Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
25
Favori
111.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bırak bu işleri hahahahaha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla ben Origins'i şu an bayıla bayıla oynuyorum, bunu da oynayacağım. Adamlar en sevdiğim dönemleri yapıyor iki oyundur ve oynanışı aşırı keyifli. Beğenmeyen oynamaz bu kadar basit yani delirmeye gerek yok.
  • origins i platinleyip bıraktım. ama geçtiği mekanlara falan bayıldım. aynı motorla pek az şey değiştirmesine rağmen muhtemelen bu oyunu da oynarım . ha origins gibi çıktığı gün almam o ayrı. biraz beklerim daha uygun fiyattan alırım muhtemelen.
  • Sanırım konudaki çoğu kişi ile hemfikiriz.

Origins i çok severek oynadığımız için bu oyunuda kesinlikle alır oynarız fakat daha uygun fiyata düşünce alırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Ben çıktığı gibi alırım xbox arjantin store da 200₺ kardeşlikle 100₺ ye geliyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kim Kitsuragi -- 29 Haziran 2018; 7:38:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ps cephesinde endo psn ile alanlar olur ama ben tek hesap kullandığım için koleksiyonumda olsun istiyorum

O yüzden biraz sabredip tr psnden alırım.

• thriller89 kullanıcısına yanıt
    Ben de bayanla başlarım kıllı bayekten sıkıldık daha sonra döşü kıllıyla oynarım bahaneyle 2 kere 100% yaparım

• Daha Origin's başlayamadım bu çıktı arkadaş, muhtemelen Origins bittiğinde bu baya uygun fiyatlara düşecek, istesem bile pahalı oyun alamıyorum :) Fakat azda olsa Origins deneyimledim, oynanış çok hoşuma gitti, Assassin's Creed olarak bakmadım oyuna yeni bir oyun gibi oynuyorum. Oynanış Assassin's Creed serilerinin bence en iyisi...Bu oyunda videolardan gördüğüm kadarıyla biraz dlc tadında fakat mekan farklı olunca göz yumuyorsun

İş hayatından dolayı oyun oynamak kısıtlı hale geliyor. Fakat pişman değilim, öğrencilik zamanında çok hızlı tüketiyordum, oyun çıkmayan dönemlerde bomboş kalıyordum :)
  • Kral oyun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunda Black Flag'ta ki gibi gemi kapışmları su altı atraksiyonları olacak,gayet hoş duruyor.
  • Bu oyun hala ön sipariş aşamasında değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat güncelleştirmesini bekliyorlr bence

• Assassin’s creed fanı olarak beklemedeyiz :) Origins’in aynısını gibi de dursa alıp oynuycaz artık. Ama söyledindiği gibi bu tarza eski Assassin’s havası aramak yanlış olur tamami ile farklılık geldi oyuna origins ile Syndicate’den sonra. Gemi savaşları da iyi olacak Black Flag’dan sonra özlemiştik.

• Assassin's Creed Odyssey: Gamescom 2018 A World of Danger Gameplay Trailer - Alexios

-----

Assassin's Creed Odyssey: Gamescom 2018 A World of Danger Gameplay Trailer - Kassandra

• Sadece Tr psn de ön sipariş yok şu an enteresan. Bu arada ön sipariş açıldığında alacak olan arkadaşlar varsa pri bende olacak şekilde birlikte alabiliriz.
  • Bu ubisoft ne kadar çakal firma yaa adamlar hala fiyat belirlemedi. Hiç sanmıyorum bizim iyiliğimizi düşünüpte geç fiyatlandırma yapacaklarını.

• Aynı oyunun çakması da olsa güzel oyun. Origins 80 saate yaklaştı hala oynuyorum yakında platin olacak. O kadar mekan o kadar diyalog devasa harita. Daha ne olsun. Severek eğlenerek bu kadar oynatan oyun bu devirde az geliyor. Harita inanılmaz derece de büyük ve detaylı. İçi de boş değil. Hiç beklemediğin yerden çok iyi düşünülmüş mezar hikaye vs çıkıyor.

Keşke tüm oyunlar assassin's gibi çakma olarak her sene veya 2 sene de bir çıksa.

• Arkadaşlar oyun ön siparişe açıldı.Oyunu aldık fakat Ua/Ru gibi bir ibare var. Acaba bölge kilidi falan mı geldi? Fiyatı kura göre gayet uygun çünkü.
  • 209 tl'den açılmış. iyi fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Bu ubisoft ne kadar çakal firma yaa adamlar hala fiyat belirlemedi. Hiç sanmıyorum bizim iyiliğimizi düşünüpte geç fiyatlandırma yapacaklarını.
    Böyle söyledim ama fiyat gayet iyi tomb raider almasaydım bunu alırdım keşke daha önce açıklansaydı fiyatı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.