Şimdi Ara

AsRock Nasıl Marka Sizce ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
5.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 6 yıldır 970 extreme 3 kullanıyorum hiç sorun yaşamadım (geçen hafta kasaya su dökülene dek :)). Adamlar piyasadaki milyonlarca marka modeli tek tek yazamaz ki zaten. :) Ben de team marka ramle kullandım kingston vs bildik marka filan değildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okhay

6 yıldır 970 extreme 3 kullanıyorum hiç sorun yaşamadım (geçen hafta kasaya su dökülene dek :)). Adamlar piyasadaki milyonlarca marka modeli tek tek yazamaz ki zaten. :) Ben de team marka ramle kullandım kingston vs bildik marka filan değildi.
    O anakarttan memnunmusun hocam biosu vs nasıl stabil mi PM de atabilirsin çünkü o anakarttan da buldum hangisi olursa artık alıcam da

• quote:

Orijinalden alıntı: The-Undertaker

O anakarttan memnunmusun hocam biosu vs nasıl stabil mi PM de atabilirsin çünkü o anakarttan da buldum hangisi olursa artık alıcam da

Alıntıları Göster
    Memnundum hocam 6 yıl sorunsuz kullandım. Zamanının güzel anakartlarındandı bence. Tabi ikinci elde önceki sahibinin nasıl kullandığını bilemeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: okhay

Memnundum hocam 6 yıl sorunsuz kullandım. Zamanının güzel anakartlarındandı bence. Tabi ikinci elde önceki sahibinin nasıl kullandığını bilemeyiz.

Alıntıları Göster
    Satan arkadaş 1 seneden beridir kutusunda duruyor ellemedim hiç dedi zaten resimlerinden anladım tertemiz duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.