Şimdi Ara

Asgari ücret ne kadar olmalı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
1.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Asgari ücret ne kadar olmalı?

(En Son Oy Tarihi: 12.6.2018)
Giriş
  • artmasın daha fazla alım gücü artsın asgari ücret arttıkça para daha çabuk çöp oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Fiat kardeş sen ne yapıyon burada

Seni hep otomobil bölümünde takılır bilirdim . Ne var ne yok ?

Alıntıları Göster
    Moueson sana defalarca yazdım geri dönmedin naruto gibi kolpa değilmişsin eyvallah

Kandilin mübarek olsun moueson kardeşim.

Yalnız önceden ben akp ve reise sitem ederken sen isyan etme diyordun ama görüyorumki son zamanlarda sen isyan ediyorsun, sana defalarca dedim ama malesef benim dememle değil duruma göre isyana başladın.

Şimdi sen ve senin gibilere inat AK Partiliyim sonuna kadar Reisçiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Moueson sana defalarca yazdım geri dönmedin naruto gibi kolpa değilmişsin eyvallah

Kandilin mübarek olsun moueson kardeşim.

Yalnız önceden ben akp ve reise sitem ederken sen isyan etme diyordun ama görüyorumki son zamanlarda sen isyan ediyorsun, sana defalarca dedim ama malesef benim dememle değil duruma göre isyana başladın.

Şimdi sen ve senin gibilere inat AK Partiliyim sonuna kadar Reisçiyim

Alıntıları Göster
    Fiatcıgım bana yazsan emin ol ben hemen dönüş yapardım .Seni bu konuda ilk defa gördüm .Bu bölümde takıldığını bilmiyordum :)

Seninde kandilin mübarek olsun.

Bu arada ben asla akp li olmadım o yüzden İsyan etme falan demişsem büyük olasılıkla ironi yapmışımdır.

Ben şuan iyi partiliyim sende bizim aramıza katıl ki şu erdogan iktidardan gitsin artik!

Otomobil bölümünden uzaklastirma aldığım için yazamıyorum . Artık sen selamımı yollarsın

• quote:

Fiatcıgım bana yazsan emin ol ben hemen dönüş yapardım .Seni bu konuda ilk defa gördüm .Bu bölümde takıldığını bilmiyordum :)

Seninde kandilin mübarek olsun.

Bu arada ben asla akp li olmadım o yüzden İsyan etme falan demişsem büyük olasılıkla ironi yapmışımdır.

Ben şuan iyi partiliyim sende bizim aramıza katıl ki şu erdogan iktidardan gitsin artik!

Otomobil bölümünden uzaklastirma aldığım için yazamıyorum . Artık sen selamımı yollarsın

Alıntıları Göster
    Moueson üzüldüm dostum ne zaman geleceksin otomotiv bölümüne?

• quote:

Moueson üzüldüm dostum ne zaman geleceksin otomotiv bölümüne?

Alıntıları Göster
    Aylar , yıllar sonra belkide hiç bilmiyorum.Adminler beni otomobil bölümünde istemiyor , dikkati fazla üstüme çekiyormuşum ve huzuru bozuyormuşum onların dediklerine göre.Ama ben katılmıyorum bugüne kadar ne kötülügümü gördüler ki .Böyle işte yani Fiat bölümde istenmiyorum.

• quote:

Aylar , yıllar sonra belkide hiç bilmiyorum.Adminler beni otomobil bölümünde istemiyor , dikkati fazla üstüme çekiyormuşum ve huzuru bozuyormuşum onların dediklerine göre.Ama ben katılmıyorum bugüne kadar ne kötülügümü gördüler ki .Böyle işte yani Fiat bölümde istenmiyorum.

Alıntıları Göster
    Moueson benim kıymetli dostum umarım tez vakitte otomotiv bölümünde aramıza katılırsın.

Renault yu aşırı övme o yüzden uzaklaştırma almışındır

• En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır. 1 Mayıs’ta bu helal kazanç üzerine kurulmuş en önemli gündür. Bu özel gününüzü kutluyorum.
  • quote:

Moueson benim kıymetli dostum umarım tez vakitte otomotiv bölümünde aramıza katılırsın.

Renault yu aşırı övme o yüzden uzaklaştırma almışındır

Alıntıları Göster
    "Renault yu aşırı övme o yüzden uzaklaştırma almışındır"

Galiba

Teşekkür ederim dostum senle konuşmak bile iyi geldi sağlıcakla kal

• quote:

"Renault yu aşırı övme o yüzden uzaklaştırma almışındır"

Galiba

Teşekkür ederim dostum senle konuşmak bile iyi geldi sağlıcakla kal

Alıntıları Göster
    Eyvallah

• Açlık sınırının en az %10 üzerinde.

• Millet asgari ücret peşinde...

Milletin %30uda bedava kömür makarna peşinde

insanların hayalleri bile daralmış durumda

AKP insanları o kadar yoksul yaptı ki... asgari ücret, emekli maaşı , beleş kömür makarna seçimin ana konusu oluyor

Böyle bir ülke ancak Bangladeş ile karşılaştırılabilinir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olduğu yerde kalmalı seçeneğini seçiyorum. Bu işi zam ile falan çözemezsiniz. Asgari ücrete zam geldiğinde, olanları gördük. Aman aman gelmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Olduğu yerde kalmalı seçeneğini seçiyorum. Bu işi zam ile falan çözemezsiniz. Asgari ücrete zam geldiğinde, olanları gördük. Aman aman gelmesin.
    önemli olan alım gücü :)
  • Neden özellikle temel gıda ürünlerinden başlayarak fiyatların düşmesini istemek yerine maaş artışı istenir? Bunun sonu paraya eklenecek yeni 6 sıfır olur.

Özet olarak, buğday/un ithalatını tamamen kesip 250gr ekmeğin fiyatını 25 kuruşa çekip/çekebilip hem çiftçiden fırına insanların para kazanmasını hem de vatandaşın ucuza ekmek yiyebilmesini sağlamaktır ekonomik başarı.

Malum partin 16 yıldır yaptığı her hamle bunun tersinedir.
  • 1200-1500 bandında olup, alım gücünün düzeltilmesi en mantıklısı görünüyor.

Alım gücü düzelmediği sürece isterse 50 bin tl olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

1200-1500 bandında olup, alım gücünün düzeltilmesi en mantıklısı görünüyor.

Alım gücü düzelmediği sürece isterse 50 bin tl olsun.
    16 senedir alım gücü artsın diye bekliyoruz :)
  • Köprü fiyatlarına gelince euro olarak söylüyorlar, o zaman bende 1500 euro maaş istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil_tuyun48

Açlık sınırının en az %10 üzerinde.
    doğru
  • Asgari Ücretin 2 bin 200 TL Olacağı Vaat Edilecek
    CHP'nin seçim vaatleri: Asgari ücret 2 bin 200 lira olacakHükümetin seçim paketini açıklamasının ardından gözler muhalefete çevrildi. CHP’nin seçim vaatleri de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

https://www.isilanlarikariyer.com/service/amp/asgari-ucretin-2-bin-200-tl-olacagi-vaat-edilecek-5861h.htm?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.