Şimdi Ara

Astra Elegance Anahtarla camlar kapanmıyor???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ben yeni 2004 opel astra elegance aldım. Aldığım kişi, anahtarı kırıldığı için değiştirmiş. Bildiğim kadarıyla uzaktan kumandalı anahtar açık camları ve sunroof'u kapatıyor ancak benim aracımın anahtarı bu fonksiyonları yapmıyor. Servise gidip sorduğumda bu özelliğin tüm G kasalardan kaldırıldığını, fabrikadan gelen bir talimatla yapıldığını, sebebinin ise bu özellik olan araçlarda, araç iki gün kullanılmadığı zaman aküyü boşalttığı söylendi. Benim aracımın anahtarı yeni değiştiği için bu özlellik iptal edilmiş olabilir ve anahtarı kontağa takıp yeniden programlama yapamıyorum. Ben bu özelliği istesem yüklermisiniz dedim hayır yükleyemeyiz dedi servis elemanı. Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim...

• bizde var ama dugme ile kapanmıyo anahtarı kapı kilitine sokuyon döndürüyn ilk önce kitliyo sonro o sekılde bekletırsen acık olan caları kapatıo
  • aynen benimki de böyle çalışıyor..
    quote:

Orjinalden alıntı: mWm

bizde var ama dugme ile kapanmıyo anahtarı kapı kilitine sokuyon döndürüyn ilk önce kitliyo sonro o sekılde bekletırsen acık olan caları kapatıo
  • arkadaşlar genelde camlar kumandadan kaldırılamıyor. anahtarı 2. sefer çavirmeniz gerekiyor. ben aracıma cam kaldırma modülü taktırdım. kumandadan kilitleyince kapanıyor. piyasada 20 ytl 10 ytlyede taktırırsınız. 30 ytl ye bu iş hallolur. tüm aksesuarcılarda var.
  • arkadaşlar astra g kasalara kumanda ile cam kaldırma özelliği yok. koksal arkadaşın yaptığı gibi çip takılıyor ama pek sağlıklı değil. kaçak yapıp aküyü bitirebiliyor. camlar 2 kere çevirince kapanır. iyi günler
    quote:

Orjinalden alıntı: koksal68

arkadaşlar genelde camlar kumandadan kaldırılamıyor. anahtarı 2. sefer çavirmeniz gerekiyor. ben aracıma cam kaldırma modülü taktırdım. kumandadan kilitleyince kapanıyor. piyasada 20 ytl 10 ytlyede taktırırsınız. 30 ytl ye bu iş hallolur. tüm aksesuarcılarda var.
  • G kasalarda yok. Ama H kasalarda var. Nasıl iştir bu peki. 2004 yeni kasa Astra var. Kapı kilitlemeye uzun basınca tüm camları kapatıyo. İki gün yattığı da oldu ama aküyü bitirmedi.
  • 2005 H kasa var bende.. anahtar üzerindeki düğmeyle camları açıyo ama kapatmıyor.. bunu nasıl düzeltebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: porter

2005 H kasa var bende.. anahtar üzerindeki düğmeyle camları açıyo ama kapatmıyor.. bunu nasıl düzeltebilirim.

Haydaaa. Bizdeki de kapatıyo ama açmıyor. O nasıl iş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ünal korkmaz

quote:

Orjinalden alıntı: porter

2005 H kasa var bende.. anahtar üzerindeki düğmeyle camları açıyo ama kapatmıyor.. bunu nasıl düzeltebilirim.

Haydaaa. Bizdeki de kapatıyo ama açmıyor. O nasıl iş.

normaldir walla.. ben 2 senedir alıştım opelin böle dengesizliklerine.. gerçi bana kapama özelliği lazım diğeri pek işe yaramıyo, anca yazın binmeden önce içerisi serinlesin diye açtığım olmuştur 1- 2 kere..
  • Kapı açma tuşuyla açılıyor değil mi? Uzun basıyosunuz açılıyor. Deniyecem bunu.
  • aynen öle..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.