Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
65
Favori
335.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Canalt1905

güncelleme gelince türkçe yama direkt cıkar mı reis yoksa bir iki gün sürer mi

saat 15:00 çıkacak yama bakam

fazla menü ve alt yazıları bozmadılarsa duruma göre 3-4 saat içinde çıkar.

daha farklı bişeyler yaptılarsa onu saat 15:00 görücez bende bilmiyorum çünkü :D

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncuk35

Bir iki saniye kadar bir ekran çıkıyor o kadar başka bir şey çıkmıyor.

konuda kurulum videosu var ordan bak o cmd ekranıda bişeyler yükler onlar çıkmıyorsa olmaz.

yönetici olarak çalıştır .bat dosyasını olmadı yama rar içindekileri tekar at dene.

• bayaa şey geliyor update ile :d

• tamamdır reis güzel haberi bekliyoruz senden valla yamadan sonra oyundan daha cok keyif almaya başladım tek dün biraz cümle bozuklugu vardı o da olur harka yama :D

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncuk35

Eve beş defa denedim aynı sorun devam ediyor. Yalnız benim oyunu ben bir siteden offline account olarak aldım yani online olamıyorum ama sürümü aynı burada istenenle 1.02

aldığın malum sitede,oyun global miydi?yada sadece rus dilindemi var?eğer oyunda ing.dil desteği yoksa türkçe yama ing.yerine geçmez ve haliyle türkçe olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Canalt1905

tamamdır reis güzel haberi bekliyoruz senden valla yamadan sonra oyundan daha cok keyif almaya başladım tek dün biraz cümle bozuklugu vardı o da olur harka yama :D

yanlış hatalı yazılmış yada bu olsa daha iyi olurdu dediğin kelime ler varsa oyun içi alt yazı yada oyun menü mekaniklerinde resimin çek oraların

bana yolla düzeltirim birdaki güncellemede.

• quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

aldığın malum sitede,oyun global miydi?yada sadece rus dilindemi var?eğer oyunda ing.dil desteği yoksa türkçe yama ing.yerine geçmez ve haliyle türkçe olmaz.

Alıntıları Göster

bi kaç kişi var bu şekilde rusça olan.

özelikle yabancılar çok almış rus hesapları şeklinde baya birilerine rusçadan ingilizce yamalar yaptım verdim farklı dilerdede yaptım

ru>fr ru>sp ar>en en>fr filan  

bunu gibi oyunu rusça olan çok varsa birdaki güncellemede rusça dan Türkçe içinde eklerim link içine.

azeri bir arkadaşımız var onun için özel olarak yapıyordum bu durumda olan çok varsa ru>tr ekliye bilirim konuya.

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Kral iş başında 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

reis yiğenim ile oynadıgım için o ara alma fırsatım olmuyor o yüzden alamıyorum ki zaten biraz zorlarsan kendini anlaşılıyor cok da sorun değil hatta hiç sorun değil ben oyundan daha fazla keyif almaya başladıgım için :D

• Adam yapıyo ya

resmen 2021 yazına oynayacağım oyunu sayende şimdi oynuyorum. eline sağlık. güncelleme çıkınca da umarım çok zorlamadan yamayı uyarlayabilrsin.

• Yapay zeka bu boru degil 😁
    mayisda oynayabilseydin şükret derdim.
    Oyun bitiyo bnm nerdeyse
    Yapay zeka ve zartzurta tessekkur ediyorum 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axe190780 -- 26 Kasım 2020; 14:29:8 >
  • GÜNCELLEME geldi sonun da umarım hatalar giderilmiştir akşamı bekliyorum sabırsızlıkla yama da yetişirse üffff :D

• 1.0.4 çıktı. şu an eski yama çalışmaz sakın denemeyin orjinal dosyaları bozmayın.

eski yama denediyseniz lütfen dosya doğrulama ile oyunun orjinal dosyalarını indirin ve

DataPC_patch_01.forge yedeğini alın 512.800kb boyutunda 1.0.4 orjinal dosyası.

şu an kontrol ediyorum aksilik olmaz ise 1-2 saat içinde hazır olur güncel versiyon.

guncellemeyı yamanın ustune yaptı ama sonrasında yamayı tekrar atıp kurmadım sorun olmaz dımı

• quote:

Orijinalden alıntı: xii12

guncellemeyı yamanın ustune yaptı ama sonrasında yamayı tekrar atıp kurmadım sorun olmaz dımı

olmaz zati DataPC_patch_01.forge dosyasını sıfırdan indiriyor orjinal yedeğini al dursun kenarda :) 512mb indirme ile uğraşma bi daha bişey olursa.

• 2 aya baya oynanacak düzeye gelir ben de alır oynarim. Teşekkürler
  • şu anda baktım alt yazı dosyasında 2 cümle eklenmiş 50 kadarda yanlış yer düzeltilmiş.

menü dosyası biraz karışık yaklaşık 500 yeni satır eklenmiş. onları ayıklıyorum şu an

2-3 saat içinde bitmiş olur.

• Teşekkürler.Emeğine sağlık..

kral büyük adamsın az çok ingilizcem var ama bazı durumlarda yetmiyordu ilaç gibi geldi yama. Bir sorum olacak oyun güncelleme aldıkça yama da güncellenecek peki benim herhangi bir ek yapmam gerekiyor mu? TR Yama kendi kendini güncelliyor mu yoksa yeni link mi koyacaksın?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.