Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
65
Favori
335.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben oyunun sadece ufaktan karlı introsunu oynadim. Optimizasyon sorunu yok gibi geldi bana. Acaba ilerde şehre girince felan mı Fps düşüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • coskunumut C kullanıcısına yanıt
    Bende de oldu o malesef 60 70 alırken 50 ye düştü çıkmıyor ama en azından ana hikaye için oynanabilir bence çünkü diğer yamaları bekleyecek vakit yok

• arkadaşlar oyunda optimize problemi yok. yamadan önce 65-70 hatta ortalama 75 fps alıyordum yamayla 50 lere düştü 60 a çıkmıyor bile. yamayla alakalı bi durum var. umarım altyazılar ile birlikte düzeltilir

• emeğinize sağlık teşekkürler

• 2060 SUPER RYZEN 5 3600 16 GB RAM VAR. Ayarlar aşağıdaki gibi aldığım fps bir tek köy içlerinde düşüyor.20 fps düşüş yaşıyorum. bu oyunun optimizasyonu ile alakalı. fazla yük bindiriyorlar.kodlama hiç iyi değil.

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate]
    Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate]

• Mükemmel çalışma altyazı beklemedeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nazar değecek diye korkuyorum bu gpt ile çeviren o iki arkadaşa...

• coskunumut C kullanıcısına yanıt
    Bnde olmadı

• O ekran kartıyla o çözünürlükte 50 FPS almanız mümkün değil zira bende 2080 var 4k da 35 FPS anca aliyorum

• Başarılı bir çalışma olmuş.Yakın zamanda altyazılarında çevirisini görmek istiyoruz.Umarım en yakın zamanda bizelere ulaşacaktır.Emeğine sağlık.

• Emeğine sağlık çok başarılı bir çalışma olmuş.Yakın zamanda altyazı çevirilerininde geleceğini umuyoruz.
    Başarılar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: İsseMiyake

2060 SUPER RYZEN 5 3600 16 GB RAM VAR. Ayarlar aşağıdaki gibi aldığım fps bir tek köy içlerinde düşüyor.20 fps düşüş yaşıyorum. bu oyunun optimizasyonu ile alakalı. fazla yük bindiriyorlar.kodlama hiç iyi değil.

2060 Super 4K kartı değil. %70 i gökyüzünden oluşan yerlerde bende 5600XT ile 4K da 50 fps alırım Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] 

• Öğlen vakti geliyor. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Emeğine sağlık.

• Bi öğrenemediniz şu İngilizceyi gitti. Oyunlara harcadığınız zamanını YouTube da ing öğrenmeye ayırsanız prof olacaksınız

• teknoCat kullanıcısına yanıt

Sanane sana mı sorucaz. Akıl isteyen mi oldu senden ? Hayırdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

Bi öğrenemediniz şu İngilizceyi gitti. Oyunlara harcadığınız zamanını YouTube da ing öğrenmeye ayırsanız prof olacaksınız

Birçok insan oyunu kendi dilinde oynamak istiyor, belki bu sebepten dolayı bekliyor olabilir İngilizce bilmemek ile alakalı olmayabilir bazı konular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatezio -- 21 Kasım 2020; 13:17:20 >
  • Asd1234dsq A kullanıcısına yanıt

Duvara tirmanirken 55 cayirda cimende gezerken 40 45 . Koyde 40 fps alıyorum. Zaten satiyorum karti ya 3070 kovalıyorum. 2000 serisi 5 para etmez artik 3000 den sonra

• Yama versiyon v22-v08

Oyun versiyon 1.02

Alt yazı eklenmiştir.

oyun açılışı biraz sorunludur not kısmında yazmaktadır biraz cinnet geçirmenize neden ola bilir :D

• teşekkürler akşama denerim

• Oyunu daha almadım yamayı bekliyordum deneyen arkadaşlar tecrübelerini yazarsa sevinirim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.