Şimdi Ara

arkadaslar lutfen bi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ben bu c6 nın setup unu kuruom sonra c6 nın updateri cıkıo,o updateri calıstırmadan serwer acılmıo hata werio ,updateri bi calıstırıom eywaaaaaa, saatler suruo hala dolmadı... Şartmı bunu yapmak baska yolu yok mu sizdede bole saatlerce surdumu ?(bide internet kotalı)
    ilginiz için şimdiden cok tesekkurler

• sakınnnnn updateyi yapma
    eger updateyi yaparken orjinal serverin updatesi yapılır ve suan orjinal server helbond olması lazım
    update yaparsan senin interlude helbond serverine dönüşür
    oynamak istediğin serverin patch ini indirip yükle o şekilde girebilirsin
  • onuda denedm ama ozamanda hata werio
  • hangi server a girmeye çalışıyorsun ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih1978

hangi server a girmeye çalışıyorsun ?

Moonstar olabilir !
  • o cevap verseydi yardımcı olabilirdim.
    Benim için önemli olan arkadaşın sorununu çözmek abyss e girmeyede çalışabilir, o zaman abyss in patch ini indirip update etmesi gerekecek diyecektim.
    yada hangi server ise onun patch ine bakar ona göre cevap verebilirdim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih1978

o cevap verseydi yardımcı olabilirdim.
    Benim için önemli olan arkadaşın sorununu çözmek abyss e girmeyede çalışabilir, o zaman abyss in patch ini indirip update etmesi gerekecek diyecektim.
    yada hangi server ise onun patch ine bakar ona göre cevap verebilirdim.

Şakasına takıldım fatih yanlış anlaşılma olmasın...
  • ilginiz icin cok saolun, kafamda bi kac tane serwer war bunlardan birisi abyss,mega,khaos,heavensgate,horyu ama hangi serwerdaha saglam buggsuz az donatesiz bilmiom yardımcı olursanız sewinirim
  • hocam once oyunu pc ne kur update yapma sora oynamak ıstedıgın serverın sıtesınden serverın system dosyasını yada auto updaterını ındır o updater ıle update yap yada ındırdıgın system dosyasına lıneage klasorunun ıcıne yapıstır gameguard hatası verıomu onu bılmem ama genel olara serverlara gırıs bu sekılde bıde host deıstırıp gırılenler var ama bunlar hellbound gercı yakında hellboundlarda hot deıstırıp gıremıcek onlarda system dosyası yada updater eklemek zorunda kalcak neyse bı dene inşaallah olur
  • inşallah şimdiden ogle deniom saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: AkHaiRtr

inşallah şimdiden ogle deniom saol

onemlı deıl hocam ınsallah ısını gorur ınsallah yardımcı olabılmısımdır
  • yaw yine olmadı error werio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuzlama -- 18 Temmuz 2008; 13:01:34 >
  • quote:

yaw yine olmadı error werio, cd deki c6 nıj updatesini calıstırıom, l2 gracia adı altında update yapı nolcak bu iş yaw :S:S

o serverın updater ı yokmu hangı serverda oynuyosun yada ınterlude neden ugrasıosun hellbound dene tabı ınterludede oynyanyakın arkadasların varsa haklısın orasına bısey dıyemem ama hellbound ıstersen konuma goz atabılırsın

tabbı ılk amacımız su sorununu coz mek onun ustunde yogunlasalım hangı server lınk koy bı goz atalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumcumx -- 18 Temmuz 2008; 13:03:15 >
  • cd nin updateri calıstırcam bide olye denicem oda sateeen bayaaaaaa uzun surecek bakalm olmassa yine c4 serwerlarda oyle boyle suruneces
  • serwerwww.l2khaos.com,, bunu daha once oynamıstım cok sarmıstı ama arkadasların,istegi uzerine bıraktm şimdi tekrar baslamak isitorm,updaterini indirdim calıstırdım,oyuna girdim,masa ustundeki interlude yazısı cıktı tam dedim acılıcak error werdi

• yenı updaterler falan var ama sorun crıtıcal eror onu neden yapıo onu anlamadım ıstersen oyunu bastan kur gracia updatesi oyun systemını bozmus olabılır tekrar kur ve update etmeden serverın updaterı ıle update et ole dene
  • ya ben bu c6 nın cd sini bizim bi bilgisayarcıya da goturdum hatta dam l2 nin orjinal cd lerinide satıo,bu cd de dedi eksik dosyalar war,calıstırmaz dedi,aldıgım yere goturdum bi eksiklik yok dedi,acaba biliosam bana interlude download link i werirmisn internetten indircem oyunu,
  • quote:

ya ben bu c6 nın cd sini bizim bi bilgisayarcıya da goturdum hatta dam l2 nin orjinal cd lerinide satıo,bu cd de dedi eksik dosyalar war,calıstırmaz dedi,aldıgım yere goturdum bi eksiklik yok dedi,acaba biliosam bana interlude download link i werirmisn internetten indircem oyunu,

Bi bakalım kardes saga sola arastıralım lınk koyarıs bulursam eger
  • Kardesım buyur burdan ındır ınterludeyı

http://www.gamershell.com/download_18458.shtml

hade kolay geldın problem ınsallah cozulur
  • Ha bıde unutmadan bı program vasıtasıyla ındırırsen net baglantın koptumu emeklerın bosa gıtmesın ben INTERNET DOWNLOAD MENEGER ile ındırmıstım sende ole denıyebılırsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.