Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (662. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.787
Cevap
35
Favori
359.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 660661662663664
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence emerye 2-3 sene sabredin.

saka bir yana, bu adamin hoca olmadigini kac kez soyledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

bence emerye 2-3 sene sabredin.

saka bir yana, bu adamin hoca olmadigini kac kez soyledim.
    Evet, bu konuda da daha önce onlarca kez yazdın bunu. Sen git şeyhini mutlu etmeye çalış. Çöl faresi başkanınla sana mutluluklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flavis Ruber

Evet, bu konuda da daha önce onlarca kez yazdın bunu. Sen git şeyhini mutlu etmeye çalış. Çöl faresi başkanınla sana mutluluklar.

Alıntıları Göster
    yok, 2-3 kez yazdim da, sizin seyhle ve benimle sorununuz ne, onu cozemedim.

• Abumeyang sonunda gol attı. Adam harbi şanssızlığının kurbanı oluyodu.

• Xhaka frikikten attı 1-0 öndeyiz.Gol olunca üzüldüm şimdi 1 sene daha oynar artık.
  • hayalet mesut'un arsenal miadı dolmuş artık

Ver elini fb veya başakşehir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

hayalet mesut'un arsenal miadı dolmuş artık

Ver elini fb veya başakşehir
    Adam gol bile attı yaw

As bayrakları as

• 2-0 iken bıraktım newcastle ne etti naptı yine 2-1 e getirdi. adamlar 2-1 yenilme rekoru kırdı...
  • İkinci yarının başında Torreira’nın oyuna girmesinin etkisiyle de ilk yarıdaki vasat oyun yerini presi kıran ve atağa çıkabilen bir oyuna bıraktı. Oyuna sonradan girip 3 kez maç değiştiren Torreira’nın kesinlikle artık 11’de başlaması lazım, böylece Xhaka da daha rahat bir oyun sergileyerek performansını arttırabiliyor. Eğer Emery bu geriden başlama konusunda ısrar edecekse bunu Cech ile değil de oyunu geriden başlatabilen bir oyuncu olan Leno ile uygulaması gerekiyor. Şunu da söylemek istiyorum; henüz geriden oyun kurma dışında Emery’nin bize vadettiği bu veya bunu oynamak istiyor diyebileceğim bir sistem göremedim, çok soru işareti var. Unutmadan, Sokratis bugün mükemmeldi. Çözülmesi gereken problemler, gelişmesi gereken konular var ancak bu süreçte 3 puan çok önemli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gooner

İkinci yarının başında Torreira’nın oyuna girmesinin etkisiyle de ilk yarıdaki vasat oyun yerini presi kıran ve atağa çıkabilen bir oyuna bıraktı. Oyuna sonradan girip 3 kez maç değiştiren Torreira’nın kesinlikle artık 11’de başlaması lazım, böylece Xhaka da daha rahat bir oyun sergileyerek performansını arttırabiliyor. Eğer Emery bu geriden başlama konusunda ısrar edecekse bunu Cech ile değil de oyunu geriden başlatabilen bir oyuncu olan Leno ile uygulaması gerekiyor. Şunu da söylemek istiyorum; henüz geriden oyun kurma dışında Emery’nin bize vadettiği bu veya bunu oynamak istiyor diyebileceğim bir sistem göremedim, çok soru işareti var. Unutmadan, Sokratis bugün mükemmeldi. Çözülmesi gereken problemler, gelişmesi gereken konular var ancak bu süreçte 3 puan çok önemli.
    Bellerin ve kanat oyuncuları orta açmıyor , bellerin çizgiye kadar inip içeriye şut çekermiş gibi pas veriyor bunu kazandırdı bi de. Farketmişsindir ama izlemeyenler için söylemekte fayda var

• Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle, yazmayı unutmuşum teşekkürler. Bu sistemde de ortaya çıkan sıkıntı, doğal kanat oyuncularımız olmadığından beklerimiz geriye dönerken çok sıkıntı yaşıyor ve bu nedenle fazlasıyla kanatlardan atak yiyoruz veya orta yağmuruna tutuluyoruz. Bakalım bu konuya nasıl bir çözüm getirecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gooner

Kesinlikle, yazmayı unutmuşum teşekkürler. Bu sistemde de ortaya çıkan sıkıntı, doğal kanat oyuncularımız olmadığından beklerimiz geriye dönerken çok sıkıntı yaşıyor ve bu nedenle fazlasıyla kanatlardan atak yiyoruz veya orta yağmuruna tutuluyoruz. Bakalım bu konuya nasıl bir çözüm getirecek.
    Arsenal'in bana kalırsa çözümü baklava ; kafamdan şöyle bir 11 geçiyor

Leno
    bellerin mustafi sokratis monreal
    xhaka torreira ramsey mesut
    auba lacazette.

Yedekten belki katkı olmaz ama şu 11 bu taktiğin dışında herhangi bir taktik ile çok zorlanır , zorlanıyorda zaten.

Yalnız emery'nin tercihleri 3 haftadır facia , cech ısrarı , mesut'a 45+ katlanması , lucas yedekliği falan bilmiyorum
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Dikkatinizi çekmiştir Auba kanatta çok etkisiz kalıyor. Söylediğiniz formasyonla bu sorun çözülebilir belki, zaman zaman baklavaya döndük ve etkili de olduk. Orta sahada takımı rahatlatacak kilit isim Torreira; kesinlikle her maçta başlaması gerek. Cech konusuna sonuna kadar katılıyorum, ısrarı anlayamıyorum. Bakalım haftaya Everton karşısında nasıl bir 11’le sahada olacağız

• ramsey bile 28 yaşına gelmiş bu takım ne ara bu kadar yaşlandı. bu sene 4. lük bile zor.
    city liverpool chealsea toth. diyorum.
  • On yılı aşkın süredir yönetimde bulunan ve son olarak Wenger'in ayrılmasında, yerine Unai Emery'nin getirilmesinde büyük rol oynayan CEO Ivan Gazidis görevinden ayrılarak Milan ile anlaştı. Yerine Stan'in oğlu Josh Kroenke'nin geçmesi bekleniyor. Ayrıca futbol direktörlüğü görevine -en sevindiğim kısım- Raul Sanllehi, idari direktörlük görevine Vinai Venkatesham getirildi. Sanllehi'yi duymuşsunuzdur fakat Venkatesham'ı bilmeyenler için: kendisi adidas anlaşmasının kilit ismi ve sponsorluk konularında başarılı bir yönetici. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gambit666

ramsey bile 28 yaşına gelmiş bu takım ne ara bu kadar yaşlandı. bu sene 4. lük bile zor.
    city liverpool chealsea toth. diyorum.
    ramsey yaşlandı ama gendozi var. bu sene takım ilk 4 e girecek diye umudum var. ama abumeyang denen arkadaş sanki yanlış yerde oynuyor. dün uefa maçınıda izledim. en son ceza sahasının dışından attıgı gibi şut attı direk dibinde patladı.

ben 32 yaşındayım. futbolla alakam yoktur. baktım kriz var. küçüklüğümün takımını tutayım bari dedim. sene başından beri her maçı izledim ve direk gözüme çarpan olay şu. golleri balıgına atıyoruz.
    hector bellerin xhaka mustafi acilen gitmeli. yerlerine yenileri gelmeli.

3 tane striker oyuncumuz var asıl onlar yaşlı. welbeck artık koşamıyor. laca çok hantal tank gibi. abue hala kendine güvenmiyor.
    hemen henry gibi bi adam bulmalıyız. onuda anca arsene yapabilirdi. bi şekil gol atıyoruz ama böyle pozisyonlar sanki bala şansa oluşuyor gibi.

buradaki gooners arkadaşlar ne der bu işe? ha bu arada city ve liverpool un kesinlikle gerisindeyiz. chealsea geçer gibi. 4. koltuğuna çok sıkı yapışmamız gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: küfrettin

ramsey yaşlandı ama gendozi var. bu sene takım ilk 4 e girecek diye umudum var. ama abumeyang denen arkadaş sanki yanlış yerde oynuyor. dün uefa maçınıda izledim. en son ceza sahasının dışından attıgı gibi şut attı direk dibinde patladı.

ben 32 yaşındayım. futbolla alakam yoktur. baktım kriz var. küçüklüğümün takımını tutayım bari dedim. sene başından beri her maçı izledim ve direk gözüme çarpan olay şu. golleri balıgına atıyoruz.
    hector bellerin xhaka mustafi acilen gitmeli. yerlerine yenileri gelmeli.

3 tane striker oyuncumuz var asıl onlar yaşlı. welbeck artık koşamıyor. laca çok hantal tank gibi. abue hala kendine güvenmiyor.
    hemen henry gibi bi adam bulmalıyız. onuda anca arsene yapabilirdi. bi şekil gol atıyoruz ama böyle pozisyonlar sanki bala şansa oluşuyor gibi.

buradaki gooners arkadaşlar ne der bu işe? ha bu arada city ve liverpool un kesinlikle gerisindeyiz. chealsea geçer gibi. 4. koltuğuna çok sıkı yapışmamız gerek.

Alıntıları Göster
    Şu listeyi yazdığım da kızıyorlardı. Buradaki 8 oyuncu gitti. Sıra diğerlerinde. Bu kadroyla takımın ilk 4'e girebileceğini sanmıyorum ki bence Emery'de yanlış tercih. Umarım yanılırım. Xhaka, Mustafi ve Cech'in hâlâ nasıl ilk 11 oynadıklarını anlayamıyorum. En azından gençleri dene bunlardan bir şey olmayacağı apaçık duruyor ortada. Elneny ve Welbeck'in çoktan satışmış olmaları lazımdı. Takımda halen Jenkinson duruyor. Arsenal bazen beni delirtiyor.

Oynadığımız oyundan bir şey anlamıyorum. Sağ kanattan çizgiye inmek dışında bir şey yaptığımız yok. Hoca değişimi ne kattı bu kadroya anlamadım.

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

• Güzel maç oldu,Everton'ın hızlı ataklarında şanslıydık kalemizde golü görebilirdik.Ama cech sağolsun formundaydı.Ramsey-Lacazette kilidi harika açtılar sonra bir ofsayt golü ve 2-0 kazandık.Seri galibiyet güzel gidiyoruz.Umarım bireysel olarak daha yüksek forma ulaşabiliriz.
  • Lacazette'in yükselen performansı hakkında buradakiler ne düşünüyor merak ediyorum.Sene başında çöp deyip duruyordunuz.Gerçi size gelmeden kendini yorumcu zanneden televizyondaki 0 iqlu adamlar bile lacazette ile olmadı deyip duruyolardı.Şu saçma yorumlama yönteminizi bırakın artık.Gerçekci olun.
  • 
Sayfa: önceki 660661662663664
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.