Şimdi Ara

Asgari ücret 1 kişiliktir 4 kişilik değil (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
1
Favori
44.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
162 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kahya Yahya

2 tane 4-5 yaşlarında çocuğun var diyelim, o çocuklardamı çalışmak zorunda ? nasıl bakıcaksın onlara 1600 lira ile ? senin zihniyetin yüzünden ülke bu halde...
    Öyle yazıyorsunuz ki bizi de akp 'yi savundurmak zorunda bırakıyorsunuz laaa ne diyorsunuz siz akp den önce dsp varken ondan önce erbakan varken ondan önce anaplar varken ülke çok mu iyi idi millet asgari ücreti Dünya 'daki seçili ülkelere göre çok mu yüksek alıyordu da akp bu ülkeyi bu hale getirdi ya bir şey yazıyorsunuz ama içini doldurun da yazın yaa bu ülkenin gücü bu milletin ortada çalışmadan üretmeden ar ge yapmadan istiyor 1500 euro alabilmek ya da 800 euro olan ispanya 'daki asgari ücreti alabilmek eeee o ülkeler üretiyor çalışıyor kendilerini eğitmişler artı geçmişlerine bakarsan bir kısmı sömürge ülkeleri ganimetleri cukka yapmışlar ingiltere fransa gibi ülkeler sonra istiyorsunuz onlarda 1500 sterlin miş asgari ücret biz de niye değil sorarım senin milletin sen ben herkes burada yazı yazmaktan başka ne yapıyoruz hep birlikte cevap akp suçlu de çık git işin içinden en basit akp de çık işin içinden ne fark eder abi akp gitse iyi parti gelsin ne değişecek abd almanya ingiltere ahhaaaa iyi parti geldi helalinden 1 trilyon dolar mı verelim diyecekler ya da ab 'yi mi alacaklar bizi 47 sene mi olmuş nedir ab ye alacaklar hala bizi görün biraz gerçekleri yaaaa..

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Güzel yazmışsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Bu nasıl bir düşünce yaa, avrupa ülkelerinin çoğu bak bakalım almanya gibi fransa gibi ingiltere gibi mi değil peki bu ülkelerin gücü neden yüksek geçmişlerine bak 1. dünya 2. dünya savaşlarında yaptıkları sömürgecilik sayesinde bugün bu güce sahipler ve para güçte olunca ar ge yatırım eğitim de güçlenince bugün konuma sahipler bugün Türkiye niye bu hal de çanakkale 'yi geçemediler ama genç neslimizi kurtuluş savaşında verdik Atatürk bile bu kadar yapabildi savaştan çıkmış ve 10 milyon nüfus kalmış bir ülke daha yeni yeni kendi savunma sanayisini güçlendirmeye çalışıyor atak 'ı kaç sene oldu yapalı altay 'ı hala yeni yeni motorunu seri üretime soktuk ama halbuki ingiltere gibi ülkelere bak fransa 'nın suriye 'de her yere girip sömürmesi Almanya 'nın Polonya 'yı ne hale getirmesi Polonya bugün neden Almanya 'dan 350 milyar dolar para istiyor mahkemelerde o yüzden ortadoğu ülkelerinde biatçılık var sözü ile bütün her şeyin kaynağı bu imiş gibi işin içinde çıkmak bir işe yaramaz.. Bir sürü sebebi var..

Alıntıları Göster
    Ben Avrupa'da büyük grupların bir siyasi partiye bu kafir bu müslüman diye ayrım yaptıklarına şahit olmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Bu nasıl bir düşünce yaa, avrupa ülkelerinin çoğu bak bakalım almanya gibi fransa gibi ingiltere gibi mi değil peki bu ülkelerin gücü neden yüksek geçmişlerine bak 1. dünya 2. dünya savaşlarında yaptıkları sömürgecilik sayesinde bugün bu güce sahipler ve para güçte olunca ar ge yatırım eğitim de güçlenince bugün konuma sahipler bugün Türkiye niye bu hal de çanakkale 'yi geçemediler ama genç neslimizi kurtuluş savaşında verdik Atatürk bile bu kadar yapabildi savaştan çıkmış ve 10 milyon nüfus kalmış bir ülke daha yeni yeni kendi savunma sanayisini güçlendirmeye çalışıyor atak 'ı kaç sene oldu yapalı altay 'ı hala yeni yeni motorunu seri üretime soktuk ama halbuki ingiltere gibi ülkelere bak fransa 'nın suriye 'de her yere girip sömürmesi Almanya 'nın Polonya 'yı ne hale getirmesi Polonya bugün neden Almanya 'dan 350 milyar dolar para istiyor mahkemelerde o yüzden ortadoğu ülkelerinde biatçılık var sözü ile bütün her şeyin kaynağı bu imiş gibi işin içinde çıkmak bir işe yaramaz.. Bir sürü sebebi var..

Alıntıları Göster
    Türkiye'nin %60 ı müslüman %5 radikal islamcı kalan %35'ini diğerleri oluşturuyor.

Bu ülke Allah diyen herkese oy verebilir cehalet bunu gerektirir

• quote:

Orijinalden alıntı: Veronicaa

Vay be esaslı bir ülkücü. Tebrik ederim hocam

Alıntıları Göster
    Ülkü'sü vatan olanlara selam olsun

Asgari ücret 1 kişiliktir 4 kişilik değil

• ülkücüadam kullanıcısına yanıt
    Bu komikti .d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10D285547

Bu komikti .d
    Kaç gündür forumdayız insan bi hoşgeldin der ayıp sana

Aleyküm selam

• wtf
    Niye ya ala ala
  • quote:

wtf
    Ne oldu olgun avcısı hocam?

• Foto bende açılmıyor acaba fotoda mı bir şey var?

• Başka parti başta olsa asgari ücret değişicekmi sanki değişmeyecek hükümetle ilgisi yok bu işin. Gııçdarogli olsa daha iyi olacağını hiç sanmıyorum..

Yıllara göre asgari ücret
    http://www.muhasebefinans.net/yillar-itibariyle-asgari-ucret-kac-dolar/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8361 -- 1 Aralık 2018; 12:16:2 >
  • Ne fotosu ya anlamadım
  • murat8361 kullanıcısına yanıt
    Saçmaladın şuanda
  • quote:

Saçmaladın şuanda
    Başka parti başta olsa asgari ücret değişicekmi sanki değişmeyecek hükümetle ilgisi yok bu işin. Gııçdarogli olsa daha iyi olacağını hiç sanmıyorum..

Yıllara göre asgari ücret

http://www.muhasebefinans.net/yillar-itibariyle-asgari-ucret-kac-dolar/

Şu andaki hiç bir parti ülkeyi yönetecek kapasitede değil. Onun için bu adamlar yürüyor varmı ötesi.

• Gııçdar olsa her gün trupun ayağını öpmeye gider. Hahaha.

• murat8361 kullanıcısına yanıt
    Tek bildiğim şey oda hepsinin yalancı olduğu politikacıların hepsi yalancıdır
  • Çocuklar ne olacak, Onlarda mı çalışacak?

• MÜRELİME M kullanıcısına yanıt
    Ben böyle bağnazlığa gelemem
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.