Şimdi Ara

[ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV] (241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.467
Cevap
48
Favori
291.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Psikotrex

quote:

Orijinalden alıntı: oktayyavas199

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -numlock-

@oktayyavas199

şakamı yapıyosun kardeş.O sistem yetmeyecekte ne yetecek :D

daha yeni topladık zaten sistemi eğer yeterse ilk sefteyi bu oyunla yapıcam :D

Ya anlamıyorsun yada dalga geçiyorsun

anlamıyorum diyelim pc le aram yok pc yi abim topladı verdim parayı :D

fena değil kasabilirde daha physxle tam karsilayacak donanim 2014 parcalariyla karsilanir bence

quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -numlock-

@oktayyavas199

şakamı yapıyosun kardeş.O sistem yetmeyecekte ne yetecek :D

daha yeni topladık zaten sistemi eğer yeterse ilk sefteyi bu oyunla yapıcam :D

Ya anlamıyorsun yada dalga geçiyorsun

anlamıyorum diyelim pc le aram yok pc yi abim topladı verdim parayı :D

fena değil kasabilirde daha physxle tam karsilayacak donanim 2014 parcalariyla karsilanir bence

anlamadımm

• Yakında gameplay videosu gelecekmis.pc ye çıkışı içinse birşey söylemiyorlar zira bütün çalışanlar oyunu zamanında piyasaya sürmek için calismaktaymis.kaynak rockstargames.daha bir sürü şey yazıyor ama en onemlileri bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hogcada -- 2 Temmuz 2013; 17:21:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC için acaba muhtemel tarih ne zamandır arkadaşlar?
  • Yahu arkadaş 360 TL nedir biri açıklasın bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

PC için acaba muhtemel tarih ne zamandır arkadaşlar?

inadına mı yapıyorsunuz kardeşim şunu baksana bir üste ne yazdım allah aşkına azcık akıllı olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hogcada

quote:

inadına mı yapıyorsunuz kardeşim şunu baksana bir üste ne yazdım allah aşkına azcık akıllı olun

Sen de amma sinirleniyorsun yav bir de bana derlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

quote:

quote:

her gün 10 kere pc ye ne zaman çıkıyor sorusu okuyunca sinir kalmıyor ki insanda :D

• GTA V, Xbox 360'da Çift Disk Olacak

Grand Theft Auto V yeni nesil konsolların kendini göstermesine rağmen mevcut nesil konsolların halen gözdemiz olmasını sağlayan en önemli yapımlardan birisi.

Rockstar kanadından yapılan açıklamaya göre Grand Theft Auto V, hem PlayStation 3 hem de Xbox 360'da kurulum zorunluluğuna sahip. Bunun yanı sıra oyunun Xbox 360 sürümü çift disk olarak gelecek. İlk disk sadece bir kereliğine paragrafın başında belirttiğimiz devasa kurulumu yapacak ve daha sonra Xbox 360 kullanıcıları Grand Theft Auto V ve GTA Online'ı tekrar disk değiştirmeye gerek duymadan oynayabilecek. Oyunun kurulum boyutu ise 8 GB olarak belirtiliyor.

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=77271483

8gb mı ? Şaka olmalı

• quote:

quote:

quote:

quote:

her gün 10 kere pc ye ne zaman çıkıyor sorusu okuyunca sinir kalmıyor ki insanda :D

Öyle. Ben artık cevap vermemeyi tercih ediyorum.

@-Rsan-, şaka olmalı derken? Yani az mı, çok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 2 Temmuz 2013; 19:29:33 >

• bkaakco kullanıcısına yanıt
    Az geldi bana.Konsolda olay farklı sanırım.Kurulum boyutu daha mı az oluyor?Yoksa oyunun bir kısmını kurup geri kalanı diskten mi yürütüyor ? Açıklayabilirsen sevinirim.
  • Hocam oynamayı çok isterim fakat pc çalıştırmıcak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

Az geldi bana.Konsolda olay farklı sanırım.Kurulum boyutu daha mı az oluyor?Yoksa oyunun bir kısmını kurup geri kalanı diskten mi yürütüyor ? Açıklayabilirsen sevinirim.

Evet, haber konusunda da yazdım. Zaten çift disk olduğu için toplamda 15 GB civarı bir boyutu vardır oyunun.

GTA IV tek diskti, 3 GB civarı bir yükleme yapıyordu. GTA V'te 8 GB gibi bir kurulum yapması gayet iyi. HDD'ye atınca doku yüklenme süreleri falan kısalabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 2 Temmuz 2013; 19:36:52 >
  • quote:

quote:

Evet, haber konusunda da yazdım. Zaten çift disk olduğu için toplamda 15 GB civarı bir boyutu vardır oyunun.

GTA IV tek diskti, 3 GB civarı bir yükleme yapıyordu. GTA V'te 8 GB gibi bir kurulum yapması gayet iyi. HDD'ye atınca doku yüklenme süreleri falan kısalabilir.

15 gb da az gibi.Tabi pc versiyonuyla kıyasladığım için öyle geliyor bana. Konsollarda 3gb'tan 8gb'a çıktığına göre pc versiyonu da 30-35gb gibi birşey olur herhalde.

• quote:

quote:

quote:

15 gb da az gibi.Tabi pc versiyonuyla kıyasladığım için öyle geliyor bana. Konsollarda 3gb'tan 8gb'a çıktığına göre pc versiyonu da 30-35gb gibi birşey olur herhalde.

PC'de de aynı oranda artarsa boyut, 40 GB civarı oluyor. Hey maşallah.

O değil 8 GB yüklemek de amma sürer. GTA IV'te 3 GB yüklenmesi bile 10 dakika falandı. O heyecanla bekle babam bekle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 2 Temmuz 2013; 19:46:10 >

• 40-50-60 hiç farketmez.Sistemi yeniledim.2 tb hd var artık
  • Rockstar'dan GTA V'e Dair Sorular Ve Cevaplar

Birçoğumuzun hevesle beklediği Grand Theft Auto V için ne bulursak elimize yüzümüze sürer olduk. Ekran görüntüsü olsun, artwork olsun, video olsun, delirdik resmen. GTA’sızlıktan delirdik. Şunun şurasında yaklaşık iki ay kaldı ama olsun.

REKLAM

İşte bu noktada Rockstar ile yapılmış bir Soru / Cevap ortaya çıktı ve biz de Bunu kaptığımız gibi sizin için çeviriverdik. Afiyetle okuyunuz efendim.

Üç adet karakter. Trevor, Michael ve Franklin. Bu üç karakter de oynanabilir mi? Kendilerine özel görevleri mi var* Yoksa istediğimiz zaman istediğimize geçebiliyor muyuz?

Michael, Franklin ve Trevor kendi farklı yaşamlarına, kendi çevrelerine ve arkadaşlarına sahipler. Herhangi bir görevde değilken, karakterler arası geçiş serbest. Bu geçişlerde de yaşamlarına, boş vakitlerini nasıl değerlendirdiklerine tanık oluyorsunuz. Ayrıca hayatlarına dair planları var. O nedenle nerede olduklarını tam olarak bilemeyeceksiniz.

Şans eseri Michael’ın aile kavgasına göz atabilirsiniz, ya da Franklin’in kızları etkileme girişimini baltalayabilirsiniz, veya Trevor’un polisten kaçmasına yardımcı olabilirsiniz. Görevler dışında geçişler, tümüyle keyfinize kalmış durumda.

Ayrıca her karakterin kendi yan görevleri ve sorumlulukları var. Kimi zaman teki, ikisi hatta üçünü birden gördüğünüz görevler olacak ve aralarında geçiş yapabileceksiniz görev anında. Görevler dışındaysa yine bir araya gelebilir, birlikte vakit geçirebilir veya istediğiniz ikili karakter kombinasyonunu sağlayabilirsiniz.

Örneğin Trevor ile oynarken, karakterden çıkıp Franklin’in yerini öğrenebilir, ardından da Trevor’a geri dönüp yanına giderek Franklin’i öldürebilir miyim?

Açık dünyada, karakterlerin önceden kesitirilemeyen yaşamları var. Bu ndenle koca Los Santos şehrinde ya da Blain County bölgesinde karakterleri bulmak zor, ama imkansız değil. Bunun yerine karakterleri bir yerde toplayabilir ve sorduğunuzu deneyebilirsiniz. Birbirilerine saldırsalar da, öldürmek mümkün değil. Sağlık sigortası konusunda sırtlarını sağlam yere dayamışlar ve çabucak iyileşebiliyorlar. Şaka bir yana, amacımız oyunu üç farklı açıdan sunabilmek olduğu için geri dönüşü olmayan öldürme eylemi oynanabilir karakterler için anlamlı olmazdı.

Ama inat ederseniz, bir karakteri ölümüne yaralayıp, ona geçtiğinizde sürece hastaneden başlayabilirsiniz.

Oyunun Koleksiyon Versiyonu dahilinde haritanın büyük bir “teknik resim” haline sahip. Acaba normal kutudan da daha basit de olsa bir harita çıkacak mı? Hatırladığım kadarıyla eski oyunlarda vardı.

Eski oyunlarımız için öyle bir alışkanlığımız vardı, oyunculara şehirde gezinirken yardımcı olmak adına. GTA V’in her sürümünde oyun diski yine bir harita ile birlikte gelecek. Harita, etrafta dolaşabilmenize yardımcı olacak detayda hazırlandı.

Yalnız alanın büyüklüğü sebebiyle bu sefer posteri iki taraflı, iki tarafında da haritanın kısımları olacak şekilde hazırladık. Ayrıca teknik şema olan hali içinde daha fazla detay ve gizler barındırıyor.

Merhaba, ben Brezilya’da oturuyorum ve Özel Sürüm ile Koleksiyon Sürümü’nün ön sipariş linkleri ne zaman sunulacak merak ediyorum.

Merhaba, elimizden geldiğince iki sürümü de Brezilya’ya sunmak için çabalıyoruz. Şu anda gümrük ile ilgili bazı sıkıntılarımız var, dağıtıcı dükkanlarla satış hakkını vermeden önce gidermemiz gereken.

Aynı şekilde kendi ülkesinde bu konuda merak içinde olan kişilere ise şunu önerebiliriz,

rockstargames.com/V/preorder sayfasını hizmet verdiğimiz bölgeler için mümkün olduğunca güncel tutmaya çalışıyoruz. Eğer yine de sormak istediğiniz şeyler olursa, bize mouthoff@rockstargames.com adresinden mail atabilirsiniz.

Acaba silahların ve araçların kişiselleştirilme seçenekleri ne kapsamda? Bilgi verebilir misiniz?

Detaya giremem ama ikisi de oyunumuzda yüksek ölçeklerde yapılabiliyor. Hem silah geliştirmelerde, hem de araçların kişiselleştirilmesinde. Daha fazla detay için gözünüzü bizden ayırmayın.

Oyunun boyutu hakkında; oyun Xbox 360’ta kaç disk? Aynı zamanda bugüne kadarki en büyük oyununuz olduğunu söylediniz. Boyutu da öyleyse Xbox 360 disk limitini nasıl çözdünüz?

GTA V bugüne kadar yaptığımız en hırslı ve en büyük proje. Bu nedenle de şu anki neslin içlem gücünden sonuna kadar faydalanıyoruz. Böyle detaylı ve büyük bir deneyimi sunabilmek için, iki sistemde de yükleme yapmanız gerekecek. Xbox 360 için iki disk olarak sunulacak oyunun ilk diski tek seferlik yükleme için kullanılacak iken, ikincisi oyun esnasında takılı olacak.

Yapılacak yükleme için Xbox 360 diskinde ya da 16 GB’lık bir harici diskte en az 8 GB’lık yere ihtiyaç var. Ayrıca takılı olan diskin minimum USB 2.0 ve 15mb/sn okuma hızına sahip olması gerekmekte. Başarılı bir deneyim için kullanılmamış bir USB bellek öneriyoruz. Playstation 3 için ise oyun tek disk olarak sunulacak ve diski taktığınız ilk anda bir ön yükleme yapacak. Bu yükleme de yaklaşık 8 GB boyutunda ve yükleme biter bitmez oynayabileceksiniz.

GTA V’e dair oynanış videosu görecek miyiz hiç?

Evet. -ya da Eylül ayında görmeden direkt oynayabilirsiniz. Size kalmış. İlk resmi oynanış videosu yolda.

GTA V’e PC yolu gözükecek mi? Ya da yeni nesil konsollarda görebilecek miyiz?

Oyunun 17 Eylül tarihinde tüm dünyada çıkacak hali sadece Xbox 360 ve Playstation 3 için duyurulmuştur. Yeni nesil ya da PC için şu anda açıklayacak herhagi bir olasılığımız yok. Odağımız, şimdiki nesil konsollarda sunulabilecek en iyi deneyimi sağlamak.

GTA V multiplayer hakkında ne zaman bilgi alabileceğiz?

Çok yakında ilk detayları açıklayacağız. Yapının adı Grand Theft Auto Online ve hakkındaki detayları bu yaz sizinle paylaşmak için heyecanlanıyoruz.

Verimli bir GTA IV multiplayer oyunu zor bulunuyor bu zamanda. Verimli derken, girip sade haliyle keyif alınabilecek bir halden bahsediyorum. Ne zaman bir oyuna girsem oyun ya modlanmış, ya da hacklenmiş. Ben bir oyun açtığımda, edepsiz insanlar müdahil olup herkesin tadını kaçırıyorlar. Herkesin oyu olmadan da o insanları atamıyorum. Bu konuda GTA V’te birşey yapın lütfen.

GTA IV çıktığı günden beri, hile kullanımını engellemeye dairyeni ve daha güçlü yöntemler eklemeye çalıştık. Her ne kadar GTA V için hazırladığımız hile engelleyici sistemleri açıklayamasak da, herkes için eşitlikçi, eğlenceli ve verimli bir oyun alanı yaratmak için çabaladığımızı söyleyebiliriz. Her zaman için bazı insanlar çıkıp hile kullanmak isteyecektir ama biz elimizden geleni yapıp engel olmaya çalışacağız. Bu oyunun içine paket halinde inanılmaz bir online deneyimi sağlayabilmek için çok zaman harcadık.

Peki Xbox 360 ve PS3 sürümleri arasında ne derecede bir fark olacak?

İki sürümde de aynı başarılı oynanış deneyimini de bulabileceksiniz. Çünkü ikisi de eş zamanlı hazırlandılar. Her oyunumuzda olduğu gibi, Rockstar olarak oyunlarımızı hangi konsolda seçerseniz seçin en iyi şekilde oynanabilmesine özen gösteriyoruz. Bütün hayranlarımızın da GTA V’i Eylül ayında deneyimlemeleri için çok heyecanlıyız. Görsel farklılıklar ise neredeyse dikkat çekmeyecek derecede olacaktır.

Gecikme? Umarım 17 Eylül’de oyunu görebiliriz?

Korkacak bir şey yok. Neyden şüphelendiğinizi bilmiyoruz. GTA V tüm dünyada Playstation 3 ve Xbox 360 için 17 Eylül’de piyasada olacak.

• Bu oyun yüzünden birçok insan playstation 4 alacak.Belki milyonlarcası da bilgisayarını yenileyecek.
  • gameplayi sabirsizlikla bekliyorum. tabi ilk oyunda gormek daha ayri ama.

• Çok merak ediyorum ama izlemek istemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.