Şimdi Ara

ARKADASLAR VETERINERLIKTE OKULUN ONEMI VAR MIDIR ?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
1.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Veterinerlikle ilgili merak ettigin bi sey varsa arkadasima sorabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerelisin

• Merakediyorumlutfen M kullanıcısına yanıt
    Hocam çalışma alanları iş bulma olacaklarını sorarsanız sevinirim

İzmir memleket Muğla

• Bozukulaklık B kullanıcısına yanıt
    Tabii ki yarın sorarım
    Sana dönerim
    Bu arada bi arkadasimda uludagda onada sorarim insallah yardimci olabilirim

Çok Sağol hocam ben yatıyorum PM den ulaşırsın hayırlı geceler iyi bayramlar ailenle sevdiklerinle

• Uludag istanbul ankara elazig koklu ve iyi egitimli universitelerdir dostum. Birde veterinerlikte klinik acip kendi is yerinde calismak daha kârlidir devlete atanmaktan. 2 cesite ayrilir genel olarak hayvanciligin cok oldugu koylere yakin ilcede klinik acip buyukbas-kucukbas veterinerligi ve buyuksehirlerde pet veterinerligi. Buyukbas klinigi acmanin masrafi pet klinige gore daha az masrafliymis ama calisma kosullari malum ahira gireceksin. Bölüm zor. Trden mezun olup yurtdisinda calismak istersen mavi diploma veren unileri tercihte on plana koyman gerekiyor. (6-7 senelik unilerde yok genelde bu mavi diploma) yurtdisinda seni veteriner sayiyorlar ancak dil egitimi ve o ulkede zorunlu olan senin almadigin bi egitim geciriyosun 1-2 yil suruyor ortalama.

• Uludag istanbul ankara elazig koklu ve iyi egitimli universitelerdir dostum. Birde veterinerlikte klinik acip kendi is yerinde calismak daha kârlidir devlete atanmaktan. 2 cesite ayrilir genel olarak hayvanciligin cok oldugu koylere yakin ilcede klinik acip buyukbas-kucukbas veterinerligi ve buyuksehirlerde pet veterinerligi. Buyukbas klinigi acmanin masrafi pet klinige gore daha az masrafliymis ama calisma kosullari malum ahira gireceksin. Bölüm zor. Trden mezun olup yurtdisinda calismak istersen mavi diploma veren unileri tercihte on plana koyman gerekiyor. (6-7 senelik unilerde yok genelde bu mavi diploma) yurtdisinda seni veteriner sayiyorlar ancak dil egitimi ve o ulkede zorunlu olan senin almadigin bi egitim geciriyosun 1-2 yil suruyor ortalama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thy34.

Hocam sene başından beri sıkça görüyorum bu Afyon mevzusunu
    Harbiden o kadar kötü mü şehir?

Şehir değil ki köy orası

Hiçbir bölümü yazılmamalı. Tıp fakültesi bile sıkıntılı.

Bayram sonrası geniş bir konu açacağım bu konu hakkında.
    Afyon Kocatepe gibi hataya kimse düşmeyecek inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oo bu konuyu nasıl kaçırırım ya neyse görmek iyi oldu bende vet adayıyım hayırlısıyla olur inş sorularım var MF3 puanım 300 civarı(obpli) kaç bin gelir ve 135-140 bin civari gelirse Atatürk Üni yazmayı düşünüyorum nasıl önerirmisiniz? :)

• benim sıralamam da 90 bin civarı .kırıkkale yazmayı düşünüyorum . takipteyim bu konuyu :)
  • Süper yardımlar var fakat daha ayrıntılı anlayabilecek birileri olsa çok güzel olur

• Thomas Muller kullanıcısına yanıt
    Benimde obp li 310 civarı 110-120 arası gelir mf3 diye düşünüyorum bakalım neler olacak

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.