Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ARTIK GALATASARAYLIYIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> ARTIK GALATASARAYLIYIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1372 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: respect_89

Geç de olsa doğru yolu bulmuşsun.Sadece türkiyenin en büyük değil aynı zamanda en haysiyetli şikeye adı karismayan tek takım. Aramıza hoşgeldin.

Yav he he.
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    13 Not
    Yalan mı şikeyle rant edinip sonra da yaptiginiz şikeyi tüm dünyaya onaylatmadınız mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: John Mayer

quote:

Orijinalden alıntı: respect_89

Geç de olsa doğru yolu bulmuşsun.Sadece türkiyenin en büyük değil aynı zamanda en haysiyetli şikeye adı karismayan tek takım. Aramıza hoşgeldin.

Yav he he.

Yalan mı şikeyle rant edinip sonra da yaptiginiz şikeyi tüm dünyaya onaylatmadınız mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,157
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.