Şimdi Ara

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu yıl istediğim bölümler gelmeyince bende tercih yapmadım.Ve seneye hedeflerime ulaşmak için daha çok çalışacağım.Ve bazı bölümler arasında kararsız kaldım.Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda.

Boğaziçi-Yönetim Bilişim Sistemleri

YTÜ-Makine Mühendisliği

Odtü-Fizik

Evet arkadaşlar bu 3 bölüm arasında kaldım.Fizik imkanları hiç yok diyorlar o yüzden biraz korkuyorum.Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

• Ytu makine sec

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

Ytu makine sec

Hocam çok teşekkürler.Peki Boğaziçi için ne düşünüyorsunuz?Mezun olduktan sonra iş imkanları vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekaragol6

quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

Ytu makine sec

Hocam çok teşekkürler.Peki Boğaziçi için ne düşünüyorsunuz?Mezun olduktan sonra iş imkanları vs.

makinede hep kendini gelistirebilirsin.. ytu den yana tercihin olsun

• Puanin kotu degil o puanla odtu fizige gidip kendine sadece iskence yapmis olursun. 4 5 hatta 6 senede bitecek bi bolum degil hele ki odtu de. Mezun olunca da o kadar cilene karsilik is imkani az hemde asiri az. Dersanede hoca olursun o puanla farkli yerler yazardim ama illa bu ucluden biri dersen ben de ytu makina secerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetccakir

Puanin kotu degil o puanla odtu fizige gidip kendine sadece iskence yapmis olursun. 4 5 hatta 6 senede bitecek bi bolum degil hele ki odtu de. Mezun olunca da o kadar cilene karsilik is imkani az hemde asiri az. Dersanede hoca olursun o puanla farkli yerler yazardim ama illa bu ucluden biri dersen ben de ytu makina secerdim

Çok teşekkürler hocam bende makine yazmak için tercih yapmadım ama Boğaziçi falan olunca acaba yazsam nasıl olur diye düşünmüştüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.