Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED VALHALLA | PS4/PS5 ANA KONU (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.282
Cevap
33
Favori
67.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana gelmemiş yada dağıtım zamanımı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinbjk19033 -- 28 Haziran 2022; 3:43:53 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yasinbjk19033 kullanıcısına yanıt

Şu tarihte gelecek. Bugün saat 15:00'e denk geliyor galiba. Emin değilim.

Release Time: June 28, 2022, at 12 pm UTC/GMT, 2 pm CET , 8 am EDT, 5 am PDT, and 10 pm AEST

• Bir şey daha var origins ve odyssey için upgrade ediceklermi ps5 için yapılırsa güzel olur bilgin varmı

Odyssey ve Origins'e PS5 güncellemesi geldi zaten. 60 FPS oldu.

• Hala ps4 sürümünde gözüküyolarda güncelleme geldiysede ps5 sürümü olarak gözükmesi gerekmezmiydi oyun simgesinin altında hala ps4 yazıyor

PS5 versiyonu şeklinde değil. PS5 için 60 FPS güncellemesi yayınladılar. PS5 özellikleri için ayrıca yükseltme çıkaracaklarını sanmıyorum.

• Assassin's creed valhallayı silip kursam tekrar 1.5.3 otamatik olarak kurulmuş olurmu çünkü hala güncelleyemedim gelmedi hala bana ps5 için

Niye siliyorsun? Güncelleme herkese gelecek. Neden acele ediyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 para etmez bir oyun. PSN Extradan geldi 2 saat oynayıp sildim. Odyssey'e 120 saat falan gömmüştüm minumum. Onun üstüne son derece sıkıcı bir oyun olmuş

• Oyuna yeni başladım. Contract görevine geldim 10 tane contract yapmamı istiyor 2 tane verdi yaptım. Fakat hala 0/10. İnternetim kapalı yapmıştım contractları o yüzden mi saymadı? Bir de bu contractlar side quest mi yoksa zorunlular mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mericuls -- 5 Temmuz 2022; 19:48:19 >
  • Oyun bitti. Bağımlısı oldum oynarken. Ezio collectiondan sonraki en iyi AC oyunu olmuş.

Puanım 8.5/10

• ng+ plus ne zaman gelecek arkadaşlar bilgisi olan var mı? yoksa geldi de ben mi kaçırdım..

• Assassins creed valhallada bug var balor ölmüyor nasıl geçilir

• oyunla alakalı bir kaç sorum var..cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

1-silahımın ve torso zırhın ilk run slotuna bişey takamıyorum..ama iki ve üçüncü slota takabiliyorum neden?

2-silah ya da zırh upgrade yaparken neye dikkat etmeliyim.mesela mytical bir zırh..10 kademe upgrade var..onları tamamlamadan demircide kaplama yaparsam önceki upgradeler sıfırlanıyor mu?

3-lunden de bi yan görev de takıldım..limanda kadın suyun altında ki chestlerden bahsediyor..odin sight a geçip yerleri görebiliyorsun youtube videolarında..ama bende gözükmüyor chestler de açılmıyor...neyi eksik yaptım acaba?

• 🔶️ Bu şekilde rünün yok galiba ve oyun ilerledikçe buluyosun

• runlerin de kategorisi mi var slot slot..bilmiyordum bunu

• assassin's creed valhalla the last chapter dlc olarakmı gelicek acaba

• Son ek paket galiba

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.