Şimdi Ara

Askerden muaf oldum, yardım istediğim bi konu var. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
14.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Milan Kundera

quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

Ordudaki intihar olayları arttığı için psikolojik tedavi görenlerin çoğunu almıyorlar artık.
    Bence doğru bir uygulama.

Hocam hortlatmış olacağım ama sormak istiyorum ben anksiyete okb klostrofobi ve uyurgezerlik için tedavi görüyorum sizce beni askere alırlar mı? Askerlik gibi sosyal bir ortamda ve stresli bir ortamda düşüp bayılacak kadar kendimi kötü hissediyorum bir de büyük askerlerin ezmek istemesi beni kötü yapar. Yani biri beni ezerse kendimi savunamam daha önce intiharı denedim ama çok küçükken başarısız olunca terapilere başladım.

Tahminimce askere alınırsın ve geri hizmette başlarsın.Zamanla ya devam edersin yada çürüğe ayrılırsın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Milan Kundera

quote:

Ordudaki intihar olayları arttığı için psikolojik tedavi görenlerin çoğunu almıyorlar artık.
    Bence doğru bir uygulama.

Hocam hortlatmış olacağım ama sormak istiyorum ben anksiyete okb klostrofobi ve uyurgezerlik için tedavi görüyorum sizce beni askere alırlar mı? Askerlik gibi sosyal bir ortamda ve stresli bir ortamda düşüp bayılacak kadar kendimi kötü hissediyorum bir de büyük askerlerin ezmek istemesi beni kötü yapar. Yani biri beni ezerse kendimi savunamam daha önce intiharı denedim ama çok küçükken başarısız olunca terapilere başladım.

Tahminimce askere alınırsın ve geri hizmette başlarsın.Zamanla ya devam edersin yada çürüğe ayrılırsın.

Teşekkürler.

• hayırlısı varki büyüklerin bi bildigi yaptılar ilerde nüksetmesin diye böyle yapmıslardır
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.