Şimdi Ara

ARTES Q812 ANDROID KITKAT 4.4.2 GUNCELLEMESI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
6.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

quote:

Orijinalden alıntı: None52

Şimdi yükledim hocam. Rom güzel, açılış animasyonu Bootanimation.zip'den değiştirilebilir bence. :)

Antutu ile aldığı puan kaç bu romun ?

ŞArja taktım, zira biraz geç şarj oluyor. Şarjı dolduktan sonra atacağım test sonuçlarını.

Bir de hocam, Swiftkey Tablet yükledim Tüm ayarları yapmama rağmen Türkçe karakterler gelmiyor klavyeye, neden olabilir?
  • None52 kullanıcısına yanıt
    Swiftkeyde harfin üzerine basılı tutunca u ü'ye c ç'ye dönüşmüyormu? Öyle hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Swiftkeyde harfin üzerine basılı tutunca u ü'ye c ç'ye dönüşmüyormu? Öyle hatırlıyorum.

Dönüşüyor ama 4.2'de hazır olarak mevcuttu Türkçe karakterler.
    Bu işi en iyi yapan klavyehttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.cootek.smartinputv5 tüm android cihazlarımda kullanıyorum.
  • Takipteyim akşam kurayım bari tabletime.
  • Eline sağlık tabletimi tam satacaktım performansından memnun değildim bu uygulamayı yükleyince inanılmaz değiştir ve hızlandı.
    Emeğine sağlık kardeşim.
  • hocam şimdi biz hangi linki indireceğiz? Root yazanı mı yoksa Kitkat yazanı mı?
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Rootlu sürümde gereksiz uygulamalar ile uğraşmanıza gerek kalmaz, daha stabildir. Foruma üye olup indirmeniz gerekiyor. (Tasiyemdir)
    Normal olarak indirirseniz, rootlamanız, çince yazılımları kaldırmanız vs. gerekir. Ayrıca vpn üzerinden dosyaya erişebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 13 Haziran 2014; 10:45:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

Rootlu sürümde gereksiz uygulamalar ile uğraşmanıza gerek kalmaz, daha stabildir. Foruma üye olup indirmeniz gerekiyor. (Tasiyemdir)
    Normal olarak indirirseniz, rootlamanız, çince yazılımları kaldırmanız vs. gerekir. Ayrıca vpn üzerinden dosyaya erişebilirsiniz.

tamam hocam dosyayı indirdim birazdan yapacağım saolun :)
  • Yükledim rootlu olanı. Tekrar teşekkürler :)
  • quote:

ARTES Q812 ANDROID KITKAT 4.4.2 GUNCELLEMESI

Resim Albumu : imgur.com/a/OinTA

Rootlu Sürüm :http://www.arctablet.com/blog/downloads/firmware/Onda/Onda_V812/kasty-onda_v812_v1-442-v44-rooted0.zip/ (Uye Olarak Indir)

KitKat Indirme Linki :http://pan.baidu.com/s/1bnxP3FD (China VPN Gereklidir :http://www.playvpn.com/freevpnchina/)
    Root Indirme Linki : sjroot.com/?src=shuame (Mavi Butona Bas)
    Kurulum : artescorp.com/uploads/Artes_Q812_Firmware_Update.pdf

Rar icinde program mevcut onu kurunuz. Yuvarlak ok seklindeki sekmeye gelin.
    .img dosyasini secin. Tableti kapatin,home tusuna basarak kablosunu baglayin
    ve ayni anda acma butonuna 1-3 kez hizlica basin. Driver yuklenince ekrana
    cikan uyarida sol tarafa basarak devam edin. Yukleme tamamlaninca otomatik
    acilacaktir. Gelistirici seceneklerini acin (google dan arayin bulursunuz)
    Usb Debugging ozelligini acin ve pc ye baglayin. Root Genius programini acin
    ve Root sekmesine basin 1-2 dk icinde tablete Kinguser programi yuklenecektir.
    Artik root yetkisine sahipsiniz. Google Play den Root Uninstaller veya benzeri bir
    program bularak tablete yukleyin. Bununla tum gereksiz cince yazilimlari silin.

Hocam artes q1003 içinde 4.4.2 rom var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tevfikkavil kullanıcısına yanıt
    Cihazın orjinalini bilmiyorum. ONDA serisinde yok, büyük ihtimal 4.4.2 rom bulunmuyordur.
  • Peki te?ekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız konum bulamıyor Google Map. Bu soruna bir çözüm var mı? Facebook uygulamasında da yer bildirilmiyor. Ayrıca tablet donunca tam donuyor, reset atmadan kurtulmuyor donmadan.
    Ben donma sorunu yaşamadım. Belirli bir uygulamada vs. mi donuyor, yoksa sık sık yaşıyormusunuz? Konum bulma için GPS bulunmuyor, bunu AĞ üzerinden yapıyordu önceki sürümde fakat ONDA için olan 4.4.2 de bu kaldırılmış. ONDA cihazlarda GPS var, sanırım bu yüzden ihtiyaç duyulmamış.
  • quote:

Ben donma sorunu yaşamadım. Belirli bir uygulamada vs. mi donuyor, yoksa sık sık yaşıyormusunuz? Konum bulma için GPS bulunmuyor, bunu AĞ üzerinden yapıyordu önceki sürümde fakat ONDA için olan 4.4.2 de bu kaldırılmış. ONDA cihazlarda GPS var, sanırım bu yüzden ihtiyaç duyulmamış.

Google play'de uygulama yüklerken ya da güncellerken onu aşağı çekip başka şeyle uğraşınca donuyor. Ancak genel olarak güzel rom.
    O anki işlemci hızının maksimum kullanılması ile alakalı bir durum. Başka bir işlem yapmak isteyince bendede oluyordu, güncellemeyi yüklerken veya yeni bir şey yüklerken hiç ellemiyorum. Görünüm olarak Nova Launcher ve MOND Tema Eklentisini öneririm. Çok hava katıyor cihaza. Ayrıca animasyon hızını 1x den 1.5x e çıkarır ve cihazı yeniden başlatırsanız geçişlerin çok akışkan bir şekilde geçtiğini hissedebilirsiniz. Bu şekilde cihazı kullanmak daha keyifli.
  • Hocam Ben İndirdim 2-3 Ay Once Kamera Sorun Cıkardı Yani Kamera Ters Gozukuyor Driverinda Sorun Var Diye Dusunuyorum.
  • quote:

O anki işlemci hızının maksimum kullanılması ile alakalı bir durum. Başka bir işlem yapmak isteyince bendede oluyordu, güncellemeyi yüklerken veya yeni bir şey yüklerken hiç ellemiyorum. Görünüm olarak Nova Launcher ve MOND Tema Eklentisini öneririm. Çok hava katıyor cihaza. Ayrıca animasyon hızını 1x den 1.5x e çıkarır ve cihazı yeniden başlatırsanız geçişlerin çok akışkan bir şekilde geçtiğini hissedebilirsiniz. Bu şekilde cihazı kullanmak daha keyifli.

Benim donmadan kastım ufak tefek takılmalar değil. Takılma yok, Google Play'den Subway Surfers'de indirilmiyor; olduğu gibi donuyor tablet. Tek Google Play'de uygulama yüklerken, güncellerken yaşıyorum bu sorunu. Onda'nın stok launcheri iyi ya onu kullanıyorum ben.
    O zaman size şöyle bir çözüm sunayım. İndireceğiniz uygulamanın bir paket ismi bulunmakta ör: " com.kiloo.subwaysurf ".
    Bu paket isimleri play.google.com/store/apps/details?id=com.kiloo.subwaysurf linklerin sonunda yer alır. Bu isimlerini bildiğiniz
    tüm uygulamaları Google Play dışında da indirebilirsiniz. Bu paket isimlerini apps.evozi.com/apk-downloader/ adresine yapıştırıp
    "Generate Download Link" ardından "Click here to download ... now" linkine tıklamanız yeterli. Bu şekilde marketten dilediğiniz ücretsiz uygulamayı indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 24 Haziran 2014; 8:35:52 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.