Şimdi Ara

AsRock Nasıl Marka Sizce ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
64
Cevap
0
Favori
2.854
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Anakart >> AsRock Nasıl Marka Sizce ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    953 Mesaj
    6 yıldır 970 extreme 3 kullanıyorum hiç sorun yaşamadım (geçen hafta kasaya su dökülene dek :)). Adamlar piyasadaki milyonlarca marka modeli tek tek yazamaz ki zaten. :) Ben de team marka ramle kullandım kingston vs bildik marka filan değildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: okhay

6 yıldır 970 extreme 3 kullanıyorum hiç sorun yaşamadım (geçen hafta kasaya su dökülene dek :)). Adamlar piyasadaki milyonlarca marka modeli tek tek yazamaz ki zaten. :) Ben de team marka ramle kullandım kingston vs bildik marka filan değildi.
    O anakarttan memnunmusun hocam biosu vs nasıl stabil mi PM de atabilirsin çünkü o anakarttan da buldum hangisi olursa artık alıcam da

Orijinalden alıntı: The-Undertaker

O anakarttan memnunmusun hocam biosu vs nasıl stabil mi PM de atabilirsin çünkü o anakarttan da buldum hangisi olursa artık alıcam da

Alıntıları Göster
    Memnundum hocam 6 yıl sorunsuz kullandım. Zamanının güzel anakartlarındandı bence. Tabi ikinci elde önceki sahibinin nasıl kullandığını bilemeyiz.

Orijinalden alıntı: okhay

Memnundum hocam 6 yıl sorunsuz kullandım. Zamanının güzel anakartlarındandı bence. Tabi ikinci elde önceki sahibinin nasıl kullandığını bilemeyiz.

Alıntıları Göster
    Satan arkadaş 1 seneden beridir kutusunda duruyor ellemedim hiç dedi zaten resimlerinden anladım tertemiz duruyor.
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.