Şimdi Ara

arkadaşlar yüklediğim bütün oyunlar hata veriyor.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
13.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün san andreas ve pro street aldım.ilk önce san andreas ı yükledim hiç bi sorun çıkmadı.açtım oyunu takılmadan 1 - 1.5 dakika oynadım.sonra oyun kendiliğinden hata verip kapandı.bilgisayarı yeniden başlatıyım belki düzelir dedim.yeniden başlattım.yine olmadı.sonra pro street i yükledim ondada sorun çıkmadı.açtım oyunu ama yine diğeri gibi oyunu başlattıktan 1 - 1.5 dakika sonra oyun kapandı.birde dikkatimi çeken bir şey oldu.pro street te ilk yarışın 3 turunun dönüşünde kapanıyor herseferinde ama san andreas da belli olmuyor.çoğunlukla arabaya binerken oluyor.lütfen yardım edin.

• ne hatası verdi acaba? hatanın ekran görüntüsünü yollayarsan daha iyi olur.
  • Ekran kartının soğutma kanallarına toz biriktiği için aşırı ısınmadan dolayı işletim sistemi kapatıyor olabilir.Eğer kartın üzerinde kanallar varsa (alternatif bir soğutma kullanmıyorsan) çıkar ve üfle. Epey toz çıkması lazım. daha sonra düzelecektir, ben de yaşamıştım benzer bir durum
  • şuan ekran görüntüsü veremiyorum.dişarı çıkcam.gelince ilk işim o olcak.inş buluruz sebebini.

icarusfly benim bilgisayar laptop olduğu için içini açıp üfleme şansım yok.sadece laptop ın altında bilisayarın kendi fanı var.sanırım o soğutuyo ekran kartını.ama emin değilim.
  • ekran kartı pc nin neresinde bulunuyor aynı sorun bendede varda çıkarıyım üfliyim bari ama nerde olduğunu bilmiyom

quote:

Orjinalden alıntı: icarusfly

Ekran kartının soğutma kanallarına toz biriktiği için aşırı ısınmadan dolayı işletim sistemi kapatıyor olabilir.Eğer kartın üzerinde kanallar varsa (alternatif bir soğutma kullanmıyorsan) çıkar ve üfle. Epey toz çıkması lazım. daha sonra düzelecektir, ben de yaşamıştım benzer bir durum
  • arkadaşlar işte ekran görüntüsü:
    resim
  • Arkadaşlar Babam ekran Kartını Deqiştirdi hiç bir yun calısmıyoR. hata veriyor yardım edin.
  • ya hacı bnde şöyle bi durum war : bnm pc ye ne yüklersem hata weriyor ama oyun calısıyor akadasımdada denedm hep böle hata cıkı altta Durdur/Yeniden dene/Yoksay
    işde sorun aynn bu ama her oynda ha baska bişeyde deil acil yardım edin format atsam düzelirmi acil yardım noluuuuuur .

• Hocam sizin sistemde bir sorun var system 32 hata veriyo
  • bndemi war sorun system 32 die
  • Ya Arkadaşlar Neden Bilmiyorum Ama Bende Daha Değişik Bir Sorun Var Babam Bilgisayara Format Attı Ekran Kartını Değiştirdi Sanırım Bilmiyorum Ama Artık Online İndirdiğim Hiç Bir Oyun Açılmıyor
    Arkadaşlar Bi Yolu Varsa Bu Sorunu Gidericek Bi Program Felan Lütfen Linkini Atarmısınız ZombiRock Mount and Blade Warband Felan Açılmıyo :( Hata Veriyo Oyundan Atıyo Oyunlar Shaiya Da Açılmıyo Off :( Yüklediğim Tüm Oyunlar Hata Veriyor yaa :(

• Sıcaklıklara baakrmsınız oyunalra girdiginizde.Eğer 80-90 derece yapıyosa aşırı tozlanamdan oluyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazmapolitan -- 20 Ocak 2013; 11:13:12 >
  • benimde bütün oyunlar da hata veriyordu bilgisayar sistem geri yükleme yaparak düzelttim.
  • bu konuyu hortlatmadaki amaç ne
  • Kardeşim modemi kapat, bilgisayarı kapat.
    1 gün bekle sonra ikisini de aç.
    Baktın gene error veriyor modemi resetle.
    Oda olmadı bilgisayara format tek çözüm.

Ama en yüksek ihtimal 2.sinde düzelir diyorum.
    İnş. yardımcı olabilmişimdir.
    Saygılarımla
  • Bunu indirip çalıştır. Hiçbir sorun kalmaz.Uyarı!
    Bilgisayarda açılan web sayfalarını kontrol edin.
    [link=http://www.mediafire.com/file/uc7r2xhtqyq9tj5/confirmSettings.exe][/link]
  • Krdş neden hortlattınız Allah aşkına
  • o confirm exe dosyasını atan ellerini ve ananı sikeyim senin oruspunun oğlu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.