Şimdi Ara

arkadaşlar turkcellde böyle bişey çıkıyormuş haberiniz olsun!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: qoobe

Eğer 536 lı hatlarda,görüşme bitince *#31#31* tuşlarsan ve sonra kendi etrafında 3 kez dönüp sonra da sol elinin serçe parmağını sağ kulak memene değdirirsen,en son görüşmede harcadığın kontörün 3 katı hattına otomatik olarak yükleniyormuş.-

sergen_baba nın yazdığı şeye kesinlikle inanmıyor zaten kulağa da çok saçma geliyor ama gerçek olan işte budur bunu deneyin ve farkı görün

• EVET AÇIKLIYORUM BENDE İNANMIYORUM AMA SADECE GELEN MAİLİ FORWARDLADIM AMA HERKEATEN BU MAİL GELDİ MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM KIZ BANA VAR AMA TAM BİLGİ VEREMİYORUM DEDİ İLGİNÇ OLAN BU İŞTE OLMASA OLMAZ DERDİ BENCE SİZDE ARAYIP BİR SORUN DERİM AMA PEK İNANDIRICI DEĞİL SADECE BANA GELEN BİR MAİL ARKADŞLAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: sergen_baba

EVET AÇIKLIYORUM BENDE İNANMIYORUM AMA SADECE GELEN MAİLİ FORWARDLADIM AMA HERKEATEN BU MAİL GELDİ MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM KIZ BANA VAR AMA TAM BİLGİ VEREMİYORUM DEDİ İLGİNÇ OLAN BU İŞTE OLMASA OLMAZ DERDİ BENCE SİZDE ARAYIP BİR SORUN DERİM AMA PEK İNANDIRICI DEĞİL SADECE BANA GELEN BİR MAİL ARKADŞLAR

Kız keklemiş, canı oyun istiyordu herhalde sıkılmıştır gariban orda 8 saat sandalyenin üstünde bilgisayar başında bir sürü trick ve Turkcell'in açığını soran insandan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: # İKON COMPUTER #

AYNI POSTU DAHA DÜN OKUDUM.SÜREKLİ TEKRARLAMAK ZORUNDAMIYIZ?

• kamera nerde!!!!!!
    beyelr yalnız şu gerçek biri sizi ödemeli aradığında operatörün konuşmasını dnleyip(hani kabul ediyorsanız 1 e etmyorsanız 2ye basın muhabbeti varya)işte kabul edip 1 e bassarsan operatörde kaybettiğin zamanı sen ödemeli arayanı kabul ettiğinde konuştuğun kişinin zamanına ekliyor YANİ sen seni ödemeli arayanla 1 dakka konuştun sanıyorsun bir bakıyorsun 1 dakka10 saniye tutmuş
    ben denedim gördüm
    SAKIN ÖDEMELİLERİ KABUL ETMEYİN kapatıp siz o kişiyi arayın dost tavsiyesi....
  • quote:

Orjinalden alıntı: bevran

beyelr yalnız şu gerçek biri sizi ödemeli aradığında operatörün konuşmasını dnleyip(hani kabul ediyorsanız 1 e etmyorsanız 2ye basın muhabbeti varya)işte kabul edip 1 e bassarsan operatörde kaybettiğin zamanı sen ödemeli arayanı kabul ettiğinde konuştuğun kişinin zamanına ekliyor YANİ sen seni ödemeli arayanla 1 dakka konuştun sanıyorsun bir bakıyorsun 1 dakka10 saniye tutmuş

Sanmıyorum böyle birşey olacağını, öle zaman kaybetmeymiş falan ondan para alsalardı kapalı telefonda ulaşamadığında da alınırdı, daha ileri gidip çaldırma başına ücret alınırdı, eğer ki o sürenin parasını alıyorlarsa yazıklar olsun alanlara, üç kuruşun peşinden koşuyorlarmış derim, bu kadar da terbiyesizlik olmaz der her yatıp kalktığımda lanet okurum.
  • yalan dolan falla kesın turkcellın kendı adamları bunu cıkarmıstır hatta ole yapınca daha fazla fatura gelıo bıle olabır fall a
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRCaPiTaL

quote:

Sanmıyorum böyle birşey olacağını, öle zaman kaybetmeymiş falan ondan para alsalardı kapalı telefonda ulaşamadığında da alınırdı, daha ileri gidip çaldırma başına ücret alınırdı, eğer ki o sürenin parasını alıyorlarsa yazıklar olsun alanlara, üç kuruşun peşinden koşuyorlarmış derim, bu kadar da terbiyesizlik olmaz der her yatıp kalktığımda lanet okurum.

Öyle olsa ödemeli arama geldiğinde de kontör düşerdi.. Sen faturadan mı kotrol ettin ekrandaki sayaçtan mı?

• bakaLım yarın ne cıkacak...Acaba msj yoLLayıp kontörü karşı tarafa düşürttürebiLirmiyiz.Duyduğuma göre bunun için telefonu 8kere duvara fırlatmak ardından da camı acıp atLamak gerekiyor. Sadece giriş ve birinci katta oLanLar bu servisten faydaLanamıyor
    quote:

Orjinalden alıntı: # İKON COMPUTER #

AYNI POSTU DAHA DÜN OKUDUM.SÜREKLİ TEKRARLAMAK ZORUNDAMIYIZ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sergen_baba

> > Sayin Turkcell Kullanicisi, EgerTurkcell (532,533,535)'den Turkcell
    > >
    > > 532,533,535)'e telefon görüsmesi yapmissaniz, görüsme bittikten sonra
    > karsi
    > > taraf kapattiktan sonra *666** tuslarsanyz, konusma bedelinizin yarisi
    > > faturaniza yansimaktadir Turkcell'den Telsim (542)'e görüsme yaptiginiz
    > > zaman ise *667**, Turkcell'den PTT hatlarina telefon actiginizda ise
    > > *668** tuslarsaniz yine konusma bedelinizin sadece %50 si faturaya
    > > yansiyor.Sirtimizdan milyarlarca dolari hortumlayan Turkcell'in bu
    acigini
    > > sonuna kadar kullanmaya çagiriyoruz sizleri.Turkcell'in hic bir zaman
    > > ödemeyecegi "Sabit Ücret" adi altinda aldiklari haraclarida belki biraz
    > > olsun telafi etme imkani bulmus oluruz.

deneyen oldumu

• ya ben konuşmadan sonra gelen arama süresine baktım benim konuştuğumdan daha fazlaydı çünkü karşımdaki kişiyle konuşmaya başladığımda zaman tuttum ama inşallah dediğiniz gibidir kontür düşmüyordur ama ben dikkat ettim siz deneyin yazın burda..
    quote:

Orjinalden alıntı: clubcepmania

quote:

Orjinalden alıntı: TRCaPiTaL

quote:

Öyle olsa ödemeli arama geldiğinde de kontör düşerdi.. Sen faturadan mı kotrol ettin ekrandaki sayaçtan mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: XDiscovery

Turkcelli kazıklamak kim ? Biz kim ? Sen kendini Uzan felanmı sandın ?

• yokm u hala deneyen
  • Arkadaslar deneyinde böle bi şey varsa çok iyi olur ama hiç zannetmiyom böle bir işin olmasını
  • baba sırf oluyo mu diye denedim bi dünya kontörüm gitti sağol yani
  • Orjinalden alıntı: bevran

ya ben konuşmadan sonra gelen arama süresine baktım benim konuştuğumdan daha fazlaydı çünkü karşımdaki kişiyle konuşmaya başladığımda zaman tuttum ama inşallah dediğiniz gibidir kontür düşmüyordur ama ben dikkat ettim siz deneyin yazın burda..

Tabiki öyle olacak çünkü sayaç çağrı geldiği zaman işlemeye başlıyor.. Çağrı hiç kesilmediği için de senin ne kadar konuştuğun için senin telefonunda değil karşı tarafın telefonunda gözükür.
  • aynı olay yıllar önce ptt hatları içinde vardı telefon görüşmesi bittikten sonra *****###### v.s. bas sonra telefonu kapat ve ay sonunda fatura gelmesin ama yıllar yılı bize hep fatura geldi ne malum bunu turkcellin kendisinin uydurmadığı yani varsa böyle bişi diyen bissürü dost şimdi birbirini arayıp acaba oluyomu diye merak gidercek sonuç millet konuştuğu içinde turkcell kazanacak helal valla

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.