Şimdi Ara

Artık Serverlar hergün SHUTDOWN oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yabancı forumlara da baktım. Aynı şeyden şikayetçiler. Serverlar ara sıra aniden restart atıyor, yani kapanıp açılıyor, biz de DC yiyoruz.

• we dc nın hemen ardından yarkan cıkıor
  • Sade yarkan olsa hepsi çıkıyo.Biz bugün dc yedik oyun açılır açılmaz girdik isya gittik gidene kadar kestiler nasıl olduysa? Bizde ilk açıldığından girdik halbuki
  • AALLLAAHH BELAAANIIII VİRSİİİİN

bu şarkıyı tüm ttnet çalışanlarına-kablolarına ve tarifelerine armağan ediyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: se[R]pentine

AALLLAAHH BELAAANIIII VİRSİİİİN

TTnetle alakası yok. Ona rağmen bela okuyorsun. Hiç önermiyorum, bela gelir seni bulur. Bu DC ve ShutDown'ın sebebi Joymax. Nedensiz, bir belirtme yapmadan serverlara reset atıyor.

• donanimlari kaldirmiyo olabilir. oyun 2 kat genislemesine ragmen donanim olarak ayni sekilde buyutuldumu acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: saygacfurkan

Sade yarkan olsa hepsi çıkıyo.Biz bugün dc yedik oyun açılır açılmaz girdik isya gittik gidene kadar kestiler nasıl olduysa? Bizde ilk açıldığından girdik halbuki

kardes bak server check olmadan önce karakoram ra nın o civarlarda adamı bırak girdiginde isy yanında
  • evet geçen gün banada oldu.rezalet birşey.avrupa geldi bütün zevkimiz gitti.ya ben diyorum avrupa kelek çıktı faso

avrupaya
  • quote:

bşi sorcam hem ttnet internete reset atsa nasıl sadece sroyu ektilicek bşi yapçak, bu forumda hiç mantıklı düşünmeden konuşanlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoSeKu3 -- 23 Ağustos 2007; 22:24:04 >

• Süper bi olay serverlardan dolayı değil serverlar biraz kasılır lag olur ama dayanır oyunun istediği serverların boşalması ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: TigeRBLadE

quote:

Sade yarkan olsa hepsi çıkıyo.Biz bugün dc yedik oyun açılır açılmaz girdik isya gittik gidene kadar kestiler nasıl olduysa? Bizde ilk açıldığından girdik halbuki

kardes bak server check olmadan önce karakoram ra nın o civarlarda adamı bırak girdiginde isy yanında

serverın ne zaman kapanıcağını bilsek beklicez de, şak diye yüzümüze kapanıyo oyun

• haydır haydır kosturun uniqiolara^^^^:D
  • Onu Bırak Ben DC'den Sonra Ölüyorum Yaf
  • Hehe bu kapanmalar bana baya yaradı 2 isy 1 yarkan
  • quote:

onun yerine sadece ben bişey demiyorum ve yorumu ismail abimize birakiroum desen daa iyi

YORUMU İSMAİL ABİMİZE BİRAKİYORUZ!

• quote:

Orjinalden alıntı: buura2

quote:

Orjinalden alıntı: TigeRBLadE

quote:

serverın ne zaman kapanıcağını bilsek beklicez de, şak diye yüzümüze kapanıyo oyun

tahminlerime göre her 3 4 saat arasında bi oluo

• ahh joymax ahhh
  • quote:

Orjinalden alıntı: _AutoCad_

evet geçen gün banada oldu.rezalet birşey.avrupa geldi bütün zevkimiz gitti.ya ben diyorum avrupa kelek çıktı faso

avrupaya

Avupaya neden diyosun ki biz orda oynuyoruz bu bizim suçumuz mu sanki? avrupaya mış heh asıl GAYMAX A

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.