Şimdi Ara

arkadaşlar ps2 de fear oyunu varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fear oyununu bilgisayarda oynuyan arkadaşlarım çok övdü... ps2 de çıktımı. Bilgisi olan varmı...
    bu arada ps2 yi yeni aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iss_mail -- 15 Şubat 2007; 23:28:51 >

• dostum o oyun sadece pc xbox xbox360 için
  • Zaten ps2de oynanmaz o oyun mouse olmadan cok sikar
  • Aksine alışırsan gayette güzel oynanır. Ama alışması zor cidden. Ve bildiğim kadarıyla bu oyun x360 ve pc için yapıldı.
  • Fear derken arkadaş Black'i kastediyor olmasın :)
  • dostum ps2 fear ı kaldıramaz malesef
  • Bu arada black fear'dan aşağı kalır bir oyun değildir tavsiye ederim ve black'te korku yok ama bol bol mermi ve roket var. Gamerr dostum adamlar uğraşmazlarsa olmaz tabii, neden yapmadıklarını bilmiyorum sanırım grafikleri ps2'ye bakarak yapmadıklarından grafikleri kısmak istemediklerinden fear'ı ps2 için port etmemişlerdir. Ve eminimki büyük bir kayıp değil bu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kryeck

Bu arada black fear'dan aşağı kalır bir oyun değildir tavsiye ederim ve black'te korku yok ama bol bol mermi ve roket var. Gamerr dostum adamlar uğraşmazlarsa olmaz tabii, neden yapmadıklarını bilmiyorum sanırım grafikleri ps2'ye bakarak yapmadıklarından grafikleri kısmak istemediklerinden fear'ı ps2 için port etmemişlerdir. Ve eminimki büyük bir kayıp değil bu.

tabiki kayıp değil black gerçekten herşeyiyle 4*4 lük bir oyun ps2 de.bahsettiğin gibi bazı firmalar oyunlarını çıktığı gibi yayınlamak isterler sanırım fea da böyle oldu sağlık olsun.sanırım fear ıda ps3 te oynayacağız.

• siz aşmışsınız beyaa..
    teşekkürler bilgileriniz için.. peki ps2de bildiginiz güzel korku oyunu varmı??
  • quote:

Orjinalden alıntı: iss_mail

siz aşmışsınız beyaa..
    teşekkürler bilgileriniz için.. peki ps2de bildiginiz güzel korku oyunu varmı??

silent hill serileri ve re veronica - re4 birde fatal frame bu oyunlar ps2 nin standart olmuş korku oyunlarıdır birde en son çıkan rule of rose var oda fena değil.
  • fear ın ps3 dedikoduları var
  • black al kafan rahat olsun!!evet fearı bende bekliyom ps3 e hadi hayırlısı...
  • F.E.A.R Ps 2 icin cıkmadı zaten kaldırmasıda mümkün degil Ps 2'nin bu oyunu.

Ps 3 icin F.E.A.R dedikodu olmaktan cıktı ve kesinlikle cıkacak bildigim kadarıyla hatta Amazon sitesi oyunun Ps3 versiyonuyla ilgili önsiparis bile alıyor.

http://www.amazon.com/Vivendi-Games-72586-F-E-A-R/dp/B000HKMPVA/sr=1-8/qid=1171759772/ref=sr_1_8/103-8725912-5886215?ie=UTF8&s=videogames
  • anlaşıldı arkadaşlar saolun... ps3 alamicagım için fear oyunu hayal oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.