Şimdi Ara

Astra G Püf Noktaları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
77.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar birde püf noktaları demişken aracın direksiyon ayarını aldıktan 8 ay sonra öğrendim aracın kontağının altında ki bölmeyi aşağı doğru çekerseniz direksiyonunuzu kendinize doğru çekebilir yukarı aşağı doğru oynatabilirsiniz . 7 yıllık opel kullanıcısınada ben öğrettim aramız da bilmyenler olabilir ..
  • ben ankara da yaşıyorum opel in turna servisine gidiyorum şaşmaz da oraya sormam lazım ücret ne kadar acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fıraty

quote:

Orijinalden alıntı: Hurd@cı

quote:

-**Yol bılgısayarı olmayan astra g lerde gösterge ekranındaki iki tuşa birden 5-6 saniye basılı tuttun kısa bi süreliğine de olsa o anki hızı gösteriyor.Araç hareket etmeden de 00.0 olarak gösteriyor. Eger basılı tutarsanız gostermeye devam eder....**

Ben bunu denedim ama bende olmadı,her astra G de garanti oluyo mu ki,benim 2003 comfort hemide(yol bilgisayarsız)

Bende denedım oldu aracım 2002 comfort saat tuslarının 2sıne bırden basılı tutcaksınız

hızı sürekli yazması içinnapmak lazım?neyi denediysem sabit kalmadı hız.hep normal haline dönüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: lprytk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hurd@cı

quote:

-**Yol bılgısayarı olmayan astra g lerde gösterge ekranındaki iki tuşa birden 5-6 saniye basılı tuttun kısa bi süreliğine de olsa o anki hızı gösteriyor.Araç hareket etmeden de 00.0 olarak gösteriyor. Eger basılı tutarsanız gostermeye devam eder....**

Ben bunu denedim ama bende olmadı,her astra G de garanti oluyo mu ki,benim 2003 comfort hemide(yol bilgisayarsız)

Bende denedım oldu aracım 2002 comfort saat tuslarının 2sıne bırden basılı tutcaksınız

hızı sürekli yazması içinnapmak lazım?neyi denediysem sabit kalmadı hız.hep normal haline dönüyor

bir şey yplmaz ancak 2-3 saniye gorebılırsın yol bilgisayarı olan astralarda sureklı gozukebılır

• arkadaslar merhaba 98 model astra G aracimin tarih saat ve hava sicakligini gosteren ekran bir anda kayboldu ne isik var ne goruntu sebebi ne olabilir yardimci olursaniz seviniirm.
  • arkdaşlar 2000-2001 astra g elegance-cd lpgli otomtaik 150.ooo cşvarı araca kaç lira ya kadar verilmeli sizce
  • konuyu hortlatayım dedim.:)

benim aracım 2001 astra g comfort bir özellik te ben paylaşayım sizle analog klima için söylüyorum, klimayı açtınız, 1 inci 2 inci kademe farketmez, klimanız 1 dk kadar çalıştı ardından klimanın ac tuşunu kapatmamak şartıyla kademeyi pervane işaretine getirdiniz yada kapalı konuma aldınız, araç djital klima gibi içerinin havasını auto pozisyonuna alıyor ve otomatik soğutmaya geçiyor.
  • Arkadaşlar yeni aldığım 99 cd astranın orjinal anahtardaki açma kapama çalışmıyor. onun yerine alarmlı uzaktan kumanda almış eski sahibi. o kumanda ile açıp kapıyorum kapıları. ancak ben orjinal anahtarı ile açıp kapamak istiyorum. bu orjinal anahtardan 2 tane alsak ve alarmlı uzaktan kumandayı iptal etsek bize kaça mal olur?
  • Kardes sa bende de 2004 g Enjoy var ama camları kapatmiyor bi işlem gerekiyor mu tsk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: opelist

Kardes sa bende de 2004 g Enjoy var ama camları kapatmiyor bi işlem gerekiyor mu tsk

Hocam konu hortlatmışsınız ya ben aracı satalı 3 yıl oldu nerdeyse. Normalde çift buton cam kapatır kapatmıyorsa servislik demektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konularda malesef ben şansızım :D. Aracım 2009 G kasa 1.4 Twinport. Bırakın camların hepsini kapatmayı, arka camlar manuel ( çevirmeli ) kapanıyor. Doğan Şahin misali. :) Bizimkisi şahin gibi kalıyor diğerlerinin yanında. Tek artısı model yılı ve satarkenki fiyat :)

• Astra g lerde direksiyon yükseklik ayarı var mi ben bulamadım bir türlü

• abdurahman_1806 A kullanıcısına yanıt
    99 astra var bende bulamadım ayarını

• Direksiyonun altında L şeklinde olan demiri sert bir şekilde hareket ettirin

• Sağolun cevabınız için ama benim arabada yok :-(

• araç gl mi?
  • eğer camları otomatik kapatmak için bağlarsanız arabada kaçak meydana çıkıyor ve akü boştan yere boşalıyor
  • çok yağ yakıyormu bu g kasalar?
  • nebigil25 N kullanıcısına yanıt
    Evet araç 99 model GL

• Benim yağ yakma sorunu yok denecek kadar az 5 ay oldu koydurali hala devam artı araç 250 bin km de

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.