Şimdi Ara

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var nolur yardım edin :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler phenom II 945 işlemcim var hava soğutmada 50 C alıyodum akasa işlemci soğutucum vardı

Şimdi sıcak yüzünden H100 aldım gene aynı 50 C bu normalmi?

Bu dereceler boştayken resimde ekleyeyim

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var nolur yardım edin :(

Yardımcı olun lütfen çıldırcam corshair teknik servisi aradım normal diyo

e ben zaten akasa hava soğutmayı taktiğimda 50 C di gene ?

• Arkadaşlar düzenleyi bulamadım o yüzden flood yapmıyorum k.bakmayın

Corshair h100 son fan hızındaki derece bu + altında macun var diye sürmedim yarım macun vardı işlemci üzerinde onu az düzelttim kartla taktım üstüne neden böyle oldu ki ?
  • Valla hocam bana pek normal gelmedi sistem bostaykenmi 50 oluyor yoksa yuk altina girincemi bista ise bence normal degil bende phenom x6 var sistem bosta iken 33 dereceyi gecmiyor thermaltake in max orb sogutucusunu kullaniyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_SeDo

Valla hocam bana pek normal gelmedi sistem bostaykenmi 50 oluyor yoksa yuk altina girincemi bista ise bence normal degil bende phenom x6 var sistem bosta iken 33 dereceyi gecmiyor thermaltake in max orb sogutucusunu kullaniyorum..

abi valla boştayken 50 C ama ben akasayı kullanıyodum hava soğutma ondada aynı dereceydi bi cazibesimi yok ben mi yanlış yaktım anlayamadım olayı cihazdamı sorun var ? :S
  • Connect the pump directly to the PSU as noted in this thread. If the unit does not work properly, we'll be happy to replace it.

yazmışlar aynı olay olmuş corshair de sizce psu a mı bağlamam lazım direk ben anakarta takmıştım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: norule1958

quote:

Valla hocam bana pek normal gelmedi sistem bostaykenmi 50 oluyor yoksa yuk altina girincemi bista ise bence normal degil bende phenom x6 var sistem bosta iken 33 dereceyi gecmiyor thermaltake in max orb sogutucusunu kullaniyorum..

abi valla boştayken 50 C ama ben akasayı kullanıyodum hava soğutma ondada aynı dereceydi bi cazibesimi yok ben mi yanlış yaktım anlayamadım olayı cihazdamı sorun var ? :S

Hocam hangi sehirdesiniz sicak bir yer ise normal ama aniden sicaklik degerlerinde artis yadadiysaniz sanirim bir yerlerde bir sey var birde sogutucuyu degistirdim dedin macunu iyice yaydinmi islemcinin uzerine onu iyi ayarlaman lazim.

• quote:

Connect the pump directly to the PSU as noted in this thread. If the unit does not work properly, we'll be happy to replace it.

yazmışlar aynı olay olmuş corshair de sizce psu a mı bağlamam lazım direk ben anakarta takmıştım ?

Islemci fanindanmi bahsediyorsunuz

• sıcak odam ama okadarda değil yani sonuçta sıvıyla hava arasında fark olması gerekmezmi odam sıcak olsada ?

h100 de macun sürülü geliyo diye özel bi macun sürmedim hocam taktım direk anlamadığım olay nasıl aynı derece ozaman niye 275 lira verdikki 50 liralık hava soğutmayla aynı görevi görüyosa ?
  • quote:

quote:

Connect the pump directly to the PSU as noted in this thread. If the unit does not work properly, we'll be happy to replace it.

Islemci fanindanmi bahsediyorsunuz

normalde anakart üzerindeki 3 pin varya ona takıyorum diğer kabloyu molexle psu ya bağlıyorum ben mi yanlış anladım yoksa çözemedm :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.