Şimdi Ara

Assassin's Creed: Revelations™ (301. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.852
Cevap
14
Favori
401.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acrsp den oyuna giriyorum game launcher açılıyor kapanıyor ama sonra hiçbir ekran açılmıyor yardım eder misiniz
  • Denlere assassin nasıl atıyorus. sadece upgrade var assassinlere oynama yapılmıyor ki :S ayrıca xbow dediğiniz okçular mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 30 Aralık 2011; 21:42:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer983

Denlere assassin nasıl atıyorus. sadece upgrade var assassinlere oynama yapılmıyor ki :S ayrıca xbow dediğiniz okçular mı?

Evet okçu olanlar, atama işini captaini öldürdükten sonra assassins işareti çıkar beyaz o binanın içine girip işaretli alana yaklaşın ve atayın.
  • beyler ac serisini komple indiriyorum acaba herangi bi türkçe yaması varmı bide oyun gamepad destekliyormu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hermayer

beyler ac serisini komple indiriyorum acaba herangi bi türkçe yaması varmı bide oyun gamepad destekliyormu.

altyazı malesef yok gamepad elbet destekliyordur
  • beyler bilmiyorum neden ama oyunda 6.parçayı bitirdim ama ac:2 ve brotherhood gibi beni kendine çekmiyor oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: çay

beyler bilmiyorum neden ama oyunda 6.parçayı bitirdim ama ac:2 ve brotherhood gibi beni kendine çekmiyor oyun

sırf bu oyunda ezio nun yaşlandığını görünce doğumuna döniyim dedim ac 2 explusıve paketini orjinal aldım.2 kadar güzel oyun yok
  • 1.01 update yükledim save gitti oyunun 1.01 savesi olan varsa atabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: II.Mehmet

1.01 update yükledim save gitti oyunun 1.01 savesi olan varsa atabilirmi

https://****.com/files/1312834156/_0_save_game.rar buyrun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berjk

quote:

açılmıyo link o işaretlerin yerin de ne yazılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Undisclosed -- 31 Aralık 2011; 11:18:29 >
  • quote:

quote:

quote:

rapid.share

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carter -- 31 Aralık 2011; 12:10:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sandasian

quote:

Orijinalden alıntı: asimtod

quote:

Orijinalden alıntı: Sandasian

Oyun bitti, kısa sürdü sanki.
    Sonunu anlayamadım. Kısaca spoiler içerisinde özetleyecek var mı?

Oyun sonunu özetlemek gerekirse;
    yanlışım yada eksiğim varsa düzeltin arkadaşlar;

Altair;

toplam 6 tane anahtara önemli anılarını kaydedip, nikolo polo (marko polo'nun babası) na verip istanbulda saklamasını sağlatıyor.
    Tüm kütüphanesindeki arşivleri iskenderiye ve biyere daha göndertiyor - moğol saldırısı geliyor çünkü,
    ailesini ve masyaf halkını güvenli bir yere naklettiriyor, baslarında da oglu var (oglu bu arada subject 16 imiş,)
    elindeki apple of eden ile birlikte kütüphaneye giriyor, apple of eden'ı sakladıktan sonra oracıkta ölüyor.
    Moğol saldırısı geldiğinde, bomboş bir şehir bulmuş olacak.

Ezio;

ezio'nun kendi sonu, embers'te anlatılmasına ragmen bu oyundaki sonu; altairin hafıza kayıtlarını keyler aracılıgıyla goruyor.
    Kütüphanenin içinde girdiğinde altairin iskeleti ve son anahtarı buluyor. Sonra Ezionun daha önce bulduguna benzer, ikinci bir apple of eden oldugunu anlıyoruz. Altairin sakladıgı apple 'ı buluyor.
    Ancak bunu almıyor, bir hayat icin bu kadar macera ve bilgi yeter deyip, Silahını hidden blade'i ve apple bırakarak, assassin'liği de bırakıyor.
    sonra desmond'a seslenmeye baslıyor.
    kim oldugunu bilmiyorum, beni duyuyormusun onu da bilmiyorum ama beni izlediğinden eminin diyip, akıl vermeye baslıyor.

Desmond;

Ezio'nun desmond'a akıl vermeye basladığı anda, ortaya Jupiter cıkıyor,
    ve esas oyun sonu burda;

Meger dunya önceden tanrı(bizim tanrı dediğimiz ama aslında sadece "bizden önce gelenler" olarak ifade edilen) ve insanların birlikte yasadıgı bir yermis, gunes uzerinde gerceklesen bir solar patlama yuzunden bir cok kisi olmus, yok olmus vs,
    tanrılardan da bir cok kisi yok olmus, sonra minerva, uno ve jupiterin önderliğinde insanlarla birlikte yeniden bir medeniyet kurulmus.
    simdi, 21 aralık 2012 de yeniden ikinci bir solar patlama olması bekleniyor. Bunu önlemek yada olası etkilerinden insanlığı korumak yada dunayı yeniden insaa etmek icin, büyük tapınak denen bir vault (mahzen, tapınak vs ) u bulmaları ve orda birşeyler yapmaları gerekiyor. Grand temple'ın yerini zaten Brotherhood oyunundaki Leanardo ile ilgili ek pakette bulmuslardı. Desmond kafayı toparlıyor ve gozunu actıgında babası - shoun ve rebecca'yı goruyor ve diyorki; ne yapmam gerektiğini biliyorum.
    NE yapması gerektiğini, dunyayı solar patlaya karsı nasıl koruyacağını muhtemelen bir sonraki AC3 oyununda anlatıcaklar.

Sona yönelik eksikler ve eleştriler;

Lucy öldü- neden? Bir onceki oyun sonunda, yürü, önündeki engellerin hepsi açıldı vs diyordu uno. ama lucy neden engeldi ki?
    yıllar once gerceklesen solar patlama ile ilgili görüntüleri gosterirken, bir kadına, kacmayıp bekleyen bir kadına asırı vurgu yapıyorlar, o kadının lucy ile bir baglantısı olabilir mi?

Templar - yıllar - tarih boyunca hep apple of eden'ın ve grand temple'ın vault'un, tanrıların cümlelerinin pesinden kosan bu templarlar,'ın bu büyük solar patlama ve bu hikayeyle bagları ne? yani ortada esasen bir solar patlama sorunu var, bunu duzeltebilecek prophet (peygamber) vs modunda assassinler var, eee? templarların bu büyük fotograftaki rolu neymis? ilk oyunda uzaya apple of edenı bir uydu ile gonderip tum insanların kontrol etme fikri vardı, ikinci oyundada (borgia ailesinde) guc ve iktidar, son oyunda da (Sehzade ahmet) güç ve iktidarla farklılıkları yokedip duzen kurmak vs gibi beklentiler vardı. Yani hep dunyevi beklentiler.

Muhtemelen bu baglantıyı da AC3 te kuracaklar

Açıkçası sonu biraz hayal kırıklığı oldu, altair ve ezio karakterlerini dibine kadar kullanıp bitirdiler. Desmond'la ilgili bi kac bilgi verip, hikayeyi desmond'a kaydırmaya calısıyorlar.

Ama embers'i de izledikten sonra, ne altaire ne de ezio'ya ilişkin kafan da hic bir soru isareti kalmıyor.

Ha bide yusuf tazimin bok yere olmesi icimi acıttı biraz :)

Teşekkürler, solar patlama olduğunda bir annenin kucağında bebek var.
    O bebeğin Ezio ve ya Desmond ile bir alâkası var mı?

aslında tam olarak net bir bilgi olmamakla birlikte, bazı yabancı forumlarda falan o bebegin desmond-altair-ezio ya baglanacagını okudum. birde soyle bi mevzu var idi; bu "bizden önce gelenler" ile insanların çeşitli münasebetleri sonucunda bazı insanlara bunların bazı özellikleri aktarılıyor, normal insanlarda olmayan sezgi denebilecek (oyundaki eagle sense) gibi özellikler.
    Sanırım bi taraftanda desmond(altair-ezio)'ı yarı tanrı vs gibi bi noktaya taşıyacaklar. AC3'ü görmek lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

quote:

quote:

quote:

rapid.share

nereye atıyoruz bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manchester City

quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

quote:

quote:

quote:

rapid.share

nereye atıyoruz bunu

kullanıcılar /kendi kullanıcı adın/appdata/local/ubisoft game launcher/save game storage/c2tpZHJvdw==/40 klasoru icine
  • uppppp
  • En başta açılırken ubisoft işaretinin titremesi bozukmuş gibi açılması sadece bende mi oluyor?? Önemsiz ama merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knix

En başta açılırken ubisoft işaretinin titremesi bozukmuş gibi açılması sadece bende mi oluyor?? Önemsiz ama merak ettim

Herkeste öyle
  • patch fps artısı getırıyor mu oyuna arkadaslar ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: The forgetten sands

quote:

Orijinalden alıntı: Knix

En başta açılırken ubisoft işaretinin titremesi bozukmuş gibi açılması sadece bende mi oluyor?? Önemsiz ama merak ettim

Herkeste öyle

Bu oyunda animus bozuk ya onu mu kastediyor.
  • Bir de ben oyunu internette yazdığı gibi yüklemedim oyunu yükledikten sonra masaüstüne gelen logosuna çift tıkladım kendisi v1.01 güncellemesini yaptı bitince oyun açıldı.
  • 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.