Şimdi Ara

ASSETTO CORSA (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
857
Cevap
9
Favori
41.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takılma felam yok hocam amazon dan neler neler aldık kaç tane arkadaşımız direksiyon aldı hepsi kapımıza kadar geldi.

Vergisini ödedikten sonra istediğin kadar ürün alabilirsin hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Takılma felam yok hocam amazon dan neler neler aldık kaç tane arkadaşımız direksiyon aldı hepsi kapımıza kadar geldi.

Hocam çok teşekkür ederim. Onlarca konu okumuştum fakat anlamamıştım gümrük olayını. Bu kadar kısa ve net biçimde 1 satır mesajla anladım tüm olayı. Kurtarıcım gibi bişey oldun 1-2 ay sonra sistemi tamamlayıp aranıza katılırım bende kabul ederseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Takılma felam yok hocam amazon dan neler neler aldık kaç tane arkadaşımız direksiyon aldı hepsi kapımıza kadar geldi.

Hocam çok teşekkür ederim. Onlarca konu okumuştum fakat anlamamıştım gümrük olayını. Bu kadar kısa ve net biçimde 1 satır mesajla anladım tüm olayı. Kurtarıcım gibi bişey oldun 1-2 ay sonra sistemi tamamlayıp aranıza katılırım bende kabul ederseniz.

Yardımcı olduysam ne mutlu bana

Her zaman bekleriz yarışlara

• oyunu bende almak istiyorum ds4 ile rahat oynanır mı kafama takıldı oynayan aydınlatabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullanıcı1232

oyunu bende almak istiyorum ds4 ile rahat oynanır mı kafama takıldı oynayan aydınlatabilir mi

DS4 ile oynanıyor da ben GT'den Project Cars'a, Dirt'den F1'e kadar her yarış oyununu DS4 ile oynamış biri olarak bu oyuna Çoooooooook Zor derim. Tabi oynamaktan anladığınız oyunun istediği dereceleri yapmaksa, diğer türlü zaten sorun yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.assettocorsa.net/ferrari-70th-anniversary-pack-wip/

Kunos un yeni dlc si Ferrari 70 yıl a özel araçların 1 tanesini kullanıcılara bırakmıştır yaptıkları ankette en fazla oyu alacak olan aracı dlc ye ekleyecekler sizde oyunda görmek istediğiniz araca oy verebilirsiniz.

• Arkadaşlar oyunu g29 ile oynuyorum.

Araba virajları çok zor dönüyor.

Viraj için baya yavaşlıyorum dönerken gaza basmama rağmen kendimi virajın dışında buluyorum. Nerde hata yapıyorum anlamadım yardım edebilecek var mı?

Botlar mis gibi dönüyor ben toprağa giriyorum hep

• quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Arkadaşlar oyunu g29 ile oynuyorum.

Viraj için baya yavaşlıyorum dönerken gaza basmama rağmen kendimi virajın dışında buluyorum. Nerde hata yapıyorum anlamadım yardım edebilecek var mı?

Viraja geç ve sert frenle gereğinden hızlı giriyorsun demekki, İdeal sürüş çizgisini açarak oyna, biraz pratik yaparsan çözersin olayı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Arkadaşlar oyunu g29 ile oynuyorum.

Viraja geç ve sert frenle gereğinden hızlı giriyorsun demekki, İdeal sürüş çizgisini açarak oyna, biraz pratik yaparsan çözersin olayı

Tamam hocam deneyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar dlc'siz yani standart versiyon için araç listesi var mı? Bulamadım hiçbir yerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TramontanaR

Arkadaşlar dlc'siz yani standart versiyon için araç listesi var mı? Bulamadım hiçbir yerde

http://www.racedepartment.com/threads/assetto-corsa-car-and-track-list.52638/

Tüm araçlar yazıyor dlc ise yanında hangi dlc I ait oldugunda I.

• Fazla oynamadığımız araçları tanıyalım biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARCO -- 28 Haziran 2017; 16:35:32 >

• selamlar,

t300 alcantara aldım. ps4 pro ya aldığımda bir türlü tanıtamıyorum. bunun bir sebebi varmıdır? güncellemesini yaptım. base de ps4 seçili olmasına rağmen bir türlü aktif olmuyor. ps4 açıldığında kalibre ediyor fakat gerisi yok.
    bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esersurucu

selamlar,

t300 alcantara aldım. ps4 pro ya aldığımda bir türlü tanıtamıyorum. bunun bir sebebi varmıdır? güncellemesini yaptım. base de ps4 seçili olmasına rağmen bir türlü aktif olmuyor. ps4 açıldığında kalibre ediyor fakat gerisi yok.
    bilgisi olan varmı?

Options-Wheels secıp ordan bır profıl sectınız mı ?

Wheel1-wheel2-logitech felam yazar.

Baska oyunda calısıyor mu dıreksıyon bırde dirt rally, drive club, the crew felam ?
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    base üzerinde ki usb seçeneğini ps3 olarak ayarladığımda çalıştı. şimdilik sorun yok gibi. ps4 seçeneğinde çalışmıyor enteresan bir şekilde neyse ki halloldu gibi teşekkürler
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    peki hocam bu direksiyonun derecesini nasıl ayarlıyoruz assetto da? var mı bir bilgin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esersurucu

peki hocam bu direksiyonun derecesini nasıl ayarlıyoruz assetto da? var mı bir bilgin?

Direksiyon üzerinden ayarlanıyor hocam sağ mode tuşu var ona basınca ışık yanıp sönmeye başlar sonra sağ veya sol oka basarak kırmızı ışığın yanıp sönme sayısını ayarlayabilirsin. Aşağıda ışık ve derecelerini yazıyorum.

The red light will then flash:

1 Flash - 270 degrees

2 Flashes - 360 degrees

3 flashes - 540 degrees

4 flashes - 900 degrees

5 flashes - 1080 degrees.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuzluSoğan

t300 almak istiyorum ülkede satan yer yok nerden alacaz amazon.de tr'ye gönderim yapmıyor ACİL YARDIM

http://www.nanokatalog.com/Thrustmaster-T300-RS-Game-Console-Aksesuar-PlayStation-3PlayStation-4,PR-495762.html

Bu siteden alan arkadaşlarımız var sorun yaşamadılar. Tedarik konusunda sitenin müşteri hizmetleri ile iletişime geç mutlaka.

• Oyun 42 lira şu an psn'de. Online oynamayı sevmesem de bir şans vermek gerekir herhalde.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.