Şimdi Ara

arkadaşlar lustral antideprasanla ilgili

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
10.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar suan bunalımdayım malum sinirli agresif oldugum icin antideprasan almaya başladım.merak ettigim bir soru doktor 7 gün yarım al dedi ondan sonra tam ben alkol icmeyi seven bir adamım.peki alkol almak istedigimde nasıl olcak.özgüven eksikligi yaşıyorm su sıralar.. onu gidip doktorla konusmam gerek

• Bence bırak bu vesileyle alkolü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antidepresan almayın bence.Yarardan çok zararı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FucsioN

Antidepresan almayın bence.Yarardan çok zararı var.

ne gibi hocam ilac faydalı almak şart neden öyle düsünüyorsunuz ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnum44

Bence bırak bu vesileyle alkolü.

bilmiyorum hocam yapabilirsem yapıcam artık ama zor bakalım
  • Bu tarz ilaçlar insanı uyuşturuyor.Uykunuz gelir örneğin yatarsınız yatağa fakat uyuyamassınız.Ayrıca bir süre sonra bağımlılık yaratıyor bu sefer içmesseniz sinirli ve agresif oluyorsunuz.
  • arkadaar internetten dolma bilgilerle yorum yapmayin bende kullaniyorum 3 aydir inanilmaz rahatladim alkol icen bi insanim bi sikintisini gormedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FucsioN

Bu tarz ilaçlar insanı uyuşturuyor.Uykunuz gelir örneğin yatarsınız yatağa fakat uyuyamassınız.Ayrıca bir süre sonra bağımlılık yaratıyor bu sefer içmesseniz sinirli ve agresif oluyorsunuz.

hocam bende biraz takıntı obsefilik birde özgüven eksikligi var bugun aldım muhteşem özgüven geldi bana olmama gereken bir adam gibi hissetm ve ayrıca ilk aldıgımda uyku yaptı nedense bilmyrm alkol almak istedigimde doktorum bırak dedi devam edersn dedi de ne amacla soledi blmyrm konusmam lazım onunlaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastkinq

arkadaar internetten dolma bilgilerle yorum yapmayin bende kullaniyorum 3 aydir inanilmaz rahatladim alkol icen bi insanim bi sikintisini gormedim

ciddimisin hocam ortakmıs hocam şey sorucam ya bu ilac mükemmel alkol alsam bıraktıgımda o ozguven duygusunu tekrar ele alabilrmym
  • ilac seni duzeltmez. sadece sana yardimci olur . Kafandaki problemleri senin duzeltmen gerekicek . Cok fazla alkol icmemeye de dikkat et

• quote:

Orijinalden alıntı: fastkinq

ilac seni duzeltmez. sadece sana yardimci olur . Kafandaki problemleri senin duzeltmen gerekicek . Cok fazla alkol icmemeye de dikkat et

eyv hocam sağolasınnn
  • dostum 5 senedir lustral kullanıyorum bende. 50 mg ile başlamıştım şuan hergün 100 mg kullanıyorum. lustralin yararı sadece daha az takmanı sağlamak. tedavi etmez ama arkadaşların dediği gibi yardımcı olur. Ben lustral yüzünden 5 senedir doğru düzgün alkol alamıyorum. Kendi prospektüsünde alkol ile alınımı sonucu herhangi bir yan etki bildirilmemiştir ama önerilmez falan yazıyor. Ben içtiğim zaman lustralden önce 4 birada sarhoş oluyorsam lustralle 1-2 birada aynı kafaya ulaşıyorum. yani alkolün etkisini arttırıyor. sana tavsiyem içiceksen illa çok içme. bir de içeceksen lustrali sabah erkenden iç içkiyi de gece iç. böylece etkisi biraz daha hafifliyor. ikisini çok yakın aralıkla tüketme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MFK1989

dostum 5 senedir lustral kullanıyorum bende. 50 mg ile başlamıştım şuan hergün 100 mg kullanıyorum. lustralin yararı sadece daha az takmanı sağlamak. tedavi etmez ama arkadaşların dediği gibi yardımcı olur. Ben lustral yüzünden 5 senedir doğru düzgün alkol alamıyorum. Kendi prospektüsünde alkol ile alınımı sonucu herhangi bir yan etki bildirilmemiştir ama önerilmez falan yazıyor. Ben içtiğim zaman lustralden önce 4 birada sarhoş oluyorsam lustralle 1-2 birada aynı kafaya ulaşıyorum. yani alkolün etkisini arttırıyor. sana tavsiyem içiceksen illa çok içme. bir de içeceksen lustrali sabah erkenden iç içkiyi de gece iç. böylece etkisi biraz daha hafifliyor. ikisini çok yakın aralıkla tüketme.

kardeşim öncelikle yazdıgın icin cok teşekkur ederim.Ben daha yeni başladım. Güvensizlik tkaıntı hali var. malum iş yok güc yok bunalımdayım. Şuan aldıgım kadarıyla özgüven veriyor hafif takıntılarım var ama biraz gittti.Anlıyorum ama alkol olayına gelince doktorum ilacı al bir gün sonra kes iccen kadar alkol ama ilacı bırakma tedavine devam et dedi.Şimdilik kullancam nolur bilemiyorum ileriki zamanda faydası olur umarım.Dediğin gibi kardeşim dedğini yapcam önerin için teşekkur ederim.

• gutikarizma kullanıcısına yanıt
    Alkol konusunu bilmiyorum arkadaşlar cevaplamış zaten, ben de ilaç hakkında şahsi düşüncemi belirtmek istiyorum.

Ben bir ara kullanmıştım baş dönmesi ve mide bulantısı yapıyordu bende. Bir gün baş dönmesi bana pahalıya mâl oldu özgüvenimi daha da kaybettim o günden beri kullanmıyorum ve psikolojik bir sorunum olursa kendi kendimi iyileştirebildiğime inanıyorum. Ne doktora gidip olayları anlatmak ne de ilaç kullanmak sorunları çözmüyor(benim açımdan öyleydi en azından)sadece sorunları görmezden gelmeyi sağlıyor. Konu sorunu çözmeye gelince çözüm yine bizde bitiyor yani.

• Lustral i her gun iki tane atiyorum hic bir etkisi yok psikolojik sorunumda yok. Bos bir ilac

• antidepresanların alkol ile alımı önerilmez illa alkol içeceksen ilacı aldığın zamanla alkol arasında 6 7 saat kadar zaman farkı olsun

1,5 yıl lustral kullandım beynini uyuşturmaktan başka bir işe yaramıyor her şey yine kafanda bitiyor ilaç seni sadece bi yere kadar götürebilir özellikle durum psikolojikse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aquarius man

Alkol konusunu bilmiyorum arkadaşlar cevaplamış zaten, ben de ilaç hakkında şahsi düşüncemi belirtmek istiyorum.

Ben bir ara kullanmıştım baş dönmesi ve mide bulantısı yapıyordu bende. Bir gün baş dönmesi bana pahalıya mâl oldu özgüvenimi daha da kaybettim o günden beri kullanmıyorum ve psikolojik bir sorunum olursa kendi kendimi iyileştirebildiğime inanıyorum. Ne doktora gidip olayları anlatmak ne de ilaç kullanmak sorunları çözmüyor(benim açımdan öyleydi en azından)sadece sorunları görmezden gelmeyi sağlıyor. Konu sorunu çözmeye gelince çözüm yine bizde bitiyor yani.

arkadaşlar kendimi suan gayet iyi hissediyorum süper birşey özgüvenim tavan yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Lustral i her gun iki tane atiyorum hic bir etkisi yok psikolojik sorunumda yok. Bos bir ilac

sizin sorunuz yok hocam demekki fayda sağlamazmı düzenli kullanmak lazım süper oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gutikarizma

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Lustral i her gun iki tane atiyorum hic bir etkisi yok psikolojik sorunumda yok. Bos bir ilac

sizin sorunuz yok hocam demekki fayda sağlamazmı düzenli kullanmak lazım süper oluyor

evet kesinlikle faydası var kullandığımdan beri rüyamda seviştim boşalmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

antidepresanların alkol ile alımı önerilmez illa alkol içeceksen ilacı aldığın zamanla alkol arasında 6 7 saat kadar zaman farkı olsun

1,5 yıl lustral kullandım beynini uyuşturmaktan başka bir işe yaramıyor her şey yine kafanda bitiyor ilaç seni sadece bi yere kadar götürebilir özellikle durum psikolojikse

alkol alsam tek korkum tekrar o özgüveni vercekmi bunu merak ediyorum da hocam yoksa alkol alsam acaba ilacın etkisi gidermi bunu merak ediyorum hocam acaba
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.