Şimdi Ara

ASSETTO CORSA (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
858
Cevap
9
Favori
41.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Troçki

Lobi kurdurmadığı için kimse girmiyor

Lobi kurma gelecek mi? Oyle bir aciklamalari var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXNinjaG4xX

quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

Lobi kurdurmadığı için kimse girmiyor

Lobi kurma gelecek mi? Oyle bir aciklamalari var mi?

Gelecek, üzerinde çalışıyoruz dediler. Ayın 29 unda güncelleme gelecek ama onun içinde olacağını düşünmüyorum. Aralıkta ki güncellemede gelir büyük ihtimal.. Oyunun en büyük sorunu bu. Multi kısmı ölü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Online da kimse yok nasil is anlamadim. En kotu oyunun dahi online oyuncusu vardir. Butun ping degerim 300ms ve serverlar bombos. Yapmadigim birseymi var?

Oynayan baya var. Ama şöyle bir sıkıntı var, mesele sen, ben, bır iki arkadaş daha girdik bir server a diyelim, biz girdikten sonra o lobi gözükmüyor listede. O yüzden başkası giremiyor vekimse oynamıyormuş gibi gözüküyor. Kalabalık arkadaş grupları oynuyor ama göremiyoruz.Bazen lobi gözüküyor, 5-6 kişi veya daha fazlası ile yarış yapıyorum. Denk gelirse işte.

• venge V kullanıcısına yanıt
    Cevaplarin icin tesekkurler dostum. Bir sorum daha var gamepad ile drifti daha kolay yapmak icin verebilecegin bir ipucu varmi? Youtube ta gamepad ile drift yapmayla ilgili ipucu videolari var da ingilizce oldugu icin birsey anlamiyorum.
  • quote:

Cevaplarin icin tesekkurler dostum. Bir sorum daha var gamepad ile drifti daha kolay yapmak icin verebilecegin bir ipucu varmi? Youtube ta gamepad ile drift yapmayla ilgili ipucu videolari var da ingilizce oldugu icin birsey anlamiyorum.

Maalesef bu konuda yardımcı olamıyorum. Direksiyonla oynuyorum, ayrıca drift pek yapmam ve beceremiyorum da zaten

• quote:

Oyunun sunduğu drift setuplarının yerine kendin setup yap, örneğin lastikleri street seçip fazla hava basmak, camber değerleri ile oynamak gibi. Ayrıca manuel vitesi seçip tüm yardımları (çekiş kontrol, abs gibi) kapatman da gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Oyunun sunduğu drift setuplarının yerine kendin setup yap, örneğin lastikleri street seçip fazla hava basmak, camber değerleri ile oynamak gibi. Ayrıca manuel vitesi seçip tüm yardımları (çekiş kontrol, abs gibi) kapatman da gerekir.

Hocam canli yayin izliyordum adam Direksiyonla oynuyordu ve resmen ucarak gidiyordu. ben gamepad ile oynnuyorum düz yolda dahi hiz yapinca spin atiyorum. Direksiyonla oynayinca oyun surusu kolaylasiyor mu? Eger oyle birsey varsa Direksiyon almayi dusunuyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam canli yayin izliyordum adam Direksiyonla oynuyordu ve resmen ucarak gidiyordu. ben gamepad ile oynnuyorum düz yolda dahi hiz yapinca spin atiyorum. Direksiyonla oynayinca oyun surusu kolaylasiyor mu? Eger oyle birsey varsa Direksiyon almayi dusunuyorum.

Ben de DS4 ile oynuyorum, alışmak gerekiyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de DS4 ile oynuyorum, alışmak gerekiyor

Hocam drift te viraja girerken el frenini cekiyorum arka kismi kaydirmasi lazimken kaydirmayip yoldan cikiyorum illa viraja gelirken neredeyse duracak gibi ol ve 1.Viteste gaza yuklenip oyle kaydir diyor. El freni hic bir ise yaramiyor. Videolarda izliyorum cok suratli viraja girip kaydiriyorlar. Sizden ricam drift yapmayi biliyorsaniz options taki advanced ve oyuna girdikten sonra ekranda cikan setup ayarlarini verebilir misiniz?
  • Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Coming to Assetto Corsa Next Year

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UPDATE V 1.09 FIXES AND CHANGES

– Upgraded physics engine and network protocol to bring them in line with the PC version of Assetto Corsa as of release 1.9

– Upgraded FMOD to latest 1.08, and done a lot of tweaks and fixes to the audio of all cars

– Fixed some problems with the AI on race start

– Fixed crash when suspending the game during a multiplayer race

– Fixed a recurring crash with Special Events, caused by a certain sequence of actions in the launcher

– Fixed bug that blocked users from pushing turbo to 100%

– Fixed bug with Traction Control level selection

– Fixed several translation issues

– Fixed a degenerate collision triangle in Brands Hatch that was causing the simulation to break when hitting it

– Added support for visible checkpoints in Time Attack mode

– Added new controls presets

– Added support for Porsche-specific car features and Special Events

– Added support for DLC content: Porsche Pack #1

– Added driver skins

Yarın çıkacak olan güncellemenin içeriği belli oldu
    Yarın itibariyle kullanacağımız porsche lerimiz şunlardır :)

Porsche 911 Carrera S
    Porsche 918 Spyder
    Porsche 911 Carrera RSR 3.0
    Porsche 718 Cayman S
    Porsche 917/30 Spyder
    Porsche 935/78 ‘Moby Dick’
    Porsche Cayman GT4 Clubsport

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Time Attack'da checkpoint eklemeyi akıl etmişler nihayet

• Yama gelmis 5gb !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 29 Kasım 2016; 15:35:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

UPDATE V 1.09 FIXES AND CHANGES

– Upgraded physics engine and network protocol to bring them in line with the PC version of Assetto Corsa as of release 1.9

– Upgraded FMOD to latest 1.08, and done a lot of tweaks and fixes to the audio of all cars

– Fixed some problems with the AI on race start

– Fixed crash when suspending the game during a multiplayer race

– Fixed a recurring crash with Special Events, caused by a certain sequence of actions in the launcher

– Fixed bug that blocked users from pushing turbo to 100%

– Fixed bug with Traction Control level selection

– Fixed several translation issues

– Fixed a degenerate collision triangle in Brands Hatch that was causing the simulation to break when hitting it

– Added support for visible checkpoints in Time Attack mode

– Added new controls presets

– Added support for Porsche-specific car features and Special Events

– Added support for DLC content: Porsche Pack #1

– Added driver skins

Yarın çıkacak olan güncellemenin içeriği belli oldu
    Yarın itibariyle kullanacağımız porsche lerimiz şunlardır :)

Porsche 911 Carrera S
    Porsche 918 Spyder
    Porsche 911 Carrera RSR 3.0
    Porsche 718 Cayman S
    Porsche 917/30 Spyder
    Porsche 935/78 ‘Moby Dick’
    Porsche Cayman GT4 Clubsport

Hocam yama gelmis 5gb. Update de grafik yamasi ve beles araba var mi? Ozellikle grafiklerine taktimda. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 29 Kasım 2016; 15:40:52 >
  • Grafiklerde değişim yok, olmaz da zaten hiç beklemeyin.

• Ubisoft un the crew icin getirdigi grafik yamasindan sonra herseyi beklemeye basladim dostum.
  • Grafikle uğraşana kadar önce Leaderboard koysunlar, Pacman oynuyoruz sanki

• Yeni porsche paketi taze taze sizinle arkadaşlar
  • online cillop gibi olmuş project cars dan bile daha başarılı diyebilirim dün 16 kişi 3 yarış yaptık dipdipe gittik saatlerce en ufak titreme, sıçrama atlama kopma bağlanamama vs tertemiz offline modu gibi yarıştık.. dünkü güncelleme ile online'ın dibi olmuş resmen.. tek eksik özel oda kaldı oda 1 aya gelir tahminimce.. odalarda gözükememe ve yarışan kişi sayısı vss hepsi düzelmiş pingler 30 lara 50 lere düşmüş, seslerde ufak bi değişim var görüntü kirliliği azalmış daha temiz olmuş iç dış sesler arasındaki fark daha belirgin kayma sesleri bile çeşitli olmuş, standart bi kayma seside yok ayrıca kadranlar daha temiz ve yeni porsche lerde harika.. kısacası bomba gibi olmuş..
  • Ayladır bir kenera kaldırdığım direksiyonu sahalara sürmenin vakti geldi mi yani hocam :)
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.