Şimdi Ara

ASTRA J HARARET SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
7.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. yaklaşık bir haftadır aracımın hararet sorunu ile ilgileniyorum. başkaların da başına gelir diye buraya yazayım. sizlerde aynı sıkıntıyı çekmeyin.
    Aracım antalya sıcağında şehir içinde hararet yapmaya başladı. önce sıcaktandır diye pek aldırış etmedim. sonra eskiden çıktığım dağ yollarını çıkamayınca araçta bir sorun olabileceğini düşündüm.
    özel servise gittim. Özel servis bir problem bulamadı. Araca radyatör temizleyici koyduk (30tl würth).
    ama problem geçmedi. hala ara ara hararet yapıyordu. bu sefer başka bir özel servise gittim.
    kontrol ettiler; radyatör fanı 3 kademe imiş. 1 2 3 kademelerden sadece 1. kademe çalışıyor. 2. ve 3. kademede çalışmıyor.
    fan bozuk dediler fan getirdik 1200 tl taktık. aynı sorun yine devam ediyor.
    fanı söktük. adama da bir para vermeden o servisten de ayrıldım.
    birisi bu işin piri olan bir arkadaşın olduğunu söyledi. artık yetkili servise gidip beyini falan değiştireceğimi düşünüyordum. o bahsettikleri servise gittim. adam kontrol etti, sigorta atmış. tırnak kadar sigortayı 5 tamirci bulamadı ve beni hep yetkili servise yönlendirdiler.
    O zamanlar internette de aradım kimsenin başına böyle bir şey gelmemiş. ben yazayım başkalarına da örnek olur.
    30 tl ye çözüldü sorun. şimdi fanın 2 ve 3 kademesi çalışıyor. hararet yok.

• Bilgilendirme için teşekkürler.
  • Selm .bu sigortalar ne tarafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.