Şimdi Ara

Arkdaslar GTA Vice City Hilelerini nasil yapabilir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar GTA Vice City Hilelerini buldum ama nasil yapacagimi bilemiyorum acaba yardimci olurmusunuz.

• onu bilmeyen mi kaldı be oyun açıkken normal hileyi yaz
  • kardeş sizin orada da teknoloji geriden geliyo galiba
    boşwer sen GTA San Andreas oyna
  • sen daha ordamısın oyun oynarken veya esc ile oyundan çıktıgın zaman şifreleri yazabiliyorsun mühim olan oyunu nasıl bitirebilmek benim hiçbir görevim kalmadı heryeri aldım bütün grevleri bitirdim şimdi boş boş geziyorum asıl bana yardım
  • yahu adam belki bili yeni aldı belki bu oyunu birisinde gordu begendi sonrada aldı.olamazmı bende hala oyunuyorum..biturlude bitirmedim ama geridemiyim bende...geridesin derseniz tarzım olan yeni oyunların hepsini bitirdim

hl2 ,pop-warior within,doom3,underground2 vs.kimse elestirmeyin bosuna adama yardımcı olun...

asagıdaki linkteki trainer indir. sonra onu calısır...uerinde yazan tusalara basınca istedigin hileler aktif olur.bosuna saatlerce hile yazmazsın..

http://www.megagames.com/cgi/download/download.cgi?action=search&category=trainers&search=GRAND.THEFT.AUTO.VICE.CITY.PLUS10TRN.PIZZA.ZIP

• oyunu oynarken normal hileyi yaz ha dersen hileyi nerden bulurum diye google.com dan arat çok rahat bulursun
  • san andreas daki hileleride yapamz ki zaten
    şaka bi yana dalga geçmemek lazım.ilk başta herkes böyleydi.krdeş oyunda normal duruyoken esc ye bas menüye gel veya oyun sırasında hileleri yaz.orda sol üstte "cheat activated" yazar.o zaman olmuştur.
  • direkt menüdede yazabilirsin.
  • arkadasım sen traineri indir bir saat hile yazacam diye ugrsama...
  • oyun sırasındada oyun pause deyken de girilebilir
  • jerry nin dediği gibi ben de gta san andreas var oyunu dha dün aldım ve 12 bölüm falan geçtim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.