Şimdi Ara

ASTRO A50 GEN3 VERSİYON PROFESYONEL OYUNCU KULAKLIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ASTRO A50 GEN3 VERSİYON PROFESYONEL OYUNCU KULAKLIĞI
    SIFIR 3.VERSİYON ASTRO A50 OYUNCU KULAKLIĞIDIR. ALMAK İSTEYEN İSTANBUL İÇİ ELDEN ALABİLİR. İSTANBUL DIŞI ÖNCE HAVALE AYNI GÜN KARGO YAPARIM. CİHAZ PS4 VE PC UYUMLUDUR. CİHAZDA EKOLAYZIR AYARI İLE DİP SESLERE KADAR AYAR YAPARAK SES KASMA VS AYARIASTRO A50 GEN3 VERSİYON PROFESYONEL OYUNCU KULAKLIĞI YAPABİLİRSİNİZ. FPS OYUNLARINDAKİ PATLAMA VE SİLAH SESLERİ YANINIZDA OLUYORMUŞ GİBİ OYUNUN İÇİNDE HİSSİ VERİR. CİHAZI BİLMEYEN ARAŞTIRSIN. ASTRO DÜNYANIN EN İYİ OYUNCU KULAKLIĞI YAPAN FİRMALARDAN BİRİDİR.BU KULAKLIĞI SONY LOGITECH RAZER STEELSERIES GİBİ KULAKLIKLAR İLE KIYASLAMAYIN HİÇ BİRİ BU KULAKLIĞIN YANINA BİLE YANAŞAMAZ. FİYAT SONDUR PAZAASTRO A50 GEN3 VERSİYON PROFESYONEL OYUNCU KULAKLIĞIRLIK YAPMAYIN LÜTFEN.ASTRO A50 GEN3 VERSİYON PROFESYONEL OYUNCU KULAKLIĞIASTRO A50 GEN3 VERSİYON PROFESYONEL OYUNCU KULAKLIĞIASTRO A50 GEN3 VERSİYON PROFESYONEL OYUNCU KULAKLIĞI
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.ASTRO A50 GEN3 VERSİYON PROFESYONEL OYUNCU KULAKLIĞIASTRO A50 GEN3 VERSİYON PROFESYONEL OYUNCU KULAKLIĞIASTRO A50 GEN3 VERSİYON PROFESYONEL OYUNCU KULAKLIĞI
    Fiyat : 1800 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 19 Mayıs 2019 Satıldığı Şehir : İstanbul,Bahçelievler Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Masallah rakam iyikiş

Ayni kulakligin gen 1 kullaniyorum mukemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxxker kullanıcısına yanıt
    Steel series siberia 800 bu kulaklıktan daha iyi boş yapma git araştır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dog of Xbox kullanıcısına yanıt
    40 yaşındayım senin ömrün kadar kulaklık kullandım elimde 17 tane kulaklık var senin daha ismini duymadığın alabilmen için 3 ay çalışman gereken kulaklıklar kullandım kullanıyorum da steelseries önce klavye yapmayı öğrensin sonra kulaklığa geçsin dediğin kulaklığı 1 hafta zor kullandım sen önce bi astro al kullan bilip bilmeden yorum yapma.

• xxxker kullanıcısına yanıt
    Astro A50 de kullandım Siberia 800 de. Daha değiştirebilir yedek bataryası bile olmayan, gösterge panelsiz ve şarzı kısa sürede biten fiyatının hakkını vermeyen bir kulaklık A50. Alıp kullanmakla kulaklıktan anladığını sanıyorsun ama boşuna...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dog of Xbox kullanıcısına yanıt
    20 saat oyun oynuyorum kulaklık ile pili bitiyor adamlar piline güvenmiş ki değişebilir pil koymamış iphone da pil değişmiyor kötü dimi kulaklık deyince senin için değişebilir pil mi kalitesini gösteriyor ben bu kulaklık ile dip sese kadar oynuyorum git öğren gel çoluk çocuk muhabbeti yapma ses var ses var pioneer var boss var harman kardon var git öğren bi bence ses ne demek temiz ses ne demek sanal 7.1 gerçek 7.1 ne demek kalkmışsın pil diyorsun a50 de değişebilir kulaklık pad var bumu ıyi yapıyor kulaklığı

• Astro A50 bence dünyanın en iyi oyuncu kulaklığıdır. Fiyat konusunu eleştirebiliriz sadece o da sizin insiyatifinize kalmış :) Hayırlı satışlar 👍

• Cihazın yurtdışı fiyatı 300 $ buna gümrük vergisi ve nakliye eklerseniz tr fiyatı nereye gelir bi hesap yapın. Bu cihazı tr sitelerinde 2500-2800 gibi fiyata satanlar var.

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    Cihazın yurtdışı fiyatı 300$ gümrük vergisi ve nakliye eklerseniz tr fiyatı nereye gelir bi hesap yapın tr de bu cihazı 2800-2500 gibi fiyat ile satan siteler var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.