Şimdi Ara

ARTES QD1002 10.1' TABLET KULLANICILARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
9
Favori
7.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Verifying failed diye hata veriyor. Guncelleme dosyasi indi ama .xml olarak indi nedense

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam, guncellemeyi hallettim, wifi sorunu da cozuldu.. Guncellemeden mi cozuldu yoksa modemle ugrastim biraz ondan mi cozuldu bilmiyorum ama halloldu sukur..

• Sorun cozuldugune sevindim, bu arada hayirli olsun :-)
    Tabletinizi inceledikten sonra dusuncelerinizi burada paylasirsaniz QD1002 almayi dusunen arkadaslara faydali olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbero -- 29 Kasım 2014; 21:48:51 >
  • burbero kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim tabi ki Pazartesi iade edeceğim tablet de fiyatına göre üst düzey bi tablet sadece arkadaşların biraz daha dikkatli olmaları için yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbero

Sorun cozuldugune sevindim, bu arada hayirli olsun :-)
    Tabletinizi inceledikten sonra dusuncelerinizi burada paylasirsaniz QD1002 almayi dusunen arkadaslara faydali olabilir.

Tesekkur ederim, tableti bir hayli inceledim, dunden beri elimden dusmedi.. Kesinlikle yerinde bir secim oldu.. Fiyatina gore daha iyisi zor bulunur, tablette navigasyon da varmis ozelliklerde yok yaziyor ama.. Pil de bekledigimin ustunde cikti.. Soyle uzunca bir film izleyeyim desen sikinti cikarmayacak cinsten..

Ekran gercekten SUPER.. Cogu telefona rahmet okutturur.. Renkler gayet canli ve dokunmatik cok hassas..

Tek kotu yani ses seviyesi cok dusuk..

Ses sistemi taktim kulaklik girisinden, onda da dusuk ses, demek ki donanimsal degil sorun yazilimsal.. Yani bir guncellemeyle cozulebilir belki..

Ses sorununu cozeniniz varsa yazsin lutfen..

Ama ben bluetooth hoparlor almayi dusunuyorum.. Calistirir mi onu da bilmiyorum, ama deneyeniniz vardir mutlaka..

Sonuc olarak, tereddut etmeyip alinacak bir tablet bence..

• Aslinda hoparlor yerinin guclu bir durusu var , yuksek bi ses vericekmis gibi tasarlanmis. Ama bu yapili goruntu beklenen sesi pek veremiyor. Belki de dediginiz gibi bir guncelleme ile halledilebilir. Ben Artes e bunu bildireyim, cevap gelince buraya yazarim.

• Cok iyi olur gercekten, ama ben bluetooth hoparlor almak istiyorum sizce calisir mi tablette..?

• Çalisirmi ? Hic bir fikrim yok acikcasi , daha dogrusu bluetooth hoparlor hakkinda da pek bi bilgim yok.

• Bu ses sorununu cozmemiz lazim bir sekilde..

• Ben telefonda ise yarayan bir kac ses yukseltici program denedim ama tablette sesi yukseltmedi.

• formulacı F kullanıcısına yanıt
    burbero kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar, tabletleriniz hayırlı olsun Ekranın Ips olduğunu söylemiştim sizlere daha önce. Artes QD1002'nin eleştirilecek tek noktası ses seviyesinin düşük olması.

Ancak bu problemi 50 - 60 Liralık bluetooth hoparlörler ile rahatça çözebilirsiniz. Eklediğim videoda tabletin yanında gördüğünüz hoparlörün sesini duysanız şaşırırsınız. Aşağı yukarı 10saate yakın kullanım süresi var.

Piyasada buna benzer bir sürü değişik bütçelerde hoparlörler mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 1 Aralık 2014; 20:23:06 >

• Tesekkur ederim.. Ben de bugun bluetooth hoparloralarak o dertten kurtardim, inanilmaz ses cikiyor, 2+1 leyarisirseviyede nerdeyse..😄

Almayanlara oneriyorum bluetooth hoparloralin super kullanisli arkadaslar..

• Ekran gercekten guzel, hd videolar takilmadan izleniyor.. 32 gb lik hafiza karti aldim, hd video ve filmleri attim denedim, hicbir sikinti yok.. Hele su bluetooth hoparlor ile muzigin keyfini sorma gitsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formulacı -- 1 Aralık 2014; 23:48:52 >
  • Artes QD1002

(Kendi QD1002 Cihazımda aldıgım sonuç)

- AnTuTu Benchmark Testi -

http://i.hizliresim.com/6lRkDl.png

http://i.hizliresim.com/5o9kN5.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbero -- 2 Aralık 2014; 18:46:27 >
  • formulacı F kullanıcısına yanıt
    burbero kullanıcısına yanıt
    Hala memnunmusunuz tabletten?Birde ne kadar ekran görüntüsü aliyorsunuz?
    Birde wi-fi sorunu yasayan varmi arkadaslar?
    Ses sorunu sadece hoparlördemi yoksa kulaklılta varmı?Genelde kulaklık kullanılacak.
    Kusura bakmayin biraz fazla soru soruyorum ama çok kararsızım tablet konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 5 Aralık 2014; 15:56:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadasim ben hala memnunum, wifi cok iyi cekiyor ama ara sira kopmalar oluyor ancak ben telefonun mobil internetini hotspot yaptigim icin de oluyor olabilir . sesi kulakliklada cok cikmiyor, eger bangir bangir ses istemiyorsan sesi kotu degil. Ekran konusunu anlamadim biraz daha acarsan fikrimi soylerim. Genel olarak guzel tablet

• quote:

Orijinalden alıntı: burbero

Arkadasim ben hala memnunum, wifi cok iyi cekiyor ama ara sira kopmalar oluyor ancak ben telefonun mobil internetini hotspot yaptigim icin de oluyor olabilir . sesi kulakliklada cok cikmiyor, eger bangir bangir ses istemiyorsan sesi kotu degil. Ekran konusunu anlamadim biraz daha acarsan fikrimi soylerim. Genel olarak guzel tablet

Batarya %100 olduktan sonra bitmeye yakin olana kadar olan ekran kullanimindan bahsediyorum.Ayarlar>pil>ekran üstüne tiklayinca ne kadar ekran açık olarak kullandigini gösterir.Batarya ile ilgili en saglam veri bu sekilde elde edilir.
    Hoparlor sesi çok onemli değil.Onemli olan kulaklık sesinde problem varmi.Genelde o şekil kullanilacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 5 Aralık 2014; 20:26:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 1.1.0 guncellemesini yuklediniz mi ? Ben yukledikten sonra ekran hassasiyeti inanilmaz azaldi. Bastirmak zorunda kaliyorum valla sizde de var mi boyle bir sorun ?

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazi sarj edince bakar yazarim. Kulaklikla sorun yok.

• burbero kullanıcısına yanıt
    Ayenen benim tablette de aynı sorun oluştu, dokunmatik hassasiyeti zayıfladı.. Yuklemeseydim keşke.. Bir önceki sürüme nasıl döneriz acaba?

Ben sesle ilgili bir güncelleme mi acaba diye düşündüm o yüzden yükledim..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.