Şimdi Ara

'ASLA ALMAM' Dediğiniz araba hangisi ? (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.285
Cevap
11
Favori
121.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: caylak_ogrenci

bu nasıl bir konudur yıllardır devam etmiş :) bence bu soruyu ciddi anlamda yanıtlamak çok zordur. Bunu cevaplayabilmek için gerçekten tüm araçları tüm detayları ile bilip kullanmak gerek diye düşünüyorum.. çünkü sadece 1 arabada sorun yaşanıldıysa direk tüm serileri tüm markalarını kötülemek doğru değil diye düşünüyorum..

Konuyu açan olarak cevap vereyim. Bu konuda neredeyse yazilmayan marka yok gibi. Dolasiyla her arabanin seveni olduğu gibi sevmeyeni de cok. Benim konuyu açma sebebim ise insanlara fikir vermek. O yüzden senin nazarinda bir daha yazayim. Asla almam diyen nedenini de yazarsa insanlara fikir vermiş oluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pegueot

• Tata

• quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

quote:

Orijinalden alıntı: caylak_ogrenci

bu nasıl bir konudur yıllardır devam etmiş :) bence bu soruyu ciddi anlamda yanıtlamak çok zordur. Bunu cevaplayabilmek için gerçekten tüm araçları tüm detayları ile bilip kullanmak gerek diye düşünüyorum.. çünkü sadece 1 arabada sorun yaşanıldıysa direk tüm serileri tüm markalarını kötülemek doğru değil diye düşünüyorum..

Konuyu açan olarak cevap vereyim. Bu konuda neredeyse yazilmayan marka yok gibi. Dolasiyla her arabanin seveni olduğu gibi sevmeyeni de cok. Benim konuyu açma sebebim ise insanlara fikir vermek. O yüzden senin nazarinda bir daha yazayim. Asla almam diyen nedenini de yazarsa insanlara fikir vermiş oluruz.

aynen öyle bende sizin gibi düşünüyorum sadece marka söylemek yerine onun için detayları söylenirse gerçekten bizler içinde iyi bir yönlendirici fikir olur..

• Fiat'ın Tüm Modelleri
  • lazpanyol kullanıcısına yanıt
    yapma ya...duster hele siyah duster hayalimdi...ama param yetmemişti....hala görünce siyahı tabiki içim gider çok asil bir şekli var...kullananlarda çok memnun...siz kullandınız galiba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ortaşekerli

yapma ya...duster hele siyah duster hayalimdi...ama param yetmemişti....hala görünce siyahı tabiki içim gider çok asil bir şekli var...kullananlarda çok memnun...siz kullandınız galiba..

Bir iki kere kullandım kullanan tanıdıklara var yalıtımı vasat iç plastik vasat ... Dayanıklılık hak getire
    Duster para kaybı alınmaz ne can güvenliği ne teknoloji, ne konfor onun yerine suzuki vitara daha mantıklı.... Dacia aynı kuş serisi gibi şahin dogan gibi dacia da boyayıp boyayıp satıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 9 Temmuz 2014; 11:31:12 >
  • DSG li herhangi bir araç.
  • Şirket sebebi ile personel, satış yöneticileri aile araçları vs birçok kiralık veya şirkete şahsa ait araçlara biniyorum.
    Sadece şunu söyleyebilirim;
    Yedek parça ve bakım masrafları konusunda Renault-Dacia mükemmel.
    Kialarımız bakım fiyatında bizi üzüyor.
    VWlerimizi bilhassa kiralıyoruz malum bakım ve parçalar çok pahalı.
    Hyundainin garanti şartları süper.
    Ama ben her araç alınışında belirtirim "garanti süresi 2 yıl olan araç almayalım" diye. Ki almayız zaten.

• Lambo urus param olsada almam.

• 1. Kuş serisi
    2. Üzerinde Lada yazan herhangi bir şey
    3. R12, Toros, Broadway, Flash, Uno, Tipo, Tempra, Kangoo.
    4. Fiat Palio, albea
    5. ikinci el vw polo, golf (göre göre kazık yenmez)
    6. ikinci el honda civic (kazık kelimesi bile kifayetsiz kalır)

Kesinlikle bunları almam!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sred -- 10 Temmuz 2014; 18:51:24 >
  • Lambo urus param olsada almam.

• Liste kabarık

Fiat'ın hiç bir arabasını almam sebebi hem çevremde kullanlar olsun hemde bir zamanlar bizde de station wagon tempra vardı araç her ayın 1 haftası bizde iken 3 haftası servisteydi bunun dışında fiatların iç dış tasarımlarıda hoşuma gitmiyor

Fransız arabaları renault haricinde citroen olsun pug olsun hem tasarım anlamında hoşuma gitmeyen hemde bana güven vermeyen araçlar ve tabi yine etraftan duyduğumuz sorunlar dacia desen uçan teneke keza reno seymbolde öyle renoya karşı ön yargımı biraz olsun yıkan megane 3 coupe oldu o tasarımı olsun yol tutuşu falan iyi ve her ne kadar binmemiş olsamda clio rs ve megane rs sınıfında çok başarılı araçlar

Opel'in de hiç bir arabasını almam sebebi şudur diyemem ama çocukluğumdan beri sevemedim gitti birazda şişiriliyor sanki insignia ve astra j dışında tasarım anlamında da beğenmediğim araçlar

• Ne sıkıntı yaşaınız temprada çok merak ediyorum...
    2.0 ie ise o zamanlar ustası yoktu ama 1.6 karbiratörlü tempraların kuş serisinden farkı yoktur aynı motor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner4141

Ne sıkıntı yaşaınız temprada çok merak ediyorum...
    2.0 ie ise o zamanlar ustası yoktu ama 1.6 karbiratörlü tempraların kuş serisinden farkı yoktur aynı motor.

Sorunuzun cevabı kendi mesajınızda var zaten. "tempraların kuş serisinden farkı yoktur aynı motor." işte bu başlı başına bir sorun.
  • Sred kullanıcısına yanıt
    O zaman gidin 20 yaşındaki avrupa arabaya binin,arıza yapıp sanayiye gittiğinizde bir yandan ustayla işçilik pazarlığı yaparken bir yandan da çıkmacılardan parça ararsınız ama nafile.
  • caner4141 kullanıcısına yanıt
    Tempra, tipo, uno alıp sanayiden eve gidememekten daha iyidir.
  • İkinci el bir Honda Civic satın almam.

Adamlar 2004 model arabaya 30 bin istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

Liste kabarık

Fiat'ın hiç bir arabasını almam sebebi hem çevremde kullanlar olsun hemde bir zamanlar bizde de station wagon tempra vardı araç her ayın 1 haftası bizde iken 3 haftası servisteydi bunun dışında fiatların iç dış tasarımlarıda hoşuma gitmiyor

Fransız arabaları renault haricinde citroen olsun pug olsun hem tasarım anlamında hoşuma gitmeyen hemde bana güven vermeyen araçlar ve tabi yine etraftan duyduğumuz sorunlar dacia desen uçan teneke keza reno seymbolde öyle renoya karşı ön yargımı biraz olsun yıkan megane 3 coupe oldu o tasarımı olsun yol tutuşu falan iyi ve her ne kadar binmemiş olsamda clio rs ve megane rs sınıfında çok başarılı araçlar

Opel'in de hiç bir arabasını almam sebebi şudur diyemem ama çocukluğumdan beri sevemedim gitti birazda şişiriliyor sanki insignia ve astra j dışında tasarım anlamında da beğenmediğim araçlar

2.5 senedir tempra kullanıyorum en son geçen eylülde sanayiye gittim

Nazar değmesin...

Sanırım sizin şanssızlığınız.

• Fiat
    Tofaş
    Renault
    Lada
    Tata
    SSangsyong
    Kia
    Chery

Evin önüne arabada diye koymam.
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.