Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED: ORIGINS [PS4 ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.350
Cevap
13
Favori
68.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok gıcık bir fiyattan indirime girdi maalesef. Us de %30 oranında indirimde oyun. 42 $ 150-160 tl civarı bir rakama denk geliyor ama 42 $ lık psn card olmadığı için mecbur 50$ lık kart almak lazım . Böyle olunca 190 civarına denk gelecek herhalde.

Tr store da da %30 indirim olursa 189 tl gibi bir fiyatı görebilir. Us ten 50$ lık kart ile deluxe sürüm almak mümkün fakat Ubisoft oyunlarında eklentileri sec hesaba verme olayı olduğu için, Deluxe sürümün bir mantığı kalmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Nikocum TR fiyatı en düşük ne kadar olur sence? 150 tl altını görür mü? Benim ana hesap US biliyorsun, hesapta kalan para dert değil ama plusı da yenilemem lazım. AC Origins'e ayrıdığım paraya ekleme yapıp plus için kullanabilirim ama Originsin TR fiyatını kestiremiyorum. Karşılaştırıp öyle almayı düşünmüştüm ama US'de bittikten sonra başlıyor TR'de. İkilemde kaldım.

Yalnız şimdi baktım da TR fiyatı 270 TL'miş. O fiyatlara düşmesi için %40-50 civarı indirim gelmesi lazım o da zor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 18 Kasım 2017; 15:49:23 >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Abi ben de arada kaldım valla. İndirimin bitiş tarihine de bakmamıştım iyice panik oldum şimdi

Us te %30 indirim getirmişler, Tr de aynı oran gelse 189 tl oluyor oyun. Çok bir indirim durumu da olmuyor açıkçası. Oyun fiyatları 270 tl leri görmüşken gelen indirimlerin çokta etkili olacağını sanmıyorum.

Benim plus ta 27 Aralık ta bitiyor. Noel indirimlerin de belki bir güzellik yaparlar diye 26 Aralık a kadar bekleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheUnderTaker- -- 18 Kasım 2017; 15:58:26 >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Ben o zaman US'den alayım ya Origins'i TR indirimlerinde de başka oyunlara bakarım artık. Zaten inse inse bu kadara iner en fazla. Hem Aralıkta road to christmas olur yine 12 indirim olayı. Plus için de ben de amazondan bir güzellik bekliyorum bakalım. Bir iki sene önce 1 yıllık üyelikte güzel bir indirim yapmışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 18 Kasım 2017; 16:23:26 >
  • Tr Psn'de oyun 149tl olarak indirime girer

Ben de alırım bu akşam. Plus içinde beklemede kalacağım.

Ac origins i de deluxe alan arkadaşlar, deluxe içeriğin pri hesaba mı yoksa sec hesaba mı verildiğini belirtirlerse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Ben o zaman US'den alayım ya Origins'i TR indirimlerinde de başka oyunlara bakarım artık. Zaten inse inse bu kadara iner en fazla. Hem Aralıkta road to christmas olur yine 12 indirim olayı. Plus için de ben de amazondan bir güzellik bekliyorum bakalım. Bir iki sene önce 1 yıllık üyelikte güzel bir indirim yapmışlardı.

ekimin ilk haftasi 1yillik plus 40dolardi amazonda. belki benzer bir fiyat gelebilir tekrar plus icin

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Evet maalesef ondan sonradan haberim oldu ve kaçırdım. :) Umarım önümüzdeki hafta yeniden böyle bir indirim gelir.
  • Altair Outfit mukemmel olmus. Oyun assassin temasindan uzaklassa da bana gore gelmis gecmis en iyi assassin olan Altair havasina girebiliyorum oynarken. Ortama da uyum sagliyor. Oyundaki en karizma Outfit acik ara.

Oynarken ilk oyunun cikis gununu seriyi ilk oynadigim ani hatirlayip nostalji döndürüyorum kendimce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 19 Kasım 2017; 3:23:18 >
  • Dante kullanıcısına yanıt
    Bende Ezio kostümü ile oynamıştım. Gerçi Bayek maymununun suratını gizleyecek herhangi bir kostüm iş görüyor.
    Gerçi Bayek'in hikayesinin bitmediğini üçleme geleceğini düşünüyorum. Alışmamız gerekecek sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unowen

Bende Ezio kostümü ile oynamıştım. Gerçi Bayek maymununun suratını gizleyecek herhangi bir kostüm iş görüyor.
    Gerçi Bayek'in hikayesinin bitmediğini üçleme geleceğini düşünüyorum. Alışmamız gerekecek sanırım.

Bayek'in tipi de, misir konseptli outfitlerin tumu de rezalet dediginiz gibi. Ezio Outfit de guzel basindan ortalarina kadar onunla oynadim ama oyunun gectigi doneme gore fazla sasali duruyor ortamda siritiyor tabii. Altair bile o donemden cok daha sonra dogdu gerci.

Bir de Krokodilopolis arena dovuslerinden aldigimiz bir outfit var o da yesil olmasa cok guzel olacakmis.

• Trinkets bölümündeki eşyaları satayım mı direk yoksa ileride craft veya başka bir şey için lazım oluyor mu?
  • quote:

Trinkets bölümündeki eşyaları satayım mı direk yoksa ileride craft veya başka bir şey için lazım oluyor mu?

Kupa topluyorsanız 100 taneyi geçince satın.Ne craft için lazım ne de görevler için,süs eşyaları sadece.
    Trinketler platin yapmak icin gerekiyor gibi bir sey okumustum. Bir arastirin. Onun disinda bir ise yaramiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

quote:

Trinkets bölümündeki eşyaları satayım mı direk yoksa ileride craft veya başka bir şey için lazım oluyor mu?

Kupa topluyorsanız 100 taneyi geçince satın.Ne craft için lazım ne de görevler için,süs eşyaları sadece.

Teşekkürler.
    hocam amazonda 1 senelik plus tekrar indirime girmiş. 40 dolar şuan

• https://youtu.be/swqJ-nuN2ME

Benim gibi İngilizcesi iyi olmayanlar için. Youtube da şans eseri buldum. Arkadaş hem ana hikayeyi hem de yan görevleri Türkçe altyazı ile yayınlıyor. Konuyu anlama açısından çok iyi bir çalışma olmuş bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Sağol bilgi için.
  • Ubisoft a bak 269 liralık oyun yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 19 Kasım 2017; 19:50:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu platinledim. 26 ekimden beri oynuyorum. Baska bir oyun oynamamama rağmen ancak bugün son kupayi alabildim. Ve daha yapılması gereken 20 kusur yan gorev var. Bunlar bitince de hidden ones dlc icin bekleyecegiz. Bu arada oyun hala 50 TL olmadı mı?

Ek olarak Altair ve Ezio'nun outfitleri AC3'ten beridir hala bacaklarına yapışık vaziyette. İnsanın bu sorundan dolayı bu outfitleri kullanası gelmiyor. Bunun yerine bütün Phylakesleri öldürdüğünüz ve diğer Legendary outfiti tercih ederim. Bunun dışında Twitch Prime üyesiyseniz filmdeki Aguilar'ın outfitine sahip olabiliyorsunuz..

Ayrıca; Bayek dediğiniz adam her ne kadar yapımcılar aksini söyleseler de Desmond'ın siyahi versiyonu. Beyaz hali ise Altair ve Ezio.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 19 Kasım 2017; 23:9:47 >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.