Şimdi Ara

ARKADAŞLAR KİMDE OLİKAKAKOS MÜHRÜ KARTI VAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
14.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar waking the dragons bölümlerindeki üç kutsal ejderhanın ingilizce isimlerini bilen varsa yazabilir mi?
  • Benim bi arkadaşımda bu kartın orjinali var! O özelliğini sadece bir kartı mühürler diye biliyor ama Alakası yok ve o kadar basit değil Ben ona iyi bi kart verip alcam onu
  • Olikakos mührü ne işe yarıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: king yu-gi-oh

Olikakos mührü ne işe yarıyor

Sahadaki tüm yaratıkların ekstraden 500 puan kazanıyor! Alana koyabileceğin kartları ikiye katlıyor. (Çizgi filminde böyle normalini bilmediğim bir özelliği daha var: Basit kartlarla yok edilemiyormuş. Örnek; büyü bozucu!)

• Çok TŞK
  • ARKADAŞLAR OLİKAKOSU SİPARİŞ ETTİM VE ELİME GELDİ İSTEYEN SAPANCAYA GELİP İSTASYON KARŞISINDA İSTASYON BÜFEDEN ALABİLİ(TABİ BENDE VARIM)
  • The Seal Of Orichalcos
    Orikakalos
  • Critius Hermos diğer Yugi'nin ki ama emin değilim Tomaius mu neydi(yanlış olabilir)
  • BURDA GÖSTERDİĞİNİZ KARTLARIN HEPSİ SAHTE OLIKALKUS DEDİĞİNİZ KART SADECE ÇİZGİ FİLMDE GÖSTERİLMİŞ O ORIKALKUS LA BAŞLAYAN CANAVARDA YOKTUR OLMASIDA MANTIKSIZDIR İNANMAYIN BÖYLE ŞEYLERE
  • KARDEŞ İNGİLTEREDEN BENİM DAYIM GETİRİYO HER YAZ OKEEE

• olmayan bi kartı getiroyasa ne mutlu sana

• SEN NESİN KARDEŞ SEN HARHALDE ARAŞTIRMADIN BUNLAR İNGİLTEREDEN GELİYO VAR BÖLE BİR KAR CANAVAR YOK AMA GERÇEK VAR OKEEE

• abi delimisiniz ya yoq devenin bale pabucu abi olsa olsa japonyada fln olur bu kart alaala
  • Bu kart var, o 9k lık canavar da var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Piskomanyag

Bu kart var, o 9k lık canavar da var.

not:iki kartta var
    not:burdaki resimler sahte

• arkadaşlar bn yugioh hastasıyım da sizin o olicarcus falan oyunu nereden indirionuz
  • arkadarşlar yhaaaaaa nereden oynuyosunuz bu oyunu
  • arkadaşlar cvp vermicek misiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: silyanagef

arkadaşlar cvp vermicek misiniz

burası cvp hattı değil
    öyle bi oyun yok
  • olikakaos değil olichalcos
    sayfabaşı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.