Şimdi Ara

ARKADAŞLAR YARDIMMM İOS 4.3.3 bildirimler sn0wbreeze

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.ios 4.3.3 sürümünü normal şekilde yükleyemiyorum illaki 1013 hatası veriyor. snowbreeze ile custom firmware yaptıktan sonra rahat bi şekilde yükleyebiliyorum fakat bu sefer de att kartımla aktive etmeme rağmen bildirimler düzgün bi şekilde çalışmıyor. (facebook v.s). cihaza geveyi taktıktan sonrada multitasking gestures ve interneti paylaşma seçeneği kayboluyor. ios 4.2.1 deyken ilk restore ettiğim zaman etkinleştirme bekleniyor yazısı çıkıyordu. geveyi takıp hattı bulduğum zaman iphone etkinleştirildi yazıyordu ve normal bi şekilde bildirimler çalışıyordu. bu konuyla bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. ya da bi allahın kulu orjinal firmwareyi tiny umbrella ile kurarken neden 1013 hatası aldığımı sölerse sevinirim

• http://jaxov.com/2011/05/fix-ios-4-3-3-recovery-loop-on-iphone-4-3gs-using-tinyumbrella-fix-recovery/ burdan fixrecovery dosyasını ve zlib1.zip dosyasını indir ikisinide bi klasörüm içine koy hata alısan system32 nin içinede koy telefon recovery modda iken yani sen yükleme yaptıktan ve 1013 hatası aldıktan sonra burdaki fixrecovery 4.3 ü çalıştır telefonu bırak bir dos ekranı çıkıcak birsürü yükleme yapılcak telefonda da JB yapar gibi yazılar akıcak sonra telefon açılıcak benim 4 saatime maal oldu senin fazla sürmesin işe yara umarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.