Şimdi Ara

Askerlik tecili hakkında iyi bilen birisi konuya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi ben 2.yıl kazandım okulu,ondan önce kağıt gelip tecil ettirmedim,okulu kazanınca giderim dedim nitekim öyle yaptım gittim.Şubeye hazır gittim diplomayla falan,adam beni geri yolladı.Üniversite kazananların otomatik tecil oluyor dedi.Kasım oldu e-devletten bakıyorum hala 2017 şubat diyor.İşin sıkıntılı yanı buda değil,şimdi ben okulu bıraktım,devamsızlıktan kalırım muhtemelen,tekrar hazırlanacağım ama kayıt duracak.Devamsızlıktan kalınca tecil sıkıntısı falan olur mu,okul ders kaydı yaptırmayanları falan bildiriyor diyorlar,kaldığım için 2.dönem ders kaydı yapmaya gerek yo kzaten bizim okul da ders kaydı yapılmıyor,hazırlık sınıfındayım harcı ödüyorsun direk derse giriyorsun.2 öğretimim,ben harç parasını yatırmayı düşünmüyorum.Hazırlıkta 2 yıl üst üste kalınca kayıt siliniyor muş.Ne yapmam gerekir,askerlik konusun da sıkıntı olur mu.Şuan şehir dışındayım,eve dönünce şubeye bir daha gideceğim,yazdıklarımı anlatacağım,üniye kayıtlıyken 2 yıllık mazaretsiz tecilimi kullanabilir miyim.Diyelim ki 2017 kaldı,okul da ders kaydı veya harç yatırmayanları bildirdi.6 aylık bir boşluk olacak yeni üniye kayıt olana kadar,6 ay da içeri alırlar mı,bakaya düşer miyim.Acil cevaplar lütfen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.