Şimdi Ara

Assassin’s Creed Odyssey - The Fate of Atlantis DLC %100 Türkçe Yama (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
24
Favori
53.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3. bölümde hikaye olarak bir şey yapmadım ama bölgeyi baya keşfettim, istersen atabilirim. Tabi bölgeye girişte yapılan konuşmaları göremezsin.
  • samil466 S kullanıcısına yanıt
    3. bölüme yarım saat sonra ulaşabileceğin save dosyası atıyorum, 76 saat oynanış süreli save dosyasına giriş yapmalısın

5059.rar - 10.5 MB
  • Hocam öncelikle elinize sağlık , makedonyadaki bazı görevleri yaptıktan sonra sanırım yama başlıyor . episode 1 olarak start verdi ama bu kısımlar ingilizce devam edecek
  • Yama şuan bitti mi arkadaşlar yani?
  • Yama çalışmıyor sürümüm aynı dediğiniz herşeyi yaptım atlantis halen ingilizce genede elinize sağlık@jepalion
  • toprakart kullanıcısına yanıt
    Hocam atabilirsen sevinirim bölgeye girip biraz oynamıştım zaten bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rustem1905 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Buyur:https://drive.google.com/file/d/1wgVLYfxUJ3-cW2BqV6-dRsDs2WHVA-mO/view?usp=sharing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprakart -- 3 Haziran 2020; 13:47:28 >
  • Assassin’s Creed Odyssey - The Fate of Atlantis DLC %100 Türkçe Yama
    Yamanın çalışıp çalışmadığını test etmek için ana menüdeki Atlantis'in Kaderi kısmını açabilirsiniz. O kısmın çevirisi bana ait. Bu kısmı Türkçe görüyorsanız yama çalışıyor demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jepalion -- 3 Haziran 2020; 12:18:16 >
  • toprakart kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler fakat indirme içine erişim yetkisi istiyor.

Düzelttim sorunu şimdi indirebilirsin.
  • Arkadaşım ben bu adada ki kadının(hologram) yanına gidiyorum ama altyazılar hala ingilizce? Orada başlıyor diye biliyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manba535 -- 3 Haziran 2020; 22:46:29 >
  • Hocam Atlantis diyarına girmeden ilk zeusun orda holograml kadın var ordan itibaren çevirebilirmisiniz bende de İngilizce görünüyor çok sürmez diye düşünüyorum

• megaprince M kullanıcısına yanıt
    Oyunun o kısımları ana oyunun çeviri dosyasında muhtemelen. Orayı çevirmeye kalkarsa başka bir boyuta giriyor iş. Animusun çevirdiği dosya üzerinde işlem yapması gerekir oralar için.
  • arkadaşlar oyunu dlc ler ile birlikte indirdim oyunun mantığı önce ana hikaye ardından dlc açılması mı? ana oyunun türkçe yamasını kurdum bunu da hemen üstüne ekleyeyim mi?
  • Alpha sürüm güncellendi. Alt yazılar ve görev açıklamaları tamamlandı. Geriye bazı eşyaları açıklamaları, isimleri ve yan pencerede çıkan bazı yazılar kaldı. Yakında kalan kısımlar da eklenecek.
  • elinize sağlık 10 dakika önce dlc yi bitirdim çeviriniz olmasa bu kadar zevk almazdım oyundan diğer çalışmalarınızı da merakla bekliyorum
  • Hocam teşekkür ediyorum. Alexios ile oynuyorum yama çalışmaz mı ? çalışmazsa nasıl yapacağız
  • teşekkürler
  • hocam öncelikle yama için teşekkürler yamayı daha hızlı indirebileceğimiz bir yere upload etme şansınız var mı ? çok yavaş indiriyorda internetim 100mgbt
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.