Şimdi Ara

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite ve Bölüm Tavsiyeleri >> Bölüm >> Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    748 Mesaj
    Arkadaşlar bu yıl istediğim bölümler gelmeyince bende tercih yapmadım.Ve seneye hedeflerime ulaşmak için daha çok çalışacağım.Ve bazı bölümler arasında kararsız kaldım.Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda.

Boğaziçi-Yönetim Bilişim Sistemleri

YTÜ-Makine Mühendisliği

Odtü-Fizik

Evet arkadaşlar bu 3 bölüm arasında kaldım.Fizik iş imkanları hiç yok diyorlar o yüzden biraz korkuyorum.Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

Ytu makine sec
    quote:

Ytu makine sec

Hocam çok teşekkürler.Peki Boğaziçi için ne düşünüyorsunuz?Mezun olduktan sonra iş imkanları vs.

Orijinalden alıntı: emrekaragol6

quote:

Ytu makine sec

Hocam çok teşekkürler.Peki Boğaziçi için ne düşünüyorsunuz?Mezun olduktan sonra iş imkanları vs.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: emrekaragol6

quote:

Ytu makine sec

makinede hep kendini gelistirebilirsin.. ytu den yana tercihin olsun

|
    |

• Er
    14 Mesaj
    Puanin kotu degil o puanla odtu fizige gidip kendine sadece iskence yapmis olursun. 4 5 hatta 6 senede bitecek bi bolum degil hele ki odtu de. Mezun olunca da o kadar cilene karsilik is imkani az hemde asiri az. Dersanede hoca olursun o puanla farkli yerler yazardim ama illa bu ucluden biri dersen ben de ytu makina secerdim

Orijinalden alıntı: Tertiko

Puanin kotu degil o puanla odtu fizige gidip kendine sadece iskence yapmis olursun. 4 5 hatta 6 senede bitecek bi bolum degil hele ki odtu de. Mezun olunca da o kadar cilene karsilik is imkani az hemde asiri az. Dersanede hoca olursun o puanla farkli yerler yazardim ama illa bu ucluden biri dersen ben de ytu makina secerdim
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmetccakir

Çok teşekkürler hocam bende makine yazmak için tercih yapmadım ama Boğaziçi falan olunca acaba yazsam nasıl olur diye düşünmüştüm.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.