Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
25
Favori
111.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ibrhmshn

200tl ile alakası ne? PSN kardeşim ile aldım 60tlye geldi. Sen beceremedin diye çöp olmuyor. Beceremedim de geç ya da bir kaç kez dene. Oyun gayet basit.
    becerememek ne alaka. sırf gemiyi geliştirmek için zevksiz aktiviteler yapıp keyfimi baltalayamam. korsan indirdim,oyunu oynadım,baktım çöp,sildim. ubisoft bile kabul etti oyunlarının birbirini tekrar ettiğini ve özensiz olduğunu hala fanboyculuk v.s boş işler.
    ayrıca babanın haberi var mı kredi kartından izinsiz harcama yaptığınızın,ekstreyi görünce kızmasın
  • Babam mı? Sen benim yaşım hakkında nereden bilgin oluyor da yorum yapıyorsun? Sen burada insanları kendin gibi çocuk mu sanıyorsun? Oyun konusunu kişisele çevirme, kaç yaşında adamım seninle muhattap olamam. Gayet oyunu becerememişsin, çöp deyip geçiyorsun. Öyle gemiyi abartılı upgrade etmene gerek yok. Belli ki oyun oynamayı bilmiyorsun. Büyüdüğünde gel, belki öğrenmiş olursun. O zaman konuşuruz.

2011'den beri üyeyim, şimdi kaybol.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

bende 200 tl versem bende overdim haklisin,ama bu oyun çöp moruq

Alıntıları Göster
    Herkes her oyunu oynayacak, becerebilecek diye bir şey yok. Zevkler ve renkler gibi oyunlara olan ilgide farklılık gösterebilir. İsteyen 200 verir isteyen 500 verir isteyen korsan oynar... 200 TL yazmasaydın iyi Di. Belliki Bi habersin. Olsun. Herkes herşeyi bilemez.... Neyse kardeşim, ac serisinin en iyi oyununun başlığına gelip oyuna bok atmaktansa aç pc den korsan oyunu, aç trainer yap sınırsız can denizleri fethet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler paralı askerleri öldürüyorum ama paralı asker menüsünde bahsedilen ödüller gelmiyor. Örneğin en son 50 lvl paralı askeri öldürdüm, abraxas skinini alacağımı yazıyordu. Ama adamın yerine başka bir paralı asker geldi menüde. Ödülde gelmiyor. Sebebi nedir?

• Beyler paralı askerleri öldürüyorum ama paralı asker menüsünde bahsedilen ödüller gelmiyor. Örneğin en son 50 lvl paralı askeri öldürdüm, abraxas skinini alacağımı yazıyordu. Ama adamın yerine başka bir paralı asker geldi menüde. Ödülde gelmiyor. Sebebi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: K.can.tas

Beyler paralı askerleri öldürüyorum ama paralı asker menüsünde bahsedilen ödüller gelmiyor. Örneğin en son 50 lvl paralı askeri öldürdüm, abraxas skinini alacağımı yazıyordu. Ama adamın yerine başka bir paralı asker geldi menüde. Ödülde gelmiyor. Sebebi nedir?
    Tier 2 de iken Exekias the Legend adlı paralı askeri öldürünce abraxsası aldım. Hangi tier da olduğuna dikkat er

• 2 Sorum var:

1.si gemiye aldığımız paralı askerlere düzenli olarak ücret veriyor muyuz yoksa o ilk yazan kiralama bedelini mi veriyoruz?

2.Silahları ve zırhları geliştirme uğraşmalı mıyız yoksa zaten sürekli seviye artıyor ve bir üst seviye ekipman düşüyor, ne gerek var onlar yatırım yapmaya mı demiliyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SKYNET-

2 Sorum var:

1.si gemiye aldığımız paralı askerlere düzenli olarak ücret veriyor muyuz yoksa o ilk yazan kiralama bedelini mi veriyoruz?

2.Silahları ve zırhları geliştirme uğraşmalı mıyız yoksa zaten sürekli seviye artıyor ve bir üst seviye ekipman düşüyor, ne gerek var onlar yatırım yapmaya mı demiliyiz?
    1. Bir sefer para ödeniyor sadece.
    2. Bence geliştirmeye çok uğraşmaya gerek yok. Legendary silah düşerse onun için level büyütme ve engrave yapmak mantıklı olabilir.
  • Pablo Vader kullanıcısına yanıt
    Anladım, peki teğmenlerden hangilerine öncelik vermemiz lazım. Saldırdığımız kamplardaki teğmenleri almaya çalıştım ama bayıt falan seçeneği gelmedi.Denizde biraz patırtı gürültü çıkarıp biraz odun kasayım diyorum,hemen sayıları artıyor.Gemi hasar ve tayfa kaybına uğruyor.Gelen ganimet onarıma gidiyor. :D

Valla oyunun haritası çok büyük, çok fazla yan görev var. Böyle çok saatler alan oyunlardan sıkılıyorum. Origini yaklaşık 1 ayda bitirmiştim, kusasım gelmişti. Acaba diyorum, hileyle para, ekipman sorununu çözüp sadece ana görevden mi gitsem?
  • -SKYNET- kullanıcısına yanıt
    Bu oyun sıkmaz hocam, hile yaparsanız o zaman sıkılırsınız.

• ibrhmshn İ kullanıcısına yanıt
    Hocam fps tarzı ortalama 10-15 saatlik oyunlar oynadığım için Assasincreed serilerinde sanki oyunu açıp 2-4 saat boyunca aynı sahneye bakıp bakıp duruyor gibi hissediyorum.Bir süre sonra ben mi oyunu oynuyorum yoksa oyun mu benle oynuyor çözemiyorsun. :)Daha önce Assasincreed 3, black flag, origin oynadım.Tamam bir süre güzel gidiyorsunda belli noktadan sonra oyun kendini tekrarlıyor.İtem ve level kasmak için sürekli yerleşkelere sabota et, adamları öldür geç.Bir diğer bölgede aynısı tekrarla.Bunun gibi en az 9-10 bölge var.Bakalım sadece kaynak hilesi ve yetenek hilesini yapacağım, ana görev ve mecburi olursam yan görev yapacağım. Son 3 gündür 9-10 saat oynamıştırım.Sadece 3 bölgeyi temizleyebildim.

• La bu Alexios ne yapıyor öyle la.Vay anam vay, bunca yıldır Assassin Creedciyim, ben böyle sahne görmedim, bildiğin :"Dağ gibi yiğide kıydı geçti san ki vakit.."Oysa ki her şey ne kadar masumcaydı, bir deniz kenarı kasabasında, kendini kafese atmış, psikolojik sorunları olan çocuğa yardım ediyorduk.Olay ne zaman bu hale geldi.
  • ibrhmshn İ kullanıcısına yanıt
    Oyunun 60. saatındeyım 45. saatınden sonra baygınlık geldi , haritalara geçip aynı gorevlerı yapıyorsunuz.Ubisoft oyunlarını bellı bır noktadan sonra kendını tekrar edıyor ve heyecan namına birşey uyandırmıyor.Far cry oyunlarını ve ghost reconu platın yaptım ancak deıdıgm gibi kendini tekrar edıyor oyun.Bu oyuna gelirsek Warrior build yaptım bandit camplara ve fort/kalelere selamun aleykum deyıp gırıyorum dümdüz. Assasinate felan hak getire dediğim gibi dümdüz yardırıyorum. 46 leveldeyken tepegöz fıghtı dısında zorlayan fıghtda olmadı . 47 levelım 50 level yapıp arena ve cultıstlerı öldürüp bırakıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DerMeister_

Oyunun 60. saatındeyım 45. saatınden sonra baygınlık geldi , haritalara geçip aynı gorevlerı yapıyorsunuz.Ubisoft oyunlarını bellı bır noktadan sonra kendını tekrar edıyor ve heyecan namına birşey uyandırmıyor.Far cry oyunlarını ve ghost reconu platın yaptım ancak deıdıgm gibi kendini tekrar edıyor oyun.Bu oyuna gelirsek Warrior build yaptım bandit camplara ve fort/kalelere selamun aleykum deyıp gırıyorum dümdüz. Assasinate felan hak getire dediğim gibi dümdüz yardırıyorum. 46 leveldeyken tepegöz fıghtı dısında zorlayan fıghtda olmadı . 47 levelım 50 level yapıp arena ve cultıstlerı öldürüp bırakıcam.
    Aynen, bende bunu diyordum. Bir oyunun bu kadar uzun süre oynanışa sahip olması avantaj mı dezavantaj mı dersek,tabi avantaj deriz. Lakin burada yapılan önemli bir haksızlık var. Ben sadece ana görev yapıp bırakmak istediğimde seviye farkından dolayı ilerleyemiyorum. Bunu originde deyaşadım doğrusu. Haritanın 1/4tertemiz her şeyi yaparak gittim. Diğer 1/4 sadece ana ve yan görevlerle gitmiştim. Baktım gene bitmeyince hile ile leveli zıplqtıp direk seneryodan devam etmiştim. Anca öyle oyunu biterebilmiştim. Lakin bu durumdada şöyle bir sıkıntı oluyor,tüm düşmanlarında leveli sizinkisi gibi en yüksek oluyor ve oyalıyorlar. Aynı durumu şimde Odeysiada yaşıyorum. Şuan ikinci aşamadayım bakalım.Benzer durumu yine ghost reconda yaşamıştım. Onda da olay. Bir bölgeye dal,bölgeyi zayıflat,bölgenin başındakini indir. Bunu 6 ile 9 kere artık kaç bölgw varsa tekrarla mantığı var. Bence bu oynanışı aşırı baltalıyor.zorlamayın milleti abi,isteyen yan görevlere,ıvır zıvıra bakar... Bir oyunda 15 saatten dayanamıyorum artık,en iyisi bile bıkkınlık getiriyor. Aea verip başka oyyna geçsem,senaryonun büyüsü kaçıyor...

• Seriye baya uzağım. Sanırım en son2. Sini oynamıştım. Origins almayı düşüyorum çünkü odyssey çok kafa karıştırıcı gibi . Origins sizce nasıl ?

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Origins alma, oyundan soğursun. Kesinlikle Odyssey öneririm.

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    İki oyunun da mekanikleri aynı. Sadece birisini oynamayı düşünüyorsanız Odyssey tavsiye ederim, çok daha uzun süre zaman geçirecek bir hikaye ve dünya var. Origins'i PS4'te bitirdim, Odyssey'i de PC'de oynamaya devam ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Vader

İki oyunun da mekanikleri aynı. Sadece birisini oynamayı düşünüyorsanız Odyssey tavsiye ederim, çok daha uzun süre zaman geçirecek bir hikaye ve dünya var. Origins'i PS4'te bitirdim, Odyssey'i de PC'de oynamaya devam ediyorum.
    Anlıyorum tşk ederim. Sırayla ikisini alacak gibiyim fakat önce origins düşünüyorum.

• Şuan oyun indirimde 122 lira fiyat iyi mi tavsiye eder misiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Her açık dünya oyununda olduğu gibi anlamsız veya kendini tekrar eden görevlerle dolu. Üstüne vasat karakterler ve hikayede eklenince pekte ilgi çekiçi bir yanı kalmıyor. Oynanış ve animasyonlarda çokta üst seviye değil. İlla bu oyunu alacaksanız çıkan genişleme paketlerinide kapsayan gold veya ultimate sürümlerine bakmanızı tavsiye ederim.. Bu sürümlerinde bence ederi 90TL-120TL arasıdır. Çok gömdüm gibi oldu :) İyi yanına gelecek olursak açık dünya, tasarım ve sanatsal açıdan çok başarılı. Bu konularda her zaman iyiler zaten.
    Sizin bileceğiniz bir mevzu tabi ama bu parayı Resident Evil 3 Remake,The Last of Us Part II, Ghost of Tsushima, Cyberpunk 2077 gibi oyunlar için kullanmayı değerlendirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodion Raskolnikov -- 1 Mart 2020; 17:15:22 >
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.