Şimdi Ara

Arkadaşlar TElefonla ilgili bi problem yardımcı olurmusunuz??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar.ben 1 sene önce ericson k 750i aldım ve cekmediğim dert kalmadı telefon hala serviste yeni gönderdim 2 de bi bozuludu ki çok iyi kullanmama rağmen.tuşları durduk yere çıktı felan neyse ben servise verdim o teli.ben yeni bi tel almak istiyorum Nokia N 70 veyahut N 73 düşünüyorum Siz ne diyorsunuz.N 70 yeter mi yoksa biraz daha paraya kıy N 73 al baya gidermi diyorsunuz ve arkdaslar ben artık bole bi sıkıntı cekmek istemiyorum rahatlıkla kullanmak istiyorum yorumlarını bekliyorum bosuna yanlış yere para gitmesin şimdiden saolun..

• N70 kullanıyorum . Ve gayet memnunum . Verdiğim paraya değdi doğrusu ... Yine de sen bilirsin. Ama ; senin için kamera önemliyse , N73 almanı öneririm(3.2 MegapixeL ; Carl Zeiss Optics Tessar).

Arkadaşlar TElefonla ilgili bi problem yardımcı olurmusunuz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 7 Eylül 2006; 15:28:36 >
  • peki dostum sadece N 70 le N 73 ün arasında kamera farkımı var sadece baska yokmu??
  • k750i den sonra 6233 ya da n73 iyi gider multimedya olarak
    n73 te symbianda var...!
  • quote:

Orjinalden alıntı: RyLie

peki dostum sadece N 70 le N 73 ün arasında kamera farkımı var sadece baska yokmu??

Görebildiğim kadarıyla bir tek kamera farkı var .. Bir de dahili hafıza(42 MB N73 , 20 MB N70)
  • symbian ne gibi bi özellik dostum?biraz bahsedermisin sana zahmet ve diğerleride lutfen.!?
  • Symbian OS = Symbian OS, Symbian şirketi tarafından mobil cihazlar (PDA'lar ve akıllı telefonlar) için geliştirilmiş bir işletim sistemidir. Symbian OS, Psion şirketinin geliştirdiği EPOC işletim sistemine dayanmaktadır.

Symbian şirketinin bugünkü sahipleri Ericsson, Panasonic, Nokia, Samsung, Siemens AG ve Sony Ericsson'dur. 2004 yılında Psion hisselerini satmıştır.

Symbian işletim sistemini kullanan birkaç farklı arabirim bulunmaktadır. Bunlar arasında UIQ ve Nokia'nın Seri 60 ve Seri 80 arabirimleri bulunur.

Hafıza yönetimi cihazın uzun süre hatasız çalışmasını sağlar.
    (Kaynak : Vikipedia)

Uzun lafın kısası ; Symbian , bir işletim sistemi. Uygulamaları , oyunları , temaları , ... vs. üzerine oluşturduğun bir sistem. Günümüz teknolojilerinin desteklediği bir platform. Eskiden Symbian'dan önce ; Java kullanılırdı(Hala da kullanılıyor ama ; imkanları kısıtlı).

N73 ve N70 ; symbian işletim sistemine sahip.(S60)

• analdım dostum saolsın ya baya ii oldu peki sence n70 mi 73 mü dostum ya birde artık beu alacağım telefonun bana baya bi gitsin istiyorum anladınmı sıkıntı yaşamak istemiyorum ??
  • bana sorarsan n73
    quote:

analdım dostum saolsın ya baya ii oldu peki sence n70 mi 73 mü dostum ya birde artık beu alacağım telefonun bana baya bi gitsin istiyorum anladınmı sıkıntı yaşamak istemiyorum ??
  • telefonun özelliklerini geliştirebiliyosun
    bilgisayarda kullandığın bazı uygulamaların telefona uyarlanmış küçük şekillerini kullanabiliyosun

mesele bilgisayarda fotoshop var
    telefonda facewarp, photorite gibi foto düzenleyiciler var işte...
  • emin olki n73 baya bi kullanacağın bi telefon...!
  • anladım dostum k 750i de bilgisayardan resim ve mp3 alışverişini yapabiliyordum.n73 dende yapabilicem deilmi örneğin flash bellek çıkıyordu işte yani k750i nin hafıza kartı ordan alıyordum veriyordum falan aynı şekilde yapıcam deilmi dostum ve sanırım n73 de 64 hafıza varmış dahili ve alırken ne kdr veriyorlar acaba bi bilgin varmı 64 dışında o saten telefonun içinde bulunan ???
  • n73de de aynı şekilde veri alış verişi yaparsın o sorun olmaz
    ve n73 42 MB 64 değil
    içindende bişey çıkmıyo sanırım(çıksada 64 tür)
    sonradan mutlaka alman gerek yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: ScORphY

n73de de aynı şekilde veri alış verişi yaparsın o sorun olmaz
    ve n73 42 MB 64 değil
    içindende bişey çıkmıyo sanırım(çıksada 64 tür)
    sonradan mutlaka alman gerek yani

Hocam ; N73'ün içerisindeki 42 MB olan dahili hafıza(yani telefon hafızası). Kutudan 64 MB'lik hafıza kartı çıkacak ... Bence bu telefonun işlevleri için 64 MB hafıza kartı yetmeyecektir. 512 MB(en az) hafıza kartının alınmasında fayda var ...
  • bencede en iyisi n73 al n70 yavaş yavaş popülerliğini kaybediyor.
  • peki dostum bende k 750i den kalan bi hafıza kartı var!
    sony marka sandisk memory stick pro duo 512 mb olurmu o acaba??
  • quote:

peki dostum bende k 750i den kalan bi hafıza kartı var!
    sony marka sandisk memory stick pro duo 512 mb olurmu o acaba??

Uyumlu olmaz hocam...Desteklemez...
  • arkadaslar n70 ile n73 arasindaki fark kagit uzerinde kalmiyor, isletim sisteminin daha yeni olmasi, ekranin buyuklugune gore telefonun boyutu, agirligi vs. her konuda n73 daha gelismis. ben n73 aldim 2 gun once, arkadasim da 1 hafta once n70 aldi aradaki fark kullaninca anlasiliyor ancak. n70 bir tek gorunuste daha guzel olarak sayilabilir ki o da kullaniciya gore degisir. simdilik tek problem bu s60 3rd ed e cok az program var, bol sis program kullananlardansaniz sikintiya girebilirsiniz. ki o problem bikac ay icinde kalkacaktir..

herkese iyi gunler..
  • n73 te af var mı ?
  • evet var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.