Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED: ORIGINS [PS4 ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.350
Cevap
13
Favori
68.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Serinin açık ara en iyi oyunu olmuş Origins tam bir şaheser yapmış Ubisoft burada her yıl AC oyunu çıkartmkatan vaz geçmelerinin meyvelerini görüyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onur01 kullanıcısına yanıt
    oyuna ilk girerken save slotunda yaziyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatımda ilk defa hikayesi leş gibi olan bir oyunu sevdim.

ana hikaye o kadar oldu bittiye geliyor ki zerre özenmemişler. büyük rezillik.

ha diğer yandan oyununun geneli o kadar keyifli ki, bu rezaleti görmezden gelebiliyorsunuz şükürler olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

oyuna ilk girerken save slotunda yaziyor hocam

Teşekkürler cevabınız için

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

yeni çıkan AAA bir oyunun ilk 6 ayda %10'dan fazla indirim alacağını düşünenlerin kafası iyi hocam. 30 dolara düşecek diyor zaten 60 dolar oyun %50 indirim mi alacak black friday dediğimiz olay 1 ay sonra zaten ahahah

30 dolara değil bu black friday, 2018 black friday'inde bile düşmez. o zaman alacağı indirim bile %33 max %40

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

yeni çıkan AAA bir oyunun ilk 6 ayda %10'dan fazla indirim alacağını düşünenlerin kafası iyi hocam. 30 dolara düşecek diyor zaten 60 dolar oyun %50 indirim mi alacak black friday dediğimiz olay 1 ay sonra zaten ahahah

30 dolara değil bu black friday, 2018 black friday'inde bile düşmez. o zaman alacağı indirim bile %33 max %40

119 lira = 30.8 dolar

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    tamam ilk 6 ayda 10%'dan fazlası derken biraz abarttım ama sizin dediğiniz daha abartı bence. black friday'de 30 dolara düşer diyen siz miydiniz bir başkası mı? şu an bile aldığı indirim %20 çünkü, yani 48 dolar. black friday'de olmasa bile yılbaşında kesin görür demiştiniz yanılmıyorsam, 1 ocak'ta da ben sizin mesajınızı alıntı yaparım :)
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Yılbaşını beklemene gere yok şimdi alıntı yapabilirsin. Ben en geç yılbaşına kadar ciddi indirim görür demiştim ve %55 gördü. :) Senin dediğin gibi 6 ay, 1 senede görmedi yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 8 Aralık 2017; 19:44:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam gelecekten mi geldin, ne zaman %55'i gördü? şimdiye kadarki en büyük indirimi şu an oldu, o da %20. %55 nereden geliyor acaba
  • quote:

hocam gelecekten mi geldin, ne zaman %55'i gördü? şimdiye kadarki en büyük indirimi şu an oldu, o da %20. %55 nereden geliyor acaba

Forum kodlamasından dolayı attığım resim görünmüyor sende sanırım.
    Aşağıdaki linke tıkla ya da TR PSN'den bakabilirsin.

https://i.hizliresim.com/ByB0kQ.png
    Burası playstation forumu muymuş, vallahi dikkat etmedim. playstationum veya herhangi bir konsolum yok zaten pc master race ben de yukarıda steam linki atıyorum

Konsol fiyatlarını hiç bilmiyorum hocam, yalnızca konsol oyunlarının pc oyunlarına göre biraz daha pahalı olduğunu biliyorum, gerçi burada tam tersi bir durum oluşmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 8 Aralık 2017; 20:31:29 >
  • Şu 2 günde hem Nfs, hem de Horizon ek paketi aldım Enpara kart ile. İçinde 128 tl var Assassins alacağım ama kartı kabul etmesine rağmen hata veriyor. Deliricem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

Şu 2 günde hem Nfs, hem de Horizon ek paketi aldım Enpara kart ile. İçinde 128 tl var Assassins alacağım ama kartı kabul etmesine rağmen hata veriyor. Deliricem

önemli olan cüzdana para atabilmek hocam.karttan parayı çekerken daha fazla hata veriyor
    kartı tanıtın pc üzerinden.1 gün sonra ps üzerinden cüzdana para yükleyin 100 tl örneğin.
    sonra 3-4 gün bekleyin.tekrar 100 tl yükleyin vb.
    100 tl üzerine.28 tl daha ekle dedikten sonra direk hata veriyor.tek seferde halletmen gerek.2.seferde hata veriyor
    cüzdana para atmayı haftada bir deneyin gerekirse.100-200 size kalmış.cüzdan atın kalsın orada ilerde lazım oluyor hata veriyor indirim olunca.ard arda işlem yapınca çalışmıyor

• Alsam mı arada kaldım sağlam indirime girmiş
  • Dakikalar kala almayı başardım.120₺ iyi fiyattı.Bi 20 dakika filan oynadım.Sarıyor.Mısırda geçmesi ayrı bir güzellik olmuş.

• Oyunu alarak aranıza katıldım.Videolardan dövüş sistemi pek ruhsuz itici geliyordu.Fakat ilk yarım saatini oynadım craft yaptığımız yere kadar.Özellikle dualshockun titreşim motorlarının kullanılması dövüş sistemini çok güzel yapmış.Şimdilik beğendim.Witcher tarzı haritası var ? leri falan.Bu akşam insinde yarın oynayacağım.
  • Seneler önce PC.'de ilk AC. oyunumu oynayıp beğenmemis, hemen silmiş ve bir daha da hiç bir AC. oyununa bulasmamistim. Yalniz seyrettiğimiz videolarda bu oyunu Far Cry Primal'e benzettim. Bu yüzden oynamaya karar verdim. Şu an PS4'e iniyor. Tamamlanır tamamlanmaz başlayacağım. Umarım pişman olmam.

• Biraz evvel başladım. Yetenekler, ekipman, hedefler falan biraz karışık geldi şuanda. Müzikler çok güzel yalnız.

• İlk AC'yi beğenmediysen bu oyunuda beğenmezsin diyim :) asıl en kaliteli AC'ler ilk oyunlardı tekrardan oynayın derim hem hikayeye kavrarsınız. Oynanış birazcık şimdiki oyunlara göre sığ olsa da yinede hala gideri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

İlk AC'yi beğenmediysen bu oyunuda beğenmezsin diyim :) asıl en kaliteli AC'ler ilk oyunlardı tekrardan oynayın derim hem hikayeye kavrarsınız. Oynanış birazcık şimdiki oyunlara göre sığ olsa da yinede hala gideri var.

Cevabınız için çok teşekkür ederim, sağolun. Çok az kaldı, oyun inmek üzere. Deneyimleyip göreceğiz artık. İnşaallah hoşuma gider

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.