Şimdi Ara

Arma 3 - Türk Silahlı Kuvvetleri Eklentisi (V.0.6 Yayında)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
35.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TMT - Turkish Forces v.0.6 Beta Yayında !

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=740727824

http://www.armaholic.com/page.php?id=27523

Arma 2 oyununa çıkartmış olduğumuz Türk Silahlı Kuvvetleri eklentisini 4 Mayıs 2013 tarihinde yayınladık (http://forum.donanimhaber.com/m_61089032/tm.htm) ve modumuz gerek oyun camiasında gerekse basında oldukça geniş yer buldu. TRT Haber, Habertürk ve TGRT kanallarının haber bültenlerinde modumuz haber yapıldı.

Modumuza yer veren bazı basın yayın kuruluşları aşağıdadır:

Anadolu Ajansı, TRT Haber, Hürriyet, NTV, CNN Türk, Haber 7, A Haber, Bugün

Ayrıca modumuz 2013 yılında IDEF Savunma Sanayi Fuarında oyunun yapımcı firması olan Bohemia Interactive'in standında VBS 2 (yapımcı firmanın Amerikan ordusu da dahil olmak üzere bir çok ülkenin ordusuna askerlerinin eğitiminde kullanılmak amacıyla yaptıkları bir eğitim simulasyonudur) adlı ürünlerinin tanıtımında kullanılmıştır.

IDEF 2013 - Resimleri

Bizi Twitter ve Facebook üzerinden de takip edebilirsiniz:

Twitter:https://twitter.com/Turkishmodteam
    Facebook:https://www.facebook.com/Turkishmodteam
    Youtube:https://www.youtube.com/TurkishModTeam

Arma 3 TSK Mod Trailer:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr34 -- 4 Ağustos 2017; 14:29:58 >

• ellerinize sağlık
    birde arma3 türkçe yama varmıdır acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 3 Aralık 2014; 17:40:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akibeel

ellerinize sağlık
    birde arma3 türkçe yama varmıdır acaba

Teşekkürler, Türkçe yama mevcut değil herhangi bir çalışmada yok.
  • Güzel çalışma modun tam sürümü çıktımı acaba???
  • ozgurr34 O kullanıcısına yanıt
    MERHABA BEN MUHARREM SU ANDA ARMA 3 SEVENLERİNE MÜJDE SU ANDA ARMA 3 ÇEVİRİSİ YAPIYORUM İNGİLİZCE İYİ BİLEN BİR KİŞİ BANA YARDIM ETMESİNİ DİLERİM TÜRKÇE YAMAMIZI BİRLİKTE DUYURURUZ BENİMLE İLETİSİME GEÇMEK İSTEYENLER =yuasta@oulook.com benmim e postam ingilizce iyi bilen bir kisi benimle iletişime geçsin yoksa ben bildiğim kadarıyla çevireceğim TÜRKÇE YAMAYI 1 AY İÇİNDE E POSTAM ÜZERİNDE VE BU SİTEDE DUYURACAОIM HADİ HAYIRLISI
    VE UNUTMADA YOUTUBE KANALIM BULUNMAKTA KANALIMIN ADI:TURKCE YAMA ORADAN VİDEOSUNU PAYLASACAОIM
    @ozgurr34

• ozgurr34 O kullanıcısına yanıt
    VE UNUTMADAN YAN CEVİRİLERİM DE BULUNMAKTA AMA HENÜZ BİR SAYFAM YARIMCI OLACAKLAR VARSA İLETİSİME GECSİN NEYSE YAN ÇEVİRİLERDEN BASEDELİM MESELA MURDERED SOULS GÖREVLER %100 TÜRKÇE MENÜ %100 TÜRKÇE OYUNDAKİ ETKİLESİMLER %100 TÜRKÇE BİLGİNİZE BÖYLE BIRAKTIM DEVAM ETMEMİ İSTEYENLER İLETİŞİME GEÇSİN ENAZINDAN OYUNDAKİ GÖREVLERİ ANLARSINIZ YAKINDA ONUNDA VİDEOSUNU YOUTUBE KANALIMDA DUYURACAĞIM LİNKİNİDE YAKINDA YOUTUE KANALIMDA BULABİLİRSİNİZ SAYGILAR

• quote:

Orijinalden alıntı: TÜRKÇE YAMACI

VE UNUTMADAN YAN CEVİRİLERİM DE BULUNMAKTA AMA HENÜZ BİR SAYFAM YARIMCI OLACAKLAR VARSA İLETİSİME GECSİN NEYSE YAN ÇEVİRİLERDEN BASEDELİM MESELA MURDERED SOULS GÖREVLER %100 TÜRKÇE MENÜ %100 TÜRKÇE OYUNDAKİ ETKİLESİMLER %100 TÜRKÇE BİLGİNİZE BÖYLE BIRAKTIM DEVAM ETMEMİ İSTEYENLER İLETİŞİME GEÇSİN ENAZINDAN OYUNDAKİ GÖREVLERİ ANLARSINIZ YAKINDA ONUNDA VİDEOSUNU YOUTUBE KANALIMDA DUYURACAĞIM LİNKİNİDE YAKINDA YOUTUE KANALIMDA BULABİLİRSİNİZ SAYGILAR
    abi modu kurdum ama askerler hala amerikan askeri bi fark yok yardım edecek birisi varmı

• Modu kurdum Hala ABD Askeri yardım !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: SubZeroWins

Modu kurdum Hala ABD Askeri yardım !!!
    Modumuzun tam sürüm çalışmaları devam etmektedir, modumuzu yaz mevsiminde yayınlamayı planlıyoruz.

Geliştirilmesine devam ettiğimiz modumuzun tam sürümünden görüntüler aşağıdadır:

Nurol Ejder 4x4 Aselsan Sarp Kule ve FNSS ACV-300/ZMA-15'in 25mm Sharpshooter(M242 Bushmaster)

ZMA ve JÖH

KCI ACH/MICH2000 balistik başlık ve Sig516 Patrol ile PÖH

Otokar Cobra TTZA ve Nurol Ejder 4x4 ile meskun mahal opersayonu

Nurol Ejder 4x4 ve JÖH personelleri

Polis Modelimiz

Aselsan Sarp kule modelimiz

Havadan İntikal | S70 ve AH1W Kobra Helikopterler

Üs Bölgesi - M101 ve M60A3

Çalışmalarımızı Twitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

Twitter:https://twitter.com/turkishmodteam
    Facebook:https://www.facebook.com/Turkishmodteamcom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr34 -- 15 Mayıs 2016; 14:34:42 >

• Mod singleplayerda mı yoksa multide mi oynanabilecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 15Days

Mod singleplayerda mı yoksa multide mi oynanabilecek?
    Her ikisinde de oynanabilecek, modu yayınlayınca sunucumuzu da aktif hale getireceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr34

Her ikisinde de oynanabilecek, modu yayınlayınca sunucumuzu da aktif hale getireceğiz.

Alıntıları Göster
    Çok güzel görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuim

Çok güzel görünüyor

Alıntıları Göster
    Çalışmalar devam ediyor..

M60A3 AMT
    Akıncı ZMA (ACV300)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr34 -- 21 Mayıs 2016; 20:29:40 >

• quote:

Çalışmalar devam ediyor..

M60A3 AMT
    Akıncı ZMA (ACV300)

Alıntıları Göster
    Orjinal oyuna uygulayabilirmiyiz ?

• muratcimen98 M kullanıcısına yanıt
    Zaten sadece orjinal oyuna uygun çıkacak korsan oyun kullananlar sürüm farkından dolayı problem yaşayacaktır.
  • Mod çıkınca oyunu satın alacağım
  • Hocam modunuzu kullanmak icin cok sabirsiz bir sekilde beklemedeyim. RHS , CUP gibi bircok mod kullandim ancak hicbiri sizin alphadaki modunuz kadar dahi zevk veremiyor. Umarim en kisa surede yayinlarsiniz da tam surumde oynayabiliriz.

Harcadiginiz emekler icin tesekkurlerimi sunarim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggy20

Hocam modunuzu kullanmak icin cok sabirsiz bir sekilde beklemedeyim. RHS , CUP gibi bircok mod kullandim ancak hicbiri sizin alphadaki modunuz kadar dahi zevk veremiyor. Umarim en kisa surede yayinlarsiniz da tam surumde oynayabiliriz.

İlginiz için çok teşekkürler, bu akşam içerisinde 0.5 beta versiyonumuzu çıkartacağız ve kısmet olursa Ağustos ayı sonunda modumuzun tam sürümünü çıkartacağız.
  • quote:

quote:

Hocam modunuzu kullanmak icin cok sabirsiz bir sekilde beklemedeyim. RHS , CUP gibi bircok mod kullandim ancak hicbiri sizin alphadaki modunuz kadar dahi zevk veremiyor. Umarim en kisa surede yayinlarsiniz da tam surumde oynayabiliriz.

İlginiz için çok teşekkürler, bu akşam içerisinde 0.5 beta versiyonumuzu çıkartacağız ve kısmet olursa Ağustos ayı sonunda modumuzun tam sürümünü çıkartacağız.

O zaman bu akşam uzun bir akşam olacak desenize Sabırsızlıkla beklemekteyim modunuzu.

• quote:

quote:

hocam merhaba

acaba beta sürümünü internete yükledinimzi ? çünkü indirebileceğim bir yer bulamadım yeni versiyonu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.