. yanlız bazı forumlarda okumuştum buna benzer haberler.
    1. bios güncelleme yapın en son 1301 sürümünü çıkarmışlardı
    2.Wireless Driverını güncelleyin. yada kaldırıp takrar kurun.
  • Dostlar BİOS u güncelledim makina uçuyor şuan , belirttiğim sorunda kalktı , 1 brrip 480p film + 1 normal xvid filmi açıp akıcı şekilde çözdü makina eskiden yalnız brripte sıkıntı oluyodu sanırım ramle ilgili bir sorun vardı eski biosta benim 1001ha yeni versiyon olanlardan win7 + 250 gb bunların ramleri 800 mhz eski versiyonlarda 667mhz sanıyorumki , bu modelden olanlar mutlaka 1301 e güncellesinler.
    alligatoremr görüşlerin için teşekkürler , beni harekete geçirdi.
  • 1001HA da Kablosuz bağlantı sorunu Bios güncellemesiye kesin çözülüyor.

Bios güncellemesiyle ilgili sıkıntı yaşayanlara da aşağıdaki videoyu izlemelerini tavsiye ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=hakL2tkUI0A&
  • arkadaslar su bios guncellemeyi bide detaylı anlatsanızda bizde guncellesek ne sevaba girersiniz
  • arkadaş haklı bilmiyoruz önceden hiç bios güncellemedik güncelleyenler bi anlatsada bizlerde yapsak çok iyi olur sonuçta netbook internetsiz hiçbir şey yardımlarınızı bekliyoruz lütfen
  • slm arkadaşlar.ben 1001ha'yı yeni aldım.bir konuda yardımınızı isticektim.ben masaüstü görüntüsünü bir türlü değiştiremedim.bende ki model win 7 starter.sanırım masaüstü resmi değişmiyor.bu konuda yardımcı olursanız çok sewinirim.şimdiden çok kolay gelsin arkadaşlar...
  • Arkadaşlar yakın zamanda media mrkt ten asus 1001 ha nın 250 gb lık modelini aldım fakat videolarda takılma yapıyo sistem çok ağır işliyor çok fazla şey de yüklemedim...bazen bilgisayarın performansı iyi bazen kötü dalgalanma gösteriyor yani anlamadım nasıl bişey bu...arkadaşımda lg x130 var ve lg performans olarak asustan çok daha iyi görünüyor...ayrıca internete girerken sıkıntı yaşıyorum çekmiyor sanki...odadaki diğer netbook ve laptop lar çok daha iyi çekiyor...Bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba???Sistemi geri yükledim şimdi o da yaramadı...Bir de WMI ASUSManagement hatası veriyo hep...nasıl düzeltecem ben bu zımbırtıyı yaaa...Nasıl format atılıyo şuna biri anlatsa...
  • arkadaşlar şu bios güncellemesini bilen bi arkadaş yokmu ya anlatsada yada resimli gösterse bizde yapsak
  • quote:

arkadaşlar şu bios güncellemesini bilen bi arkadaş yokmu ya anlatsada yada resimli gösterse bizde yapsak

support.asus.com'dan en guncel bios versiyonunu indirin ,netbook un icinde update yazılımı yuklu gelmesı lazım onu calıstırın ve ındırdıgınız dosyayı gosterın .Bu arada elektrikte olsun makına
  • quote:

Arkadaşlar yakın zamanda media mrkt ten asus 1001 ha nın 250 gb lık modelini aldım fakat videolarda takılma yapıyo sistem çok ağır işliyor çok fazla şey de yüklemedim...bazen bilgisayarın performansı iyi bazen kötü dalgalanma gösteriyor yani anlamadım nasıl bişey bu...arkadaşımda lg x130 var ve lg performans olarak asustan çok daha iyi görünüyor...ayrıca internete girerken sıkıntı yaşıyorum çekmiyor sanki...odadaki diğer netbook ve laptop lar çok daha iyi çekiyor...Bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba???Sistemi geri yükledim şimdi o da yaramadı...Bir de WMI ASUSManagement hatası veriyo hep...nasıl düzeltecem ben bu zımbırtıyı yaaa...Nasıl format atılıyo şuna biri anlatsa...

dostum format için makinanı yeniden baslat baslarken sureklı F9 a bas ,otomatik olarak format atar .
    Bunun haricinde yavaslık için gereksiz Asus yazılımlarını sil bide öle dene .

Teşk.

• windows 7 starter da yani cihazla gelen windows malesef çok yavaşlatıryor bilğisayarı bunun yerine windows 7 ultimate kurarsan eger hızlanmayı sende fark ediceksin windows 7 ultimate kurmak içinde usb den windows 7 kurulumu nasıl yapılıcagını anlatan bir sürü konu var internette bunu takip edersen sorununu çözebilirsin

wifi için modeminin ayarını wpa 2 ayarsan düzelir yada mac filitreme kullanmalısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enescakillii -- 23 Mart 2010; 23:14:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bruer
    quote:

arkadaşlar şu bios güncellemesini bilen bi arkadaş yokmu ya anlatsada yada resimli gösterse bizde yapsak

support.asus.com'dan en guncel bios versiyonunu indirin ,netbook un icinde update yazılımı yuklu gelmesı lazım onu calıstırın ve ındırdıgınız dosyayı gosterın .Bu arada elektrikte olsun makına

ingilizcemiz olsada yapsak yokmu bilen tarif edecek bize 1001 ha ee pc baglanmıyo kablosuz bios güncellemesi yapmak lazımmış acil yrdm plss
  • quote:

Orijinalden alıntı: peace2life
    Benimde böyle bir sorunum var , asus 1001ha 250 gb win7 li model, Eee super hybrid engine v2.09 yüklü geldi burdan super performans moduna alınca wireless kesiliyor. Sanırım bir çakışma mevcut , bir çözüm bulamadım henüz Auto performans modunda sıkıntı çekmiyorum bu nedenle sürekli auto performans modunda kullanıyorum. İlgili sıkıntıyı çözebilen varsa paylaşırsa seviniriz arkadaşlar. SOnuçta süper performansta çoğu zaman lazım oluyor netbookta.

DOSTUM AUOTO PERFORMANS MODUNA NERDEN GECIYOSUN ORDAN KULANALIM BARI BIZDE BENIM DEVAMLI KOPUP DURUYO INTERNET EVDE BIR TANE DAHA NOTBOOOK VAR ONDA PROBLEM YOK BAGLANTIDA
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.