Şimdi Ara

Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.994
Cevap
4
Favori
785.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saha uzak mı? yapmayın arkadaşlar daha bir kaç hafta önce burda sahanın ebatları küçük mü ne demiştim bir ton azar yedim, tribünler olması gerekenden daha yakın. O kadar yakın ki ben nereye reklam panosu koyacaklarını düşünüyorum. Eğer yeterince dik olursa tribünler ve çatısı yukarı değil de aşağıya doğru bakarsa dünyada eşi benzeri olmaz bu stadın.
    Şu resime göre stadımız dıştan içe doğru yükseliyor yani çatı büyük ihtimalle aşağıya doğru bakacak , süper bir haber
    http://i321.photobucket.com/albums/nn369/very_nice_album/0912310031.jpg

Şu resimde bana şaka gibi geliyor, saha çok inanılmaz derecede ufak gözüküyor. Umarım sadece göz yanılgısıdır.
    http://i292.photobucket.com/albums/mm23/turkisi/2009/12-Aralik/31/aslantepe-01.jpg

Bu arada tribün yapısından söz etmişken söyleyeyim bana göre en güzel kale arkası tribünü Avni Aker stadyumunda. Çok profosyonelce dizayn edilmiş.

• 3 Ocak Vinçten Fotolar Arkadaşlar. Gerçekten mükemmel

3 Ocak 2010

Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın)

• bende bu fotoğrafları ekleyecektim, ama gerek kalmamış. bu fotoğraflar türbünler hakkında son derece detaylı bilgiler veriyor.
     Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın)
  • bu görünenler daha birinci kat. bunun ikinci katı var. oda oldumu atmosferi siz hayal edin derim.
  • buyrun 03.01.2010 fotoğrafının KRALI
  • yukarıda yanlışlık oldu tekrar KRALI gönderiyorum. Not: düzelt butonu aktif değil
  • arkadaşlar saha kenarları ile trübünler çok yakın değilmi. resimlerden kale arkasına bakınca ve oraya birer kale koyulacağını düşününce boşluk bile kalmıyacak gibi görünüyor. yada resimlerden dolayı göz yanılgısı olabilir. ama gerçekten trübünler çok yakın görünüyor sahaya hatta olması gerekenden daha yakın görünüyor resimlere bakınca
  • resimde ne görünüyorsa o. maket değil ki bu. bildiğin inşaattan çekilmiş. atmosfer eşsiz olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fz18

resimde ne görünüyorsa o. maket değil ki bu. bildiğin inşaattan çekilmiş. atmosfer eşsiz olacak.

Rakip takımın oyuncusuna acıdım bak ben şimdi :D
  • maket olmadığını bizde biliyoruz herhalde demek istediğim sahanın kenarlarına reklam panoları ve yedek kulübe gibi şeylerde konulacaksa yer kalmıyacak gibi görünüyor. özellikle kale arkası kaleninde olduğunu farz edersek trübünle birleşecek gibi görünüyor
    quote:

resimde ne görünüyorsa o. maket değil ki bu. bildiğin inşaattan çekilmiş. atmosfer eşsiz olacak.
  • Beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Beğendim

Beğenmedim olacakti
  • stadyum projesi uefa ve fifa kriterlerinin tamamını karşılayacak şekilde yapılmıştır. vede uygulanmaktadır. yani sıkıntılı bir durum yok. uefa ve fifa kriterlerinin müsaade ettiği ölçüde boğucu bir atmosfer planlanmış. çok ta iyi olmuş. dünyada parmakla gösterilecek bir stadyum olacağı aşikar. hem kapasitenin yaklaşık 3500 kadar artması da ihtimaller dahilinde.
    quote:

Orijinalden alıntı: CRUSSOR

maket olmadığını bizde biliyoruz herhalde demek istediğim sahanın kenarlarına reklam panoları ve yedek kulübe gibi şeylerde konulacaksa yer kalmıyacak gibi görünüyor. özellikle kale arkası kaleninde olduğunu farz edersek trübünle birleşecek gibi görünüyor
    quote:

• acınacak durumda olanlar rakipler mi* yoksa sen mi? konuyu sulandırmaya çalışmanı anlayamadım.
    quote:

Orijinalden alıntı: KızıL_Shaman

quote:

• quote:

quote:

Beğendim

Beğenmedim olacakti

Tabi canım. Hasetinizden çatlayacaksınız olm
  • quote:

Beğendim

• quote:

Orijinalden alıntı: KızıL_Shaman

quote:

Fenerbahçeli oyuncular ne yapacak onu merak ediyorum
  • Korner atarken pandik mandik olayları olur mu acaba

Tribünler zemin hizasından başlayacak. İşte böyle...

• quote:

quote:

Beğendim

Beğenmedim olacakti

Yaaa işte Allah söyletir kalbinin bildiğini böyle şapa oturursun.
  • Caydırıcı cezalar olmazsa başımız yanabilir o yakınlık mevzusundan. Rakip oyuncu korner kullanırken ensesine şaplak bile yiyebilir İngiltere'de tribünler sahaya yakın fakat kimsenin bi tarafı yemiyor
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.