Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
25
Favori
111.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke zırh ve silahlarımız için preset yapma imkanı verselerdi. Assassin, Hunter ve Warrior için ayrı ayrı çok iyi damage veren ekipmanım var ama birbirlerini arasında değişim yapmak epey zaman kaybettiriyor.

• Arkadaslar buga ami denk geldim nedir bilmiyorum ama time animal hayvan sahibi olamiyorum..skill olarak 3/3 acmama ragmen hicbir hayvani oldurdukten sonra uyandiramiyorum..acaba benmi bir yerde eksik yapiyorum yoksa herzamanki gibi xbox dosyalari cekerken gene biryerlerde eksikmi cekti..silip tekrar yukleyecem..

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Arkadaslar buga ami denk geldim nedir bilmiyorum ama time animal hayvan sahibi olamiyorum..skill olarak 3/3 acmama ragmen hicbir hayvani oldurdukten sonra uyandiramiyorum..acaba benmi bir yerde eksik yapiyorum yoksa herzamanki gibi xbox dosyalari cekerken gene biryerlerde eksikmi cekti..silip tekrar yukleyecem..
    Öldürme hocam bayılt:)
  • Bu paralı askerler sıralamasında nasıl üst seviyelere çıkıyoruz. Tier 5 te kaldım ben. Denk geldikçe öldürüyorum diğer adamları. Hatta savaşlara da kazanması zor olan tarafta giriyorum orda gelenleri de temizliyorum ama kaldım tier 5 te anlamadım

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    O listede sizin sağınızda kalanları öldürmeniz gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emre The Sorcerer E kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkürler Biraz da onlara musallat olayım

• Orgin sisteminde ki fast travel var mı oyunda ? Ayrıca oyun baya uzun duruyor, gözümü korkutmuyor değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 56 saatte geldiğim nokta.

Daha yapılacak bir sürü görev var, açmadığımda 5-6 ada var. Oyunun Ultimate sürümüne sahip olduğum için ilk kılıcın mirası bölümleri ve Yunanistanın sırlarıda eklendi. Adamlar resmen bitmeyen oyun yapmışlar. Herşeyi yapıcam haritayı tamamen temizliycem ama 100+ saati bulacak gibi duruyor. 70 Level ve full kupa yapıp bırakıcam.

Yanlız benim için son dönemlerin en iyi oyunlarından birisi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 7 Mart 2019; 16:49:47 >

• kruezberq kullanıcısına yanıt
    Var.

• 125 saat oynamışım, ana hikaye ile atlantis bitti ve cult'tan birkaç kişi kaldı. DLC görevleri ise duruyor, henüz başlamadım.

• Yanımda Batman ile Superman eksik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 8 Mart 2019; 1:39:25 >
  • Kaleleri temizleyeyim derken cult list ten 1 kişinin kimliğini ortaya çıkarmadan öldürmüşüm. Sanırım bu yüzden kupayı kaçırmış olacağım Ölen adamı tekrar unveil etme şansı yoktur heralde geçmiş olsun kendime.

Öyle bir şey yok trophy kaçmaz. Oyunda çoğu cultist tesadüf eseri karşına çıkacak zaten. Bazen araştırdığın bir mağara da ya da orman da gezinirken onlar ile karşılaşabilirsin.

• Şu an son lider olan kişi kaldı listede. Onun dışında hepsini öldürdüm. 1 kişi hariç hepsinin yüzü açık o tek kişinin yüzünde hala maske var ama ölü olarak gözüküyor. Ayrıca mızrak geliştirmesi için gerekli olan 22 fragment ten 1 tanesi eksik. Yani öldürdüğüm kesin ama maskesi açılmamış. Umarım yanılıyorumdur ama sanki tüm cult leri unveil et diye trophy vardı.

Sende bug olmuş olabilir ben çok cultist kestim unveil yapmadan. Zaten trophy nin açıklaması Defeat a full cluster of Cultists of Kosmos.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 8 Mart 2019; 13:21:49 >
  • Episode 3 diye birşey gelmiş bu son gelecek dlc görevi mi? Bundan sonra gelecek bir dlc var mı?
    Ana oyunu bitirdim tüm dlclerin çıkmasını bekliyorum bölük pörçük olmasın beklemeyim başka dlc diye. Ona göre satın alacağım.
    Bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

• Platinledim az önce, ekstra bir şey istememesi güzel olmuş. Sadece 1 kupa için ekstra iş yapmam gerekti. Onun dışında hepsi görevler veya haritayı keşif sırasında kendiliğinden açıldı.

• HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    İlk DLC'nin son kısmı o. Yine 3 bölümlük bir Atlantis eklentisi gelecek önümüzdeki aylarda.

• Red dead redemptiondan sonra buna geçiş yaptım. Rdrye göre biraz daha hızlı oynanış beni sevindirdi. 13-14 saat oynadım zaten origins bana göre 2017nin en iyi oyunuydu. Bu oyunda da çeşitliliği çok iyi geliştirmişler.
    Yalnız bir şey dikkatimi çekti. İlk adada görev alma menüsünden aynı görevi tam 3 kez tamamladım. Görev kalenin altındaki mağaradaki askerleri öldürme görevi. Niyeyse hata mı oldu anlamadım 3 defa o görevi aldım ve yaptım sonra diğer adaya geçtim zaten

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.