Şimdi Ara

Astra H Arka Sol Cam Düğmesi Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arabamın sol arka camını kontrol eden düğme bozuldu.Camı indirme görevini yapıyor fakat camı geri kapatamıyorum.Tuş kırık klavye tuşu gibi biraz sallanıyor.

Bu tuşu Ankara'da ucuza bulabileceğim bir yer biliyor musunuz?

Ayrıca alsam bu tuşu kendim kolaylıkla değiştirebilir miyim?

Yardımlarınıza ihtiyacım var.Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: infusionrevolutionary

Arkadaşlar merhaba,

Arabamın sol arka camını kontrol eden düğme bozuldu.Camı indirme görevini yapıyor fakat camı geri kapatamıyorum.Tuş kırık klavye tuşu gibi biraz sallanıyor.

Bu tuşu Ankara'da ucuza bulabileceğim bir yer biliyor musunuz?

Ayrıca alsam bu tuşu kendim kolaylıkla değiştirebilir miyim?

Yardımlarınıza ihtiyacım var.Teşekkürler.

merhaba, aşağıdaki sitelerden opel astra cam açma kapama düğmesini satın alabilirsiniz.

http://www.parcatreni.com/opel-astra-h-cam-kaldirma-dugmesi-70980.html
    http://www.opelgm.com/Opel-Astra-H-Cam-Kaldirma-Dugmesi,PR-782.html

• Linkler için teşekkür ederim.

Bugün bir arkadaşıma da yaşadığım sorunu aynen bu şekilde anlatmıştım.Onun söylediğine göre sadece buton değişikliği ile bu durumdan yırtabilirmişim.Çünkü butonun camı indirebiliyor oluşu çalışmasını sağlayan motorun hala sağlam olduğunun göstergesiymiş.Neyse hayırlısı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infusionrevolutionary

Linkler için teşekkür ederim.

Bugün bir arkadaşıma da yaşadığım sorunu aynen bu şekilde anlatmıştım.Onun söylediğine göre sadece buton değişikliği ile bu durumdan yırtabilirmişim.Çünkü butonun camı indirebiliyor oluşu çalışmasını sağlayan motorun hala sağlam olduğunun göstergesiymiş.Neyse hayırlısı bakalım.

rica ederim. sadece cam kumandasının düğmesini değiştirirseniz sorun ortadan kalkar. düğmeyi tek başınızada değiştirebilirsiniz zaten tırnaklı bir yapıya sahip.
  • selam

yahu benimde aynı problemim var ve maalesef düğmeyi yerinden çıkartamadım.
  • Parça değişimini gerektirecek bir sorun ise yetkili servis çok yüksek bir fiyat çıkarabilir.Ben de yetkili serviste yaptırdım fakat parça değişimi olmadığı için ücret talep etmediler.İçindeki bir parça zorlanma sebebiyle yuvasından çıkmış düzelttik dediler ve gayet iyi bir şekilde tamir ettiler.Biraz şanslı bir günümdeydim ogün sanırsam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.